Резюме от 19 июня 2017

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/2783447/

Руководитель, 10 000 грн/мес.

Полная занятость.

Готов к переезду:
Киев, Одесса

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Моруз Юлія Олександрівна
Дата народження: 27.02.1984
Сімейний стан: розлучена , дитина -9 років
Місце проживання:
м. Кіровоград
Моб.тел.: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)


2016 (квітень) - 2017 ( червень) - ПАТ Укрсоцбанк. Посада- Team Leader Mass (Керівник відділу роздрібного обслуговування клієнтів)

Проведення зустрічей, переговори з керівниками підприємств по залученню на співпрацю по ЗКП, проведення презентацій як для керуючого складу(1-5 чол.) орг.-ції так і для великої аудиторії (від 20 до 100 чол.). Організація роботи відділу. Розподіл задач, контроль за виконанням планових показників. Надання основного спектру послуг із продажу банківських продуктів(послуг) клієнтам. Дистанційне залучення на обслуговування (телефонні дзвінки),продаж всіх банківських продуктів(послуг), обслуговування клієнтів по платіжним карткам,оформлення та супроводження кредитних продуктів банку(овердрафт, кредитні лінії),відкриття та обслуговування поточних рахунків клієнта, відкриття та обслуговування депозитних рахунків, робота із масовим потоком клієнтів,супровід,консультація;
робота із пропозиціями/скаргами фізичних осіб.

2016 ( січень ) - 2016 (квітень) - АТ Ощадбанк - в.о. Керуючого відділення. Забезпечення стійкої, ефективної роботи відділення банку. Керування персоналом відділення банку, забезпечення необхідних умов праці для співробітників. Розподіл обов’язків між працівниками підзвітного відділення. Контроль виконання планових показників. Проведення зустрічей та переговорів з метою залучення на обслуговування фізичних осіб, клієнтів малого та середнього бізнесу; проведення презентацій з керівниками підприємств та трудовими колективами; відкриття та обслуговування поточних та депозитних рахунків; кредитування; продаж страхових продуктів.

2013 (грудень) - 2015 (березень) - Банк АТ «Ренесанс Капітал» - Керівник з розвитку продажу м.Кіровоград та м.Олександрія. Основні обов’язки : Пошук потенціальних для співпраці підприємств; Проведення переговорів з керівниками підприємств на предмет співробітництва, в подальшому проведення Днів Банку, презентацій, ліфлетинг на під-ві з метою залучення на оформлення кредитів, депозитів; Контроль та координація менеджерів, які проводять вище вказані заходи на організаціях; Консолідація звітності по виконанню планових показників.

2012 (травень) – 2013 (грудень) – Банк АТ «Ренесанс Капітал» - фахівець з корпоративного продажу. Основні обов’язки : організація роботи та забезпечення корпоративних продаж клієнтам з метою виконання кредитно – ресурсного плану Банку. Формування якісного кредитного портфелю та здійснення подальшого їх супроводу. Самостійний пошук і залучення нових клієнтів і партнерів шляхом проведення зустрічей, презентацій, рекламних акцій. Проведення переговорів про можливу співпрацю на рівні керівників компаній. Консультація співробітників підприємства-партнера про продукти банку. Заповнення заявки на кредит в on-line режимі.

2011 (липень)- 2012 (квітень) - ПАТ «Акцент Банк» (А-Банк) – Заступник керівника відділення. Основні обов’язки : Самостійний пошук та залучення клієнтів для обслуговування у відділенні. Відкриття / закриття поточних, депозитних та карткових рахунків клієнтам Банку; Здійснення операції з відправки/виплати міжнародних грошових переказів. Виконання поставлених планів. Стажування (навчання) нових співробітників та подальша їх підтримка.

2010 (липень) - 2011 (липень) - ПАТ «Акцент Банк» (А-Банк) – менеджер з продажу роздрібних послуг клієнтам. Основні обов’язки:Пошук та залучення клієнтів для обслуговування у відділенні по роздрібним продуктам (кредити,карткові продукти – дебетові,пенсійні,соціальні картки, депозити, переводи, паливні картки, Інтернет,комунальні платежі), та подальший їх супровід.
2006 (вересень) - 2010 (липень) – Банк ТОВ «Ренесанс Капітал» старший кредитний представник. Основні обов’язки :Залучення клієнтів на оформлення кредитів, консультування їх, формування кредитних договорів.

Освіта: 2011 – 2014 Кіровоградський Національний Технічний Університет - факультет «Фінанси та Кредит»
2004 – 2008 - Донецький Державний Національний Університет Економіки і Торгівлі – факультет «Технологія Харчування».
2001 – 2004 – Кіровоградський комерційний технікум - факультет «Технологія Харчування»

Додаткова інформація: Знання ПК на рівні досвідченного користувача.

Мови: російська, українська, англійська (базовий рівень)

Тренінг: Технологія продажу SPIN. Тренер – Олександр Пронішин


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: