Резюме от 2 декабря 2016

Огула Наталія

Помощник бухгалтера, 3 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
17 ноября 1977 (40 лет)
Город:
Сумы

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Продавец непродовольственных товаров

с 05.2013 по 11.2016 (3 года 6 месяцев)
Магазин Анди. Магазин Планета секонд хенд, Суми (Торгывля роздрібна)

Прийом, оцінка, зберігання та продаж товару; Ведення кассової дисципліни торгового залу. Інкасація торгової виручки. Ревізія та переоблік. Сплата рахунків та списання витрат. Діловодство, ведення книг обліку. Дотримання порядку в торговому залі. Співпраця із охороною, робітниками та покупцями. Обслуговування покупців. Звітування керівництву. Сигналізація магазину.

Касир операціоніст

с 11.2012 по 02.2013 (3 месяца)
ПАТ КБ „Приватбанк”, Суми (Банки)

Прийомом і видача грошей, обмін валют, цінних паперів, продаж квитків, відкриття та обслуговування пластикових карт, інкасація каси. Формування проводок. Облік касової звітності. Звітування керівництву
Відділення було розформоване.

Головний бухгалтер

с 04.2011 по 05.2012 (1 год 1 месяц)
Тов "ІСА-ПАК", Суми (Промисловість та виробництво)

ведення та бухоблік первинної документації; кассова дисципліна; формування в базі 1С документів, рознесення платежів; робота з клієнт банком та касою; перевірка коректності документів, актів виконаних робіт, договорів, рахунків, платежів. Співпраця із постачатьниками та покупцями. Формування звітності в базі даних. Складання наказів. Облік діловодства та відділу кадрів. Прийом, реєстрація та відправка листів. Підготовка, здача бухгалтерської, податкової та статистичної звітності, тощо.

Головний бухгалтер (єдиний)

с 01.2001 по 11.2010 (9 лет 10 месяцев)
ПВКП “Евробудсервіс” ПВКФ “Люкс-сервіс”, Суми (Будівництво)

Контроль, порядок оформлення первинних та бухгалтерських документів, розрахунків і платіжних зобов'язань. Забезпечення, на основі даних первинних документів і бухгалтерських записів, своєчасне складання бухгалтерської, податкової та статистичної звітності, подання її за встановленим порядком відповідним органам;
Облік діловодства та відділу кадрів. Складання журналів-ордерів, бухгалтерських книг, балансу підприємства; ведення головної книги. Контроль сплати податків.
Підприємства припинили свою діяльність та були закриті.

Бухгалтер-касир

с 10.1997 по 12.2000 (3 года 2 месяца)
ПВКП "Антарес", Суми (інше)

Ведення та бухоблік первинної документації; кассова дисципліна; Прийом торгівельної виручки; видача заробітної плати; формування, рознесення та облік платіжних відомостей, контроль авансових звітів. Робота з клієнт банком. Бухоблік проводок по касовим операціям. Безпосередня робота із операціоністом банку. Прийом документів та ведення авансових звітів працівників. Облік податкових платежів.


Образование

Сумський Національний Аграрний Університет

Присвоєно кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку за спеціальністю „Облік та аудит”, Суми

Высшее, с 08.1998 по 02.2004 (5 лет 6 месяцев)

Заочно


Дополнительное образование

  • Сумському обласному навчальному центрі Мінстату України (диплом бухгалтера промислових підприємств. "Облік та аудит" 1996, 6 місяців)

Дополнительная информация

Гадаю, під контролем гарного головного бухгалтера, можна навчить будь-кого вести первинну документацію. Без спеціальних оновлених курсів. Тож мій досвід роботи станеться в нагоді без додаткових зусиль. Це моя перевага!
Вважаю свій вік золотим для роботи в офісі. А вік своєї дитини (9-ть років) більше не перепоною для працевлаштування за профілем.
Бажаю собі знайти гарний колектив із розумним головним бухгалтером та справедливим керівником.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: