Резюме от 26 мая 2018 PRO

Кияницький Сергій Лордович

Фінансовий, комерційний директор

Полная занятость.

Дата рождения:
17 декабря 1973 (44 года)
Город:
Ивано-Франковск

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Заступник Керівника

с 07.2012 по наст. время (5 лет 10 месяцев)
Хмельницька філія ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, (Фінанси)

Основні функції: 1. Забезпечення продаж спеціалістами з роздрібного обслуговування обов язкових до реалізації продуктів: Пакет Зарплатна/Кредитка; Пакет Особиста/Кредитка; Пакет Пенсiйний/Кредитка; Найкращий подарунок; Соцiальна картка; Кредитнi лiмiти на цільові картки; Депозитні вклади, в т.ч. Скарбничка та поточні рахунки фізичних осіб; Грошові перекази. Регулярні платежі; Полісів ОСАГО; Кредиток. 2. Організація продаж продуктів з програми Cross-Selling. 3. Організація обслуговування клієнтів власників дебетних карткових продуктів; 4. Виконання завдань вищестоящих підрозділів. 5. Підбір працівників відділень з роздрібного обслуговування фізичних осіб; 6. Організація проходження стажування всіх працівників, які приймаються на роботу в напрямок роздрібного обслуговування фізичних осіб (Front, Middle-Office), в профільних підрозділах, їх атестація та допуск до виконання функцій; 7. Планування роботи універсальних спеціалістів відділень, оцінка ефективності праці спеціалістів; 8. Надання практичної допомоги в вирiшеннi проблемних, нестандартних моментів в обслуговуванні клієнтів. 9. Доведення проблемних питань до рiвня спецiалiстiв Head-Office; 10. Формування бюджету напрямку, доведення планових показникiв до вiддiлень/працiвникiв; 11. Контроль ефективностi роботи напрямку попереднього процесiнгу. 12. Контроль виконання вiддiленнями нормативiв завантаження по спецiалiстам роздрiбного обслуговування фiзичних осiб.

Заступник Директора

с 02.1998 по 07.2012 (14 лет 5 месяцев)
Івано-Франківська філія ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, (Фінанси)

пройшов шлях від економіста до Заступника Директора. 1-ше місце в рейтингу по системі ПриватБанку. 1-ше місце Івано-Франківської філії ПриватБанку по долі ринку "Кошти фізичних осіб".....
Основні функції на посаді Заступника Директора:
1. Управління процесом просування та реалізації банківських послуг для індивідуальних клієнтів з наступних напрямків: - депозитні вклади та поточні рахунки;- Організація операційного обслуговування роздрібних клієнтів ( в т.ч. платіжні картки);- GoldКлуб - Просування послуг (в т.ч. Інститут клієнт-менеджерів); - Соціальні програми; -Термінові перекази;- Організація касового обслуговування роздрібних клієнтів (в т.ч. неторгові операції);- Платежі населення (в т.ч. регулярні платежі); - розвиток банкоматної мережі; - послуги страхування; - моніторинг проблемних активів; - споживче кредитування. 2. Управління фінансовими потоками НРБ при плануванні. 3. Забезпечення ефективної реалізації загальнобанківських цільових програм в частині НРБ.4.Розробка нових продуктів та каналів продаж послуг НРБ в регіоні. 5.Контроль розвитку мережі відділень в регіоні. 7. Контроль виконання управлінських рішень працівниками НРБ РП. 8. Координація та контроль процесу навчання працівників middle-office та Front-office з усіх напрямків діяльності НРБ, проведення оцінки ефективності (атестації) працівників НРБ. 8. Організація та поточний моніторинг якості очного та дистанційного навчання працівників НРБ РП. 9.Організація та контроль реалізації перехресних продаж послуг фізичним особам. 10. Координація взаємодії всіх напрямків роботи НРБ, співпраця НРБ з суміжними банківськими підрозділами. 11. Організація співпраці з державними структурами, діяльність яких пов язана з банківським обслуговування фізичних осіб (Пенсійні фонди, Центри зайнятості і т.д), а також з юридичними особами на предмет залучення їх співробітників на комплексне банківське обслуговування (комерційні підприємства, бюджетні організації, навчальні заклади і т.д.).12. Прийняття рішень по ризиковим операціям в межах ліміту повноважень.13. Розвиток мережі послуг НРБ в регіоні (взаємодія з сітьовими клієнтами, торговими точками і т.д.)


Образование

ТАНГ

Магістратура, «Міжнародна економіка», магістр, Івано-Франківськ

Высшее, с 09.1999 по 10.2001 (2 года 1 месяц)

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Облік і аудит, Івано-Франківськ

Высшее, с 09.1996 по 07.1998 (1 год 10 месяцев)

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Гірничий інженер, Івано-Франківськ

Высшее, с 09.1991 по 06.1996 (4 года 9 месяцев)


Профессиональные навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Впевнений користувач ПК. Інтернет.
  Linux,Windows, Android, IOS
  MS Office (Excel, Word, Power Point…….). Продукти Google.

Знание языков

 • Украинский — эксперт
 • Русский — эксперт
 • Английский — средний
 • Польский — начинающий

Рекомендации

Кочкодан Ігор Богданович
Керівник філії, Івано-Франківська філія ПриватБанку, +380676720083, igor.kochkodan@privatbank.ua


Дополнительная информация

Навики
Досвід продажу банківських та страхових продуктів
Досвід побудови та розвитку мережі з продажу банківських продуктів
Креативність
Готовність вчитися. Постійна самоосвіта
Стресостійкість
Здатність адекватно реагувати на нестандартні та конфліктні ситуації
Високі комунікаційні здібності,
Вміння працювати з комп'ютерною технікою та мережею інтернет
Організація роботи front-office, контроль за діяльністю спеціалістів по обслуговуванню клієнтів
Досвід роботи з клієнтами (VIP – клієнтами)
Особисті цінності та інтереси
Чесність, відповідальність, порядність, справедливість
Додаткова інформація
Водійські права, категорія Б. Діюча Шенгенська віза.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: