Резюме від 6 листопада 2018 PRO

Осипов Дмитро Вікторович

Юрист, начальник юридичного відділу, 20 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
32 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний юрисконсульт

з 02.2017 по 09.2018 (1 рік 7 місяців)
ТОВ «Консалтингова компанія «Аудит- Фінанс», Киев (Господарська)

Працюю на посаді Головного юрисконсульта. Розробляю договори оренди, суборенди, договори компенсації комунальних і господарських витрат, втілюю їх в роботу на підприємстві. Займаюся орендою як комерційної нерухомості так і житловою. Розглядаю скарги, заяви суборендарів і орендарів. Складаю вимоги, позовні заяви і приймаю участь в судових засіданнях (Господарські, Цивільні, Адміністративні). Тісно співпрацюю з нотаріусом щодо реалізації житлової і комерційної нерухомості. Розробляю договори купівлі-продажу нерухомості і вношу зміни до вже діючих з наступним затвердженням з керуючими органами підприємства. Складаю протоколи засідання загальних зборів учасників підприємства, договори фінансової допомоги, накази по підприємству, розглядаю звернення щодо страхових випадків міських центрів зайнятості та органів соціального страхування. Займаюся складанням і веденням звітності виконаної роботи. Здійснюю подання до державної виконавчої служби судових господарських наказів, виконавчих листів та супроводжую виконавче провадження з максимальним застосуванням всіх можливих законних заходів примусу виконання рішення до боржника.

Начальник юридичного відділу

з 11.2015 по 02.2017 (1 рік 3 місяці)
Группа підприємств «Чайка», житловий комплекс, Киев (Господарська)

Отримував задачі від керівництва підприємства і здійснював рівний розподіл між працівниками відділу. Реєстрував нові підприємства з відкриттям рахунків і передачею інформації до відповідного відділу фіскальної служби. Складав відповіді на звернення громадян. Розглядав акти і претензії територіального відділу Захисту прав споживачів, аналізував чинне законодавство і здійснював виконання рекомендацій територіального відділу Антимонопольного комітету України. Тісно співпрацював з правоохоронними органами (крадіжки, ДТП). Здійснював стягнення заборгованості як з фізичних так і з юридичних осіб. Слідкував за зміною діючого законодавства України. Здійснював укладення договорів як з контрагентами так і з клієнтами підприємства. Займався складанням претензій, вимог щодо усунення порушень та виконання зобов’язань. Складаю позови, апеляційні та касаційні скарги до судів. Представляв інтереси підприємства в буд-яких судах та перед будь-якими підприємствами, організаціями та державними органами.

Юрисконсульт

з 12.2013 по 11.2015 (1 рік 11 місяців)
Группа підприємств «Чайка», житловий комплекс., Киев (Господарська)

Працював на посаді юрисконсульта. Займався правовим супроводженням роботи однієї з юридичних осіб, що входить до групи «Чайка». Укладав різні договори з контрагентами і клієнтами комплексу. Здійснював претензійно-позовну роботу в цивільному, адміністративному та господарському суді. Займався стягненням заборгованості з боржників шляхом примусового виконання рішень суду. Тісно співпрацюю з нотаріусами щодо укладення договорів та правоохоронними органами щодо примусового виконання рішень, а також притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності щодо різного роду злочинів, що вчиняються особами на території житлового комплексу.

Головний юрисконсульт

з 02.2013 по 12.2013 (10 місяців)
ПАТ КБ Надра” Центральний офіс, (Банк)

Займався складанням позовних заяв щодо стягнення кредитної заборгованості, витребуванням майна з чужого володіння, визнання договорів купівлі-продажу транспортних засобів недійсними, визнання права, звернення на предмет застави, іпотеки, виселення осіб. Приймав участь в судових засіданнях. Володію знанням і вмінням використання для досягнення необхідного результату різних галузей права: цивільна, кримінальна, адміністративна, господарська, банківська, фінансова. В кримінальних справах виступав як цивільний позивач, складав заперечення до позовних заяв, апеляційні і касаційні скарги. Маю досвід роботи з цінними паперами, емісією, обігом, списанням та погашенням облігацій. Розробляв стратегію вирішення питання щодо погашення кредитів по яким в забезпечення виконання зобов’язання передано цільові, іменні облігації. Проводив тісну співпрацю з емітентами цінних паперів та їх представниками. Контролював процедуру врегулювання простроченої заборгованості, розблокування та списання облігацій. Співпрацював з дипозитаріями, нотаріусами, виконавчою службою, правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування.

Юрисконсульт

з 03.2011 по 01.2013 (1 рік 10 місяців)
ПАТ КБ Надра” Сумське РУ, (Банк)

Здійснював складання додаткових угод до кредитних договорів, проводив реструктуризацію кредитних угод, складав договори застави, поруки, приймав участь в нотаріальному оформленні документів по реструктуризації боргу. Займався складанням позовних заяв щодо стягнення кредитної заборгованості, витребуванням майна з чужого володіння, визнання договорів купівлі-продажу транспортних засобів недійсними та інші. Приймав участь в судових засідання щодо стягнення кредитної заборгованості, приймав участь в кримінальних справах як цивільний позивач, складав позовні заяви, апеляційні і касаційні скарги. Приймав участь в судових засідання в яких розглядалися позовні заяви і скарг як банку так і до банку. Тісна співпраця з клієнтами банку щодо погашення кредитної заборгованості без застосування судового і виконавчого провадження. Участь в процедурі банкрутства корпоративних клієнтів, подача позовних заяв та заяв про визнання боржника банкрутом до Господарського суду Сумської області. Здійснював примусове стягнення заборгованості через органи державної виконавчої служби. Проводив контроль виконавчого провадження, подавав скарги на дії державних виконавців. Приймав участь в описі, оцінці майна, на прилюдних торгах щодо реалізації предмету застави. Здійснював погодження реалізації майна через ДВС і добровільну через кредитний комітет банку.

Юрисконсульт

з 06.2009 по 01.2011 (1 рік 7 місяців)
Сумська філія ТОВ „Укрпромбанк”, (Банк)

Здійснював складання юридичних висновків щодо можливості видачі кредитів фізичним та юридичним особам. Перевіряв документи щодо відповідності до законодавства України фізичних та юридичних осіб і надавав висновок про можливість відкриття рахунків в банку. Приймав участь в розробці кредитних договорів, договорів поруки, договорів застави. Тісно співпрацював з нотаріусами. Складав позовні заяви до суду щодо стягнення кредитної заборгованості, приймав участь в судових засіданнях щодо стягнення кредитної заборгованості. Приймав участь в засіданнях щодо стягнення з банку безпідставно утримуваних грошових коштів (депозитів). Складав апеляційні та касаційні скарги, проводив роботу з господарськими договорами, тісно співпрацював з виконавчими службами.

Економіст малого та середнього бізнесу

з 10.2008 по 02.2009 (4 місяці)
СФ АКБ «Форум», Суми (Банк)

Працював у відділі кредитування малого та середнього бізнесу на посаді економіста. Здійснював залучення клієнтів на обслуговування. Проводив фінансово економічний аналіз позичальників. Здійснював збирання пакету документів, який необхідний для отримання кредиту юридичними особами та фізичними особами підприємцями. Складав звіти, тісно спілкувався з клієнтами, розповсюджував банківські продукти, займався кросселінгом.


Освіта

Державний вищий навчальний заклад Українську академію банківської справи Національного банку України

Фінанси і кредит, Суми
Вища, з 09.2008 по 04.2011 (2 роки 7 місяців)

Державний вищий навчальний заклад Українську академію банківської справи Національного банку України

Правознавство, Суми
Вища, з 09.2003 по 07.2008 (4 роки 10 місяців)


Додаткова освіта

Школа англійської мови Speek well (Вересень - Листопад 2014 року)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Досвідчений користувач ПК (операційні системи: Microsoft Windows XP/98/95/Millennium, Windows 7; офісні програми, інсталяція та налагодження операційних систем, програмного забезпечення, збирання та налаштування ПК).


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Складено кваліфікаційний іспит на адвоката. Здійснюється підготовка до проходження стажування і отримання свідоцтва адвоката на зайняття адвокатською діяльністю.

Водій категорії В.

Особисті та ділові якості: Вміння працювати у команді, чесність, порядність, ініціативність, комунікабельність, активна життєва позиція, прагнення до самовдосконалення, здатність швидко навчатися новому, ввічливість, енергійність, наполегливість, пунктуальність, без шкідливих звичок.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: