Резюме от 15 ноября 2017 PRO

Трифонов Андрій Володимирович

Начальник служби економічної безпеки, юридичного відділу, юрист

Полная занятость.

Дата рождения:
24 декабря 1964 (52 года)
Город:
Запорожье


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Провідний юрисконсульт

с 08.2015 по наст. время (2 года 3 месяца)
Комунальний заклад "Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги" Запорізької обласної ради, Запорожье (Соціальна)

Надання юридичних консультацій, юридичне супроводження господарської діяльності (договірна робота), підготовка позовних заяв та інших процесуальних документів.

начальник служби безпеки

с 06.2008 по наст. время (9 лет 5 месяцев)
ПАТ "Полтава-банк", Запорізьке регіональне управління, Запорожье (банк)

Претензійна та позовної робота, складання процесуальних документів та скарг, представництво інтересів банку в судах та правоохоронних органах, органах державної виконавчої служби, ведення переговорів з проблемними клієнтами по опгашенню кредитної заборгованості, контроль за дотриманням трудової дисципліни співробітниками відділення банку, перевірка та підготовка висновків стосовно осіб, які приймаються на роботу до банку.

Начальник служби фінансово-економічної безпеки

с 06.2006 по 05.2008 (1 год 11 месяцев)
ДП "Рідна Марка", Запоріжжя (Оптова торгівля безалкогольними напоями (дистрибуція))

Контроль за дотриманням трудової дисципліни співробітниками підприємства, перевірка осіб, які приймаються на роботу, контроль за станом дебіторської заборгованості та вжиття досудових заходів щодо її повернення: проведення переговорів з контрагентами, підготовка та вручення їм претензій. Підготовка та подача позовних заяв до суду, представництво інтересів компанії в судах та Державній виконавчій службі на стадії виконавчого провадження.

Начальник служби безпеки

с 02.2005 по 06.2006 (1 год 4 месяца)
ТОВ "ЕКО", Запоріжжя, філія (мережа продуктових супермаркетів)

Контроль за дотриманням трудової дисципліни співробітниками підприємства, перевірка осіб, які приймаються на роботу, організація роботи охорони та контроль за її роботою. Проведення профілактичних заходів щодо недопущення крадіжок ТМЦ, виявлення фактів крадіжок та осіб, які їх скоїли, проведення службових розслідувань та підготовка пропозицій керівництву щодо покарань винних осіб.


Образование

Харківський національний університет внутрішніх справ

Правознавство, юрист, Харків

Высшее, с 06.2002 по 07.2006 (4 года 1 месяц)

У 1986 році закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне училище за спеціальністю „командна, тактична, гусеничні та колесні машини” з дипломом „Інженер з експлуатації гусеничних та колесних машин”


Дополнительное образование

 • товариство "Знання" України, українознавство, історико-українознавчий аспект (2002, 1 місяць)
 • Державні закупівлі в Україні (2016)

Профессиональные навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Володіння програмами: Word, Exel, Internet, NAU, Liga-Закон, Законодавство України, поштові програми та ін.
 • Складання процесуальних документів (10 лет опыта)
  Эксперт, использую в настоящее время.
 • Вміння працювати з людьми (20 лет опыта)
  Эксперт, использую в настоящее время.
 • Досконале знання виконавчого провадження (9 лет опыта)
  Эксперт, использую в настоящее время.

Знание языков

 • Украинский — эксперт

Рекомендации

 • Бондар Тетяна Анатоліївна
  Начальник служби безпеки ПАТ "Полтава-банк", ПАТ "Полтава-банк", 0503052023

Дополнительная информация

Пенсіонер МВС, підполковник міліції. Маю досвід роботи на посадах заступника начальника районного та міського відділу внутрішніх справ. З червня 2005 р. по липень 2006 р. – начальник служби безпеки об’єктів ТОВ „ ЕКО ” у м. Запоріжжі . З липня 2006 р. по квітень 2008 р. - начальник відділу фінансово-економічної безпеки (служба безпеки та юридичне супроводження діяльності підприємства) Запорізької філії ДП „Рідна марка”, з 02 червня 2008 р. по теперішній час – начальник служби безпеки Запорізького регіонального управління ПАТ «Полтава-банк» - досвід роботи в банківській сфері 7 років.
Досвід роботи (служби) на керівних посадах понад 25 років, вміння керувати великим колективом, ПК на рівні користувача, вільне володіння українською та російською мовами, досконале знання трудового законодавства, господарського, сімейного, житлового та цивільного права i процесу, виконавчого провадження, сучасного законодавства та вміння його застосовувати, великий досвід претензійної та позовної роботи, особливо в сфері кредитних правовідносин, складання процесуальних документів та скарг, представництва інтересів юридичних та фізичних осіб в судах та правоохоронних органах, органах державної виконавчої служби, досвід ведення переговорів та стягнення заборгованості з проблемних клієнтів, наявність функціональних зв’язків.
Особливі якості: дисциплінованість, порядність, цілеспрямованість, вимогливість до себе та підлеглих, відповідальність.
Досконале знання та володіння вогнепальною зброєю, спецзасобами. Наявність власного автомобілю, посвідчення водія категорій “ В, С, D ”, досвід водія понад 30 років. Готовність до відряджень та роботи в умовах ненормованого робочого дня, не заперечую проти роботи за сумісництвом. Офіційне оформлення на роботу не обов’язкове.
Адреса: 69104 м. Запоріжжя вул. Чумаченка буд. 23 кв. 236.
Дом. :
моб. : [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»); [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»); [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Skype: trifonov964a


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: