Резюме від 14 листопада 2018 PRO

Трифонов Андрій Володимирович

Начальник служби безпеки, юридичного відділу, адвокат

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
53 роки
Місто:
Запоріжжя

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний спеціаліст-юрисконсульт

з 01.2018 по 08.2018 (7 місяців)
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради, Запорожье (Орган управління в галузі медицини)

Юридичне супроводження діяльності департаменту

Провідний юрисконсульт

з 08.2015 по 01.2018 (2 роки 5 місяців)
Комунальний заклад "Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги" Запорізької обласної ради, Запорожье (Соціальна)

Надання юридичних консультацій, юридичне супроводження господарської діяльності (договірна робота), підготовка позовних заяв та інших процесуальних документів.

Начальник служби безпеки

з 06.2008 по 07.2015 (7 років 1 місяць)
ПАТ "Полтава-банк", Запорізьке регіональне управління, Запорожье (банк)

Претензійна та позовної робота, складання процесуальних документів та скарг, представництво інтересів банку в судах та правоохоронних органах, органах державної виконавчої служби, ведення переговорів з проблемними клієнтами по опгашенню кредитної заборгованості, контроль за дотриманням трудової дисципліни співробітниками відділення банку, перевірка та підготовка висновків стосовно осіб, які приймаються на роботу до банку.

Начальник служби фінансово-економічної безпеки

з 06.2006 по 05.2008 (1 рік 11 місяців)
ДП "Рідна Марка", Запоріжжя (Оптова торгівля безалкогольними напоями (дистрибуція))

Контроль за дотриманням трудової дисципліни співробітниками підприємства, перевірка осіб, які приймаються на роботу, контроль за станом дебіторської заборгованості та вжиття досудових заходів щодо її повернення: проведення переговорів з контрагентами, підготовка та вручення їм претензій. Підготовка та подача позовних заяв до суду, представництво інтересів компанії в судах та Державній виконавчій службі на стадії виконавчого провадження.

Начальник служби безпеки

з 02.2005 по 06.2006 (1 рік 4 місяці)
ТОВ "ЕКО", Запоріжжя, філія (мережа продуктових супермаркетів)

Контроль за дотриманням трудової дисципліни співробітниками підприємства, перевірка осіб, які приймаються на роботу, організація роботи охорони та контроль за її роботою. Проведення профілактичних заходів щодо недопущення крадіжок ТМЦ, виявлення фактів крадіжок та осіб, які їх скоїли, проведення службових розслідувань та підготовка пропозицій керівництву щодо покарань винних осіб.


Освіта

Харківський національний університет внутрішніх справ

Правознавство, юрист, Харків
Вища, з 06.2002 по 07.2006 (4 роки 1 місяць)

У 1986 році закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне училище за спеціальністю „командна, тактична, гусеничні та колесні машини” з дипломом „Інженер з експлуатації гусеничних та колесних машин”


Додаткова освіта

 • товариство "Знання" України, українознавство, історико-українознавчий аспект (2002, 1 місяць)
 • Державні закупівлі в Україні (2016)

Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Володіння програмами: Word, Exel, Internet, NAU, Liga-Закон, Законодавство України, поштові програми та ін.
 • Складання процесуальних документів (10 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.
 • Вміння працювати з людьми (20 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.
 • Досконале знання виконавчого провадження (9 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.

Знання мов

Українська — вільно


Додаткова інформація

Пенсіонер МВС, підполковник міліції. Маю досвід роботи на посадах заступника начальника районного та міського відділу внутрішніх справ. З червня 2005 р. по липень 2006 р. – начальник служби безпеки об’єктів ТОВ „ ЕКО ” у м. Запоріжжі . З липня 2006 р. по квітень 2008 р. - начальник відділу фінансово-економічної безпеки (служба безпеки та юридичне супроводження діяльності підприємства) Запорізької філії ДП „Рідна марка”, з 02 червня 2008 р. по теперішній час – начальник служби безпеки Запорізького регіонального управління ПАТ «Полтава-банк» - досвід роботи в банківській сфері 7 років.
Досвід роботи (служби) на керівних посадах понад 25 років, вміння керувати великим колективом, ПК на рівні користувача, вільне володіння українською та російською мовами, досконале знання трудового законодавства, господарського, сімейного, житлового та цивільного права i процесу, виконавчого провадження, сучасного законодавства та вміння його застосовувати, великий досвід претензійної та позовної роботи, особливо в сфері кредитних правовідносин, складання процесуальних документів та скарг, представництва інтересів юридичних та фізичних осіб в судах та правоохоронних органах, органах державної виконавчої служби, досвід ведення переговорів та стягнення заборгованості з проблемних клієнтів, наявність функціональних зв’язків.
Особливі якості: дисциплінованість, порядність, цілеспрямованість, вимогливість до себе та підлеглих, відповідальність.
Досконале знання та володіння вогнепальною зброєю, спецзасобами. Наявність власного автомобілю, посвідчення водія категорій “ В, С, D ”, досвід водія понад 30 років. Готовність до відряджень та роботи в умовах ненормованого робочого дня, не заперечую проти роботи за сумісництвом. Офіційне оформлення на роботу не обов’язкове.
Адреса: 69104 м. Запоріжжя вул. Чумаченка буд. 23 кв. 236.
Дом. :
моб. : [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»); [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

E-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»); [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Skype: trifonov964a


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: