Резюме від 6 листопада 2018 PRO

Сергиенко Алексей Анатолиевич

Логіст, 16 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
26 років
Місто:
Бровари
Готовий до переїзду в:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер з транспортної та складської логістики

з 01.2017 по нині (1 рік 10 місяців)
UPECO (FMCG), Киев (Лидер в категории средств комфортной жизни.)

Робота з клієнтами:
Робота з ключовими клієнтами (нац.мережі, дистрибютора, склади СОХ). Приймаю замовлення від клієнтів в системі: COMARCH EDI,порталі SPOT2D, електроній почті. Обробка замовлень. погодження партій товару, кількості та дату доставки. Безпосередня робота з РЦ вликих націонашльних мереж (АТБ,Епіцентр,Ашан,РУШ, Омега, Новус, Екомаркет і т.д.).

Складська логістика:
Відгрузка товарів, POSM-матеріалів, обладнання і т.д. Рух товару між складами та СОХ. Повернення товару, звірка його по партіям і цінам та оформлення в програмі AXAPTA. Звірка залишків та проведення інвентеризації. Ведення обілку тари та контроль щомісячного забору тари від клієнтів.

Транспортна логістика:
Працюю з первізниками ТОВ "Рабен Україна", ДП "ФМ Ложістік Дніпро" та власний транспорт. Доставка довару на РЦ та інших клієнтів згідно домовленостей та часових рамок. Забір ГП від підрядників та доставка сировини на виробництво.Формування звітності повязаної з транспортною логістикою.

Робота з документооборотом : видаткові накладні, ТТН,акти прийому-передачі товару, накладні на тару, рахунки на оплату послуг. Всі операції повязаня з роботою складу та документообороту виконую в програмі AXAPTA. Робота з звітністю в програмі Excel (зведені таблиці, ВПР, основні формули).

Менеджер з транспортної логістики

з 08.2015 по 12.2016 (1 рік 4 місяці)
Перша Приватна Броварня, Киев (Торгівля алкогольними напоями)

Формування та планування поставок для водіїв та експедиторів в межах Києва та Київської області.Формуровання маршрутних листів ,контроль виконання поставлених завдань для експедиторів протягом робочого дня.Робота з базою Підприємство 1С 8.3 . , Exсel (зведені таблиці,ВПР, основні формули). Контроль виїзду автомобілів на маршрут, доставки на протязі часу роботи екіпажів. Формування звітності по роботі транспорту, формування звітності по поверненнях, проблемних моментах. Контроль відгрузки холодильного обладнання (ХШ) та захисних споруд для ХШ.Аналіз роботи транспортного відділу.

Диспетчер-логіст

з 02.2014 по 05.2015 (1 рік 3 місяці)
ПП "Транс Логістик", с.Красилівка,Броварський р-н (Внутрішні перевезення товару по Україні)

Формування подорожнього листа , розрахунок ПММ за вказаним маршрутом , коригування доставки за допомогою GPS навігації, ведення звітності по витраті ПММ матеріалів .Випуск автомобілів в рейс . Всі розрахунки проводилися в програмі Exell і 1С Транспорт .

Практикант економічного відділу

з 03.2012 по 06.2012 (3 місяці)
ТОВ "Агрофірма Колос", с.Пустоварівка,Київська область (Агропромисловий комплекс)

Проходив практику на ТОВ "Агрфоірма Колос" в економічному відділі, під керівництвом головного бухгалтера та економіста. Працював із звітністю за останні 5 років, вивчав договори про постачання і покупку сировини, сертифікати якості та іншу документацію. Непосредствено вивчав весь організаційний процес, багато часу проводив на фермах, відвідував поля під час сівби, спілкувався із звичайними працівниками: фуражірами, водіями, доярками та т.д.По закінчення був написаний звіт про проходження практики, який захистив на відмінно. При закінченні вузу написав магістерську роботу на тему "Бізнес-процеси підприємства в молочному скотарстві" на основі ТОВ "Агрофірма Колос".


Освіта

КНЕУ ім.В.Гетьмана

Економіки АПК, спец. Економіка АПФ, Київ
Вища, з 09.2009 по 06.2014 (4 роки 9 місяців)

Маю повну вищу освіту по спеціальності Економіка підприємства в агарному секторі.Цікавлюсь плануванням.


Додаткова освіта

Водійське посвідчення категорія В.Водійський стаж 8 років. Гарно орієнтуюсь по Києву та Україні. Розуміюсь на основах експлуатац (.)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Впевнений користувач.Працюю з програмами Microsoft Office, 1С Підприємство (Транспорт), Internet, Outlook.com, програма AXAPTA. Microsoft Excel (зведені таблиці, ВПР, основні формули).


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Англійська — середній
  • Російська — вільно

Додаткова інформація

Досвід роботи в логістиці майже 5 років (складська та транспортна логістика). Працював в різних сферах торгівлі, які неможливі без логістичних процесів. Добре орієнтуюсь в транспортній та складській логістиці.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: