Резюме від 17 січня 2019

Бриневська Христина Павлівна

Спеціаліст відділу кадрів, 10 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
27 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Рекрутер

з 09.2018 по нині (4 місяці)
MIG.UA, Львів (Співпраця з великими виробничими підприємствами ,відомими в цілій Європі;)

Виготовлення усіх необхідних документів для легального працевлаштування в Польщі.

Офіс-менеджер,спеціаліст з ведення кадрів

з 05.2017 по 03.2018 (10 місяців)
ТОВ "ГРІНЕРА УКРАЇНА", Львов (Вивезення ТПВ)

Основні функціональні обов’язки офіс-менеджера: контроль роботи всього офісу; координація роботи всіх офісних служб (секретарів, кур’єрів, адміністраторів, водіїв, технічних працівників і т. п.);ведення ділового листування; розподіл дзвінків; зустріч відвідувачів; адміністративно-господарська підтримка всіх співробітників офісу; координація з роботи ведення діловодства(оформлення, реєстрація, проходження, збереження і видача документації у відповідності зі стандартами діловодства)
Основні функціональні обов’язки кадровика: оформлення на прийом, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, положень, інструкцій і наказів керівника підприємства. а також іншу встановлену документацію з кадрів; формування і ведення особових справ працівників, внесення зміни, пов’язаних з трудовою діяльністю; ведення обліку надання відпусток працівникам, здійснення контролю за складанням і додержанням графіків чергових відпусток; створення штатного розкладу та внесення змін до нього

Секретар референт, спеціаліст з ведення кадрів

з 01.2017 по 05.2017 (4 місяці)
ЛКП "ТФ"Львівспецкомунтранс", Львов (Вивіз ТПВ)

Основні функціональні обов’язки офіс-менеджера: : контроль роботи всього офісу; координація роботи всіх офісних служб (секретарів, кур’єрів, адміністраторів, водіїв, технічних працівників і т. п.);ведення ділового листування; розподіл дзвінків; зустріч відвідувачів; адміністративно-господарська підтримка всіх співробітників офісу;
Основні функціональні обов’язки кадровика: оформлення на прийом, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, положень, інструкцій і наказів керівника підприємства. а також іншу встановлену документацію з кадрів; формування і ведення особових справ працівників, внесення зміни, пов’язаних з трудовою діяльністю ;ведення обліку надання відпусток працівникам, здійснення контролю за складанням і додержанням графіків чергових відпусток.

Офіс-менеджер, менеджер зі збуту

з 03.2016 по 01.2017 (10 місяців)
Діагностичний центр Медіс, Львов (Лабораторні дослідження)

Основні функціональні обов’язки офіс-менеджера: контроль роботи всього офісу; координація роботи всіх офісних служб (секретарів, кур’єрів, адміністраторів, водіїв, технічних працівників і т. п.);ведення ділового листування ;розподіл дзвінків; зустріч відвідувачів; адміністративно-господарська підтримка всіх співробітників офісу;
Основні функціональні обов’язки менеджера зі збуту: пошук потенційних покупців – від налагодження старих контактів до участі у виставках; робота з клієнтами, які вперше звернулися до фірми – це, в основному, консультування по телефону; підтримка і ведення ділових переговорів з клієнтами, спрямованих на інтереси компанії – оцінка потреб покупців.


Освіта

ЛНУ ім.Івана Франка

Міжнародні відносини,міжнародне право, Львів
Вища, з 09.2008 по 05.2013 (4 роки 8 місяців)

Дана спеціальність повязана з вивченням системи міжнародного права,а також вивченням іноземних мов.


Додаткова освіта

Step-UP-курси англійської мови (2016,4 місяці)


Знання мов

  • Англійська — середній
  • Російська — вільно

Додаткова інформація

Особисті дані:
Дата та місце нарождення: 09 квітня 1991 р., м. Львів.
Сімейний стан: одружена, є син.
Риси характеру: відповідальна, енергійна, цілеспрямована, комунікабельна; вмію працювати з людьми, чітко висловлювати свої думки, тактично та переконливо доводити їх до інших, вмію аналізувати інформацію, робити висновки та використовувати їх в роботі.
Захоплення: музика, книжки, спорт, туризм.
Цілі: бажання реалізовувати і вдосконалювати свої знання та досвід, мати можливість професійного і кар’єрного росту, працювати в команді професіоналів.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: