Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 22 июля 2018

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/2993758/

Економіст, начальник відділення банку, 6 000 грн

Полная занятость.

Город:
Берегово

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Рекомендации

Пєтухов Андрій Генадієвич
Керівник СК, СК " НІКА- ЛАЙФ "- всі види страхових послуг, 0509290397


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ

Я, Поплико Сергій Євгенович, 1956 р. н. в м Берегово Закарпатської області .
Закінчивши середню школу я поступив у Львівський сільськогосподарський інститут на економічний факультет, який закінчив в 1979 р. одержавши повну вищу освіту за спеціальністю - економіст - організатор народного господарства .
Після закінчення ЛСГІ на протязі одного року працював на посадах керівника групи в Закарпатській зональній агрохімічній лабораторії і економіста у колгоспі „ Дружба ”.
В 1980 р. поступив на роботу на Берегівський радіозавод в/о „ Заря ”, де пропрацював по одному року на посадах інженера-нормувальника , інженера-плановика і старшого інженера виробничих потужностей. На протязі 1982-1985р.р. працював начальником планово-диспетчерського бюро, а в 1986 р. був переведений начальником бюро ( на правах началь-ника відділу) нормування допоміжних служб заводу, а згодом – на посаду начальника цеху.
В 1987р. звільнився з заводу переводом на Львівську обласну нормативно-дослідну станцію по праці Держагропрому УРСР-завідуючим відділу нормування праці.
В 1988 р. був прийнятий на роботу по переводу на Берегівський радіозавод в/о „ Новатор ” заступником начальника відділу технічного контролю, де пропрацював 2 роки.
В 1990 р. перейшов на роботу на Берегівське ремонтно-механічне підприємство-старшим майстром, а згодом – економістом.
В 1991 р. був прийнятий на роботу в Державну податкову інспекцію у Берегівському районі - ст. податковим ревізором-інспектором. В 1993 р. був переведений на посаду головного податкового ревізора-інспектора відділу оподаткування фізичних осіб.
З 2001 р. займав посаду начальника відділу оподаткування фізичних осіб, а з 2002 р., в зв”язку з змінами в структурі, - головного державного податкового ревізора-інспектора - заступника начальника відділу оподаткування і документальних перевірок фізичних осіб, де пропрацював до кінця 2003 р., а надалі був переведений головним державним податковим ревізором-інспектором відділу аудиту і оподаткування юридичних осіб.
В 2004 р. перейшов на роботу в ЗУЗРД АКБ „ Укрсиббанку ” Ужгородську філію – менеджером по корпоративному бізнесу.
В 2006 р. був запрошений на роботу на посаду начальника Берегівського відділення Мукачівської філії СГ „ ТАС ”.
В 2007 р. був прийнятий на роботу в ЗФ ТОВ „ Укрпромбанку ” – начальником відділу розвитку філійної мережі, а невдовзі - переведений на посаду начальника Берегівського відділення, де пропрацював до 2010 р., т.б. до повної ліквідації мережі ТОВ «Укрпромбанк».
За час роботи на посаді начальника відділення „ Укрпромбанку ” Берегівське відділення -із наявних по структурі в області –Філії і 12 відділень нижче 5 місця ніколи не опускалося.
В 2011 р. влаштувався на роботу в Берегівське відділення ПрАТ « СК « ПРОВІДНА » - менеджером, а згодом був запрошений на роботу в СТ « Гарантія » - начальником Берегівського відділення, а 2015 р. поступив на роботу в РДА - гол. спеціалістом, де працюю по теперішній час.
Ставлю до відома, що маю досвід відкриття ( починаючи з нуля ) двох відділень банку і двох відділень страхових компаній.
Володію комп”ютером на рівні споживача.
Роботу за всіма вищеозначеними спеціальностями опановував самотужки без всіляких курсів, завдяки методичній літературі і комп’ютеру.
Готовий до роботи в інших містах Закарпатської обл..; транспортом забезпечений, готовий до відряджень..
Проживаю за адресою: м. Берегово вул. Мукачівська № 93, моб.тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).
Під судом і слідством не перебував.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: