Резюме от 11 марта 2018

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/2993758/

Економіст, начальник відділення банку, 6 000 грн

Полная занятость.

Город:
Берегово

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Рекомендации

  • Пєтухов Андрій Генадієвич
    Керівник СК, СК " НІКА- ЛАЙФ "- всі види страхових послуг, 0509290397

Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ

Я, Поплико Сергій Євгенович, 1956 р. н. в м Берегово Закарпатської області .
Закінчивши середню школу я поступив у Львівський сільськогосподарський інститут на економічний факультет, який закінчив в 1979 р. одержавши повну вищу освіту за спеціальністю - економіст - організатор народного господарства .
Після закінчення ЛСГІ на протязі одного року працював на посадах керівника групи в Закарпатській зональній агрохімічній лабораторії і економіста у колгоспі „ Дружба ”.
В 1980 р. поступив на роботу на Берегівський радіозавод в/о „ Заря ”, де пропрацював по одному року на посадах інженера-нормувальника , інженера-плановика і старшого інженера виробничих потужностей. На протязі 1982-1985р.р. працював начальником планово-диспетчерського бюро, а в 1986 р. був переведений начальником бюро ( на правах началь-ника відділу) нормування допоміжних служб заводу, а згодом – на посаду начальника цеху.
В 1987р. звільнився з заводу переводом на Львівську обласну нормативно-дослідну станцію по праці Держагропрому УРСР-завідуючим відділу нормування праці.
В 1988 р. був прийнятий на роботу по переводу на Берегівський радіозавод в/о „ Новатор ” заступником начальника відділу технічного контролю, де пропрацював 2 роки.
В 1990 р. перейшов на роботу на Берегівське ремонтно-механічне підприємство-старшим майстром, а згодом – економістом.
В 1991 р. був прийнятий на роботу в Державну податкову інспекцію у Берегівському районі - ст. податковим ревізором-інспектором. В 1993 р. був переведений на посаду головного податкового ревізора-інспектора відділу оподаткування фізичних осіб.
З 2001 р. займав посаду начальника відділу оподаткування фізичних осіб, а з 2002 р., в зв”язку з змінами в структурі, - головного державного податкового ревізора-інспектора - заступника начальника відділу оподаткування і документальних перевірок фізичних осіб, де пропрацював до кінця 2003 р., а надалі був переведений головним державним податковим ревізором-інспектором відділу аудиту і оподаткування юридичних осіб.
В 2004 р. перейшов на роботу в ЗУЗРД АКБ „ Укрсиббанку ” Ужгородську філію – менеджером по корпоративному бізнесу.
В 2006 р. був запрошений на роботу на посаду начальника Берегівського відділення Мукачівської філії СГ „ ТАС ”.
В 2007 р. був прийнятий на роботу в ЗФ ТОВ „ Укрпромбанку ” – начальником відділу розвитку філійної мережі, а невдовзі - переведений на посаду начальника Берегівського відділення, де пропрацював до 2010 р., т.б. до повної ліквідації мережі ТОВ «Укрпромбанк».
За час роботи на посаді начальника відділення „ Укрпромбанку ” Берегівське відділення -із наявних по структурі в області –Філії і 12 відділень нижче 5 місця ніколи не опускалося.
В 2011 р. влаштувався на роботу в Берегівське відділення ПрАТ « СК « ПРОВІДНА » - менеджером, а згодом був запрошений на роботу в СТ « Гарантія » - начальником Берегівського відділення, а 2015 р. поступив на роботу в РДА - гол. спеціалістом, де працюю по теперішній час.
Ставлю до відома, що маю досвід відкриття ( починаючи з нуля ) двох відділень банку і двох відділень страхових компаній.
Володію комп”ютером на рівні споживача.
Роботу за всіма вищеозначеними спеціальностями опановував самотужки без всіляких курсів, завдяки методичній літературі і комп’ютеру.
Готовий до роботи в інших містах Закарпатської обл..; транспортом забезпечений, готовий до відряджень..
Проживаю за адресою: м. Берегово вул. Мукачівська № 93, моб.тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).
Під судом і слідством не перебував.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: