Резюме от 17 февраля 2018 PRO

Козаченко Станіслав Юрійович

Інженер з охорони праці

Полная занятость.

Дата рождения:
20 октября 1987 (30 лет)
Город:
Катеринополь
Готов переехать в:
Черкассы

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Інженер з охорони праці

с 05.2012 по наст. время (6 лет)
ТОВ НВФ, Катеринопіль (Вирощуваня зернових)

Здійснення контролю за додержанням у підрозділах підприємства чинного законодавства, правил стандартів, норм, положень, інструкцій з охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки. Розроблення комплексних заходів з охорони праці. Участь у перевірці технічного стану устаткування, визначення його відповідності вимогам безпечного ведення робіт, у разі потреби за встановленим порядком вжиття заходів (приписів) щодо припинення його експлуатації. Контроль за своєчасністю випробувань, перевірок і правильну експлуатацію балонів для стиснутих газів, контрольної апаратури, кранів, підіймачів та іншого устаткування. Виконання наказів органів державного нагляду міжвідомчого і відомчого контролю за додержанням чинних правил, норм, стандартів, положень, інструкцій з охорони праці в процесі виробництва. Проведення вступного інструктажу з питань охорони праці працівникам, студентам під час проходження ними трудової практики. Розслідування нещасних випадків невиробничого та виробничого характеру. Складання за явок на спецодяг. Проведення атестації робочих місць. Організація проведення щорічних медичних оглядів. Складання звітності у строки і за формами, які встановлені органами статистики. Щорічне технічне обслуговування (перезарядка) вогнегасників з відповідними записами в журнал ТО вогнегасників. Залучення керівників підрозділів до виконання покладених на нього завдань що стосуються охорони праці. Проведення навчання по наданню першої невідкладної допомоги, правил користування первинними засобами пожежогасіння.

Головний спеціаліст з питань безпеки праці відділу організації виробництва, переробки та маркетингу с/г продукції та інженерно-технічного і кадрового забезпечення.

с 12.2010 по 03.2012 (1 год 3 месяца)
Управління агропромислового розвитку Катеринопільської РДА, Катеринопіль (сільське господарство)

Опрацювання для подальшого затвердження начальником управління агропромислового розвитку цілісну ефективну систему управління охороною праці, сприяння вдосконаленню діяльності у цьому напрямку кожного структурного підрозділу. Здійснення оперативно-методичного керівництва роботою по охорони праці. Організація обліку, аналіз нещасних випадків, профзахворювань і аварій, оперативне повідомлення про кожен смертельний випадок на виробництві. Розроблення перспективних та поточних планів робіт щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці. Організація і проведення підвищення кваліфікації посадових осіб з питань охорони праці. Розроблення положень, інструкцій, нормативних актів що діють у межах району. Здійснення та запровадження СУОП (система управління охороною праці). Здійснення відомчого контролю за функціонуванням систем управління охороною праці підприємств, що входять до сфери віддання управління. Розроблення рекомендацій спрямованих на підвищення рівня безпеки, гігієни праці та поліпшення стану виробничого середовища на підприємствах. Координація роботи служб охорони праці підприємств та їх перевірка.


Образование

Кременчуцький державний політехнічний університет ім.М.Остроградського

"Підйомно транспортні будівельні дорожні меліоративні машини і обладнання" інженер-механік, Кременчук1.09.2006 •закінчення 30.06.2009

Высшее, с 09.2006 по 06.2009 (2 года 9 месяцев)

Шевченківський с/г коледж

"Механізація меліоративних робіт і с/г техніки" технік-механік, Черкаська обл. Звенигородський р-н с.Шевченкове

Среднее специальное, с 09.2002 по 06.2006 (3 года 9 месяцев)


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Працюю з офісними прграмами протягом 9 років

Дополнительная информация

Вік: 29років
Сімейний стан: Неодружений
Водійські права:В,С.
Риси характеру: Відповідальність
Можливість відряджень:Так
Захоплення:Футбол,настільний теніс,рибалка


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: