Резюме от 22 ноября 2017

Бугай Наталія Игорівна

Керівник договірного відділу (оренди), 25 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
13 июня 1984 (33 года)
Город:
Киев


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Керівник договірного відділу (оренди)

с 01.2016 по наст. время (1 год 10 месяцев)
ТОВ "Полігон", Киев (Телекомунікації та зв'язок)

Організаційне забезпечення та легалізація орендованих майданчиків Замовника (ПрАТ «Київстар») під розміщення обладнання мобільного стільникового зв’язку, супровід договорів оренди (оформлення і підписання договорів, замовлення експертних оцінок для визначення вартості нерухомого майна для визначення орендної плати приміщення, контроль термінів дії, внесення змін, розторгнення договорів з відповідним оформленням документів).
Контроль своєчасного підписання договорів на новий термін, проведення переговорів з Орендодавцями (власниками приміщень) щодо умов договору, орендної плати.
Організація:
-безперешкодного доступу на об’єкти аварійних бригад,
-збору первинних документів бухгалтерської звітності та рахунків,
-безперешкодного доступу на базові станції Замовника для проведення робіт з модернізації обладнання.
Пошук, проведення переговорів з метою оренди нежитлових приміщень, які відносяться до державної (ФДМУ), комунальної (ФКМУ, НАНУ, НААНУ, КП «Київжитлоспецексплуатація») та приватної форм власності під розміщення обладнання мобільного зв’язку оператора (Замовника) з подальшим оформленням договорів на орендовані приміщення та їх подальший супровід (організаційне забезпечення), проведення комплексної роботи з пошуку нових майданчиків (нежитлових приміщень) під розміщення обладнання з подальшою їх легалізацією, організація збору, оформлення та відправлення Контрагентам первинної бухгалтерської документації (рахунків, актів виконаних робіт).

Керівник відділу оренди

с 03.2011 по 08.2015 (4 года 5 месяцев)
ТОВ "Е С У", Київ (Телекомунікації)

Організаційне забезпечення та легалізація орендованих майданчиків Замовника (ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС Україна», ТОВ «Астеліт», ТОВ «Голден Телеком», ПАТ «Укртелеком» та інших) під розміщення обладнання мобільного стільникового зв’язку у межах Київської області, а саме супровід договорів оренди (оформлення і підписання договорів, замовлення експертних оцінок для визначення вартості нерухомого майна для визначення орендної плати приміщення, контроль термінів дії, внесення змін, розторгнення договорів з відповідним оформленням документів).
Контроль своєчасного підписання договорів на новий термін, проведення переговорів з Орендодавцями (власниками приміщень) щодо умов договору. Організація безперешкодного доступу на об’єкти аварійних бригад. Організація збору первинних документів бухгалтерської звітності та рахунків. Комплекс робіт з пошуку нових площ нерухомого майна під оренду для розміщення базових станцій Оператора мобільного зв’язку (Замовника), звітність перед Замовником щодо виконаних робіт з обов’язковою присутністю на нарадах. Навчання співробітників.

Регіональний менеджер

с 11.2009 по 03.2011 (1 год 4 месяца)
Фуршет мережа супермаркетів по Україні, Київ (Торгівля)

Забезпечення наповненості орендних торгових площ орендарями та контроль виконання головних процесів орендних відносин менеджерами на місцях, а саме пошук нових претендентів, своєчасне виконання фінансових обов'язків орендарями перед власником приміщень (робота з дебіторською заборгованістю), оформлення та підписання договорів оренди з подальшим супроводом, звітність щодо виконаних робіт, виконання фінансового бюджету з метою підвищення дохідності Компанії.

Менеджер з оренди комерційної нерухомості

с 09.2008 по 08.2009 (11 месяцев)
БЦ Веста, Київ (Нерухомість комерційна)

Забезпечення наповненості орендних офісних та складських приміщень орендарями з подальшою організацією заїзду нових орендарів, контроль виконання орендних відносин в рамках діючого договору, пошук нових претендентів (розміщення реклами в ЗМІ, «холодні» дзвінки), своєчасне виконання фінансових обов'язків орендарями перед власником приміщень (робота з дебіторською заборгованістю), оформлення та підписання договорів оренди з подальшим їх супроводом. Ведення та актуалізація єдиної бази клієнтів БЦ, моніторинг ринку нерухомості у сфері оренди, звітність щодо виконаних робіт, виконання фінансового бюджету з метою підвищення дохідності Компанії.

Інженер договірного відділу

с 08.2005 по 08.2008 (3 года)
ТОВ "Київська енергетична будівельна компанія", Київ (Будівництво, промислова енергетика)

Оформлення та підписання договорів генпідряду, підряду та субпідряду з наступним контролем своєчасного підписання актів виконаних будівельних та електромонтажних робіт та проведення оплати Замовниками, робота з договорами щодо виконання робіт з проектування, підготовка пакетів документів для приймання участі у тендерах, робота з дебіторською заборгованістю.


Образование

ДНВЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Правознавство, правовове регулювання економіки, Київ

Высшее, с 09.2012 по 10.2014 (2 года 1 месяц)

Магістр з правового регулювання економіки

Національний університет харчових технологій

Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Спеціаліст з автоматизованого управління технологічними процесами, Київ

Высшее, с 09.2004 по 12.2007 (3 года 3 месяца)

Спеціаліст з автоматизованого управління технологічними процесами


Дополнительное образование

 • Індивідуальні заняття з репетитором по вивченню англійської мови (2014-2015, 1 рік)

Профессиональные навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Microsoft Office, Power Point - вільно володію, 1-С

Знание языков

 • Английский — средний
 • Украинский — эксперт
 • Русский — эксперт

Рекомендации

 • Поляков Андрій Володимирович
  Технічний директор, ТОВ "Е С У", 067-536-55-22
 • Яворський Євгеній
  Директор з розвитку центрального регіону, ТОВ "Укр Радіо Тел", ТОВ "Е С У", 097-404-18-84, 050-444-04-12

Дополнительная информация

Особисті якості:
Комунікабельність, відповідальність, порядність, вміння працювати з великим об’ємом інформації, креативність, активність, вміння працювати в команді, наявність лідерських та управлінських навичок, що підтверджено успішним розвитком кар'єри менеджера.
Хобі:
Вивчення англійської мови, моделювання та пошиття одягу, художня фотографія.
Додаткова інформація:
Наявність закордонного паспорту, водійські права категорії "В", досвід водіння 9 років, готовність до відряджень.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: