Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 20 декабря 2017

Бугай Наталія Игорівна

Керівник договірного відділу (оренди), 25 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
13 июня 1984 (34 года)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Керівник договірного відділу (оренди)

с 01.2016 по наст. время (2 года 6 месяцев)
ТОВ "Полігон", Киев (Телекомунікації та зв'язок)

Організаційне забезпечення та легалізація орендованих майданчиків Замовника (ПрАТ «Київстар») під розміщення обладнання мобільного стільникового зв’язку, супровід договорів оренди (оформлення і підписання договорів, замовлення експертних оцінок для визначення вартості нерухомого майна для визначення орендної плати приміщення, контроль термінів дії, внесення змін, розторгнення договорів з відповідним оформленням документів).
Контроль своєчасного підписання договорів на новий термін, проведення переговорів з Орендодавцями (власниками приміщень) щодо умов договору, орендної плати.
Організація:
-безперешкодного доступу на об’єкти аварійних бригад,
-збору первинних документів бухгалтерської звітності та рахунків,
-безперешкодного доступу на базові станції Замовника для проведення робіт з модернізації обладнання.
Пошук, проведення переговорів з метою оренди нежитлових приміщень, які відносяться до державної (ФДМУ), комунальної (ФКМУ, НАНУ, НААНУ, КП «Київжитлоспецексплуатація») та приватної форм власності під розміщення обладнання мобільного зв’язку оператора (Замовника) з подальшим оформленням договорів на орендовані приміщення та їх подальший супровід (організаційне забезпечення), проведення комплексної роботи з пошуку нових майданчиків (нежитлових приміщень) під розміщення обладнання з подальшою їх легалізацією, організація збору, оформлення та відправлення Контрагентам первинної бухгалтерської документації (рахунків, актів виконаних робіт).

Керівник відділу оренди

с 03.2011 по 08.2015 (4 года 5 месяцев)
ТОВ "Е С У", Київ (Телекомунікації)

Організаційне забезпечення та легалізація орендованих майданчиків Замовника (ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС Україна», ТОВ «Астеліт», ТОВ «Голден Телеком», ПАТ «Укртелеком» та інших) під розміщення обладнання мобільного стільникового зв’язку у межах Київської області, а саме супровід договорів оренди (оформлення і підписання договорів, замовлення експертних оцінок для визначення вартості нерухомого майна для визначення орендної плати приміщення, контроль термінів дії, внесення змін, розторгнення договорів з відповідним оформленням документів).
Контроль своєчасного підписання договорів на новий термін, проведення переговорів з Орендодавцями (власниками приміщень) щодо умов договору. Організація безперешкодного доступу на об’єкти аварійних бригад. Організація збору первинних документів бухгалтерської звітності та рахунків. Комплекс робіт з пошуку нових площ нерухомого майна під оренду для розміщення базових станцій Оператора мобільного зв’язку (Замовника), звітність перед Замовником щодо виконаних робіт з обов’язковою присутністю на нарадах. Навчання співробітників.

Регіональний менеджер

с 11.2009 по 03.2011 (1 год 4 месяца)
Фуршет мережа супермаркетів по Україні, Київ (Торгівля)

Забезпечення наповненості орендних торгових площ орендарями та контроль виконання головних процесів орендних відносин менеджерами на місцях, а саме пошук нових претендентів, своєчасне виконання фінансових обов'язків орендарями перед власником приміщень (робота з дебіторською заборгованістю), оформлення та підписання договорів оренди з подальшим супроводом, звітність щодо виконаних робіт, виконання фінансового бюджету з метою підвищення дохідності Компанії.

Менеджер з оренди комерційної нерухомості

с 09.2008 по 08.2009 (11 месяцев)
БЦ Веста, Київ (Нерухомість комерційна)

Забезпечення наповненості орендних офісних та складських приміщень орендарями з подальшою організацією заїзду нових орендарів, контроль виконання орендних відносин в рамках діючого договору, пошук нових претендентів (розміщення реклами в ЗМІ, «холодні» дзвінки), своєчасне виконання фінансових обов'язків орендарями перед власником приміщень (робота з дебіторською заборгованістю), оформлення та підписання договорів оренди з подальшим їх супроводом. Ведення та актуалізація єдиної бази клієнтів БЦ, моніторинг ринку нерухомості у сфері оренди, звітність щодо виконаних робіт, виконання фінансового бюджету з метою підвищення дохідності Компанії.

Інженер договірного відділу

с 08.2005 по 08.2008 (3 года)
ТОВ "Київська енергетична будівельна компанія", Київ (Будівництво, промислова енергетика)

Оформлення та підписання договорів генпідряду, підряду та субпідряду з наступним контролем своєчасного підписання актів виконаних будівельних та електромонтажних робіт та проведення оплати Замовниками, робота з договорами щодо виконання робіт з проектування, підготовка пакетів документів для приймання участі у тендерах, робота з дебіторською заборгованістю.


Образование

ДНВЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Правознавство, правовове регулювання економіки, Київ

Высшее, с 09.2012 по 10.2014 (2 года 1 месяц)

Магістр з правового регулювання економіки

Національний університет харчових технологій

Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Спеціаліст з автоматизованого управління технологічними процесами, Київ

Высшее, с 09.2004 по 12.2007 (3 года 3 месяца)

Спеціаліст з автоматизованого управління технологічними процесами


Дополнительное образование

 • Індивідуальні заняття з репетитором по вивченню англійської мови (2014-2015, 1 рік)

Профессиональные навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Microsoft Office, Power Point - вільно володію, 1-С

Знание языков

 • Английский — средний
 • Украинский — эксперт
 • Русский — эксперт

Рекомендации

 • Поляков Андрій Володимирович
  Технічний директор, ТОВ "Е С У", 067-536-55-22
 • Яворський Євгеній
  Директор з розвитку центрального регіону, ТОВ "Укр Радіо Тел", ТОВ "Е С У", 097-404-18-84, 050-444-04-12

Дополнительная информация

Особисті якості:
Комунікабельність, відповідальність, порядність, вміння працювати з великим об’ємом інформації, креативність, активність, вміння працювати в команді, наявність лідерських та управлінських навичок, що підтверджено успішним розвитком кар'єри менеджера.
Хобі:
Вивчення англійської мови, моделювання та пошиття одягу, художня фотографія.
Додаткова інформація:
Наявність закордонного паспорту, водійські права категорії "В", досвід водіння 9 років, готовність до відряджень.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: