Резюме от 29 декабря 2017

Шаран Ростислав Петрович

Юрист, керівник юридичного відділу

Полная занятость, неполная занятость.

Дата рождения:
4 апреля 1988 (29 лет)
Город:
Львов
Готов переехать в:
Киев


Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Консультант з податків та зборів

с 11.2016 по 04.2017 (5 месяцев)
ТОВ "КПМГ-Україна", Львів (Аудит / консалтинг)

В жовтні 2016 року мені запропонували приєднатися до команди відділу податкових та юридичних послуг однієї з компаній “великої четвірки” – ТОВ “КПМГ-Україна”. На цій посаді переді мною відкрилася чудова можливість допомагати нашим клієнтам вирішувати складні завдання, що виникали перед ними при веденні бізнесу в Україні: я займався наданням консультацій щодо податкових та юридичних питань, оцінкою ризиків та потенційних наслідків тих чи інших дій, представляв інтереси клієнтів в банках, податкових та інших державних органах, допомагав потенційним інвесторам розпочати свій бізнес в Україні. Крім того, мені пощастило спробувати себе в ролі лектора: я кілька разів виступав з доповідями на семінарах, які проводило КПМГ.

Юрисконсульт

с 04.2016 по 09.2016 (5 месяцев)
ТОВ "Бельгійське містечко", Львів (Будівництво)

В березні 2016 року мені запропонували приєднатися до команди Бельгійського містечка. Я вирішив прийняти цю пропозицію, оскільки в цій компанії в мене з’явилася можливість практикувати англійську, до того ж переді мною відкрилася цілком нова сфера бізнесу – будівництво.

Працюючи в цій компанії я займався супроводом іноземних інвестицій в Україні, в тому числі укладенням та реєстрацією міжнародних договорів позики. Також я займався розробкою та погодженням багатоетапних складних угод з бізнес-партнерами компанії, оцінкою юридичних ризиків нових проектів житлової забудови, отриманням дозволів на працевлаштування для іноземних працівників, договірною та претензійно-позовною роботою.

Одним із моїх основних досягнень на цій посаді я вважаю те, що мені першому у Львівській області вдалося отримати кілька дозволів на працевлаштування для того самого іноземця.

Юрисконсульт

с 08.2015 по 03.2016 (7 месяцев)
ТОВ "Транс-Сервіс-1" / "Оліяр", Львів (вантажні перевезення / виробництво олії)

На цій посаді одним з основних моїх завдань було погодження умов ЗЕД договорів. Також я мав можливість представляти інтереси Компанії в значній кількості цікавих і не дуже господарських та податкових спорів, готувати відповіді на запити контролюючих органів, писати консультації для працівників Компанії.

Керівник юридичного відділу

с 01.2011 по 08.2015 (4 года 7 месяцев)
ТОВ "Торгова мережа "Барвінок", Львів (Роздрібна торгівля)

Я приєднався до команди юридичного відділу ТОВ “Торгова мережа “Барвінок” в січні 2011 року в якості асистента юрисконсульта. На цій посаді я виконував рутинні, та все ж потрібні для великої компанії функції: адміністрував реєстр договорів, слідкував за змінами в законодавстві та надсилав відповідні повідомлення своїм колегам, представляв інтереси Компанії у відділах міліції та судах у справах, пов’язаних із викраденням товарів із супермаркетів Компанії, розробляв та узгоджував тексти нескладних договорів.

Вже за 10 місяців я отримав підвищення та став юрисконсультом, що значно розширило коло моїх обов’язків. Я почав займатися дослідженням більш складних правових питань, що виникали в діяльності компанії: писав консультації, досліджував судову практику, готував відповіді на запити державних органів та претензії контрагентів, погоджував тексти більш складних договорів, таких як договори страхування.

В липні 2012 року, після проходження конкурсу, я зайняв вакантну на той момент посаду керівника юридичного відділу. Таке підвищення стало для мене справжнім викликом: я взяв на себе управління роботою відділу, ведення всіх судових справ компанії, спільно з фінансовим відділом та головним бухгалтером готував заперечення та скарги на численні акти перевірок та рішення податкових органів, надавав правову підтримку відкриття нових магазинів, вів переговори з ключовим постачальниками, займався правовим супроводом імпортно-експортних операцій, готував відповіді на запити антимонопольних органів, отримував дозволи на працевлаштування та посвідки для іноземних працівників компанії. Саме тут я отримав безцінний досвід, який допоміг мені в подальшому житті.

Одним із своїх основних досягнень я вважаю успішне представництво Компанії на досудовому етапі врегулювання податкових спорів. Мені, разом з моїми колегами з фінансового та юридичного відділів мережі “Барвінок”, вдалося виграти понад [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») гривень в результаті процедури досудового оскарження актів перевірок та податкових повідомлень-рішень податкових органів. Крім того, мені вдалося зберегти понад [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») гривень моїм роботодавцям та клієнтам, чиї інтереси я захищав в судах під час розгляду спорів з податковими органами.


Образование

Львівський національний університет імені Івана Франка

Юридичний, правознавство, Львів

Высшее, с 09.2005 по 07.2010 (4 года 10 месяцев)


Знание языков

  • Английский — эксперт
  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт
  • Польский — начинающий

Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: