Резюме от 20 февраля 2018 PRO

Кацаман Уляна Валеріївна

Юрисконсульт, помічник адвоката, юриста, нотаріуса, керівника

Полная занятость, неполная занятость.

Дата рождения:
2 августа 1992 (25 лет)
Город:
Луцк

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Юрисконсульт

с 06.2017 по наст. время (9 месяцев)
ДКП"Луцьктепло", Луцк (Надання послуг централізованого теплопостачання та постачання гарячої води)

Юрист

с 03.2016 по 12.2016 (9 месяцев)
ТзОВ " Інформаційне агентство "Волинське агентство розслідувань", Луцк (інформаційне агентство)

Юридичний супровід агентства. Надання онлайн консультацій з правових питань. Внесення змін до статутних документів, проведення відповідних змін в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Ведення кадрової роботи.

Помічник адвоката

с 03.2016 по 04.2017 (1 год 1 месяц)
Помічник адвоката, Луцк (Адвокатські послуги)

Складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, клопотань, заперечень, мирових угод та інших процесуальних документів. Розробка цивільно-правових, господарсько-правових та трудових договорів (договори оренди, рекламних послуг, підряду, матеріальної відповідальності, надання послуг). Проведення реєстрації фізичних осіб-підприємців, внесення змін до статутних документів юридичних осіб, розробка прококолів, рішень зборів учасників учасників, інших необхідних документів, проведення відповідних змін в органах державної влади і місцевого самоврядування. Підготовка документів досудового регулювання спорів (складання претензій, відповідей на претензії). Консультування з питань застосування чинного законодавства.

Юрисконсульт

с 10.2014 по 02.2016 (1 год 4 месяца)
Обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Луцьк (державна служба)

Організація правової роботи;спрямування, координація правової роботи;ведення обліку актів законодавства і міжнародних договорів України;розроблення та участь у розробленні проектів нормативно-правових актів;перевірка відповідності законодавству і міжнародним договорам України проектів наказів та інших актів, що подаються на підпис керівника , їх погодження (візування); проведення інформаційно-довідкової роботи із законодавства: підготовка керівництву та структурним відділам довідкових матеріалів із законодавства, надання працівникам консультацій з правових питань; інформування керівника про необхідність вжиття заходів для внесення змін до нормативно-правових актів та інших документів; здійснення у межах своєї компетенції заходів щодо адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу;сприяння правильному застосуванню актів законодавства про працю.


Образование

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

Юридичний, правознавство, Луцьк

Высшее, с 09.2009 по 06.2014 (4 года 9 месяцев)

отримала диплом спеціаліста (бакалавр - 2013, спеціаліст -2014р)


Дополнительное образование

  • Волинський обласний центрперепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самовр (2015рік 2 тематичних семінари(Європейська інтегрція України; Запобігання корупції у сферах держ. служби)

Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Впевнений користувач ПК (володіння MS Office (Word, Exсel, Power Point) мережею інтернет, вміння користуватися оргтехнікою.

Знание языков

  • Английский — средний

Дополнительная информация

Особисті якості:
Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, вимоглива до себе, доброзичлива, комунікабельна, цілеспрямована, відповідальна, вмію аналізувати та логічно мислити. Швидко навчаюсь .
Володіння мовами:
Українська – рідна;
Російська - вільно;
Англійська - розмовна, середній рівень.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: