Резюме от 15 декабря 2017

Жмуденко Владимир Николаевич

Агроном-консультант, спеціаліст з агротехнологій

Полная занятость.

Дата рождения:
8 июля 1979 (38 лет)
Город:
Умань
Готов переехать в:
Киев


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

ЖМУДЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
м. Умань
Тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Вік: 38 років

Освіта:
1997 – 2002 рр. Уманська державна аграрна академія. Спеціальність – агрономія, магістр (диплом з відзнакою).
2002 – 2005 рр. Уманський державний аграрний університет, аспірантура. Спеціальність – землеробство.
Науковий ступінь:
Кандидат сільськогосподарських наук.

Досвід роботи:
2016 - 2017 рр. Агроном-дослідник ТОВ "Імперія-Агро".
Створення попиту на власну торгову марку мікродобрив компанії та мікрогранульованих добрив групи компаній "Терваліс". Розширення клієнтської бази центрального регіону. Проведення зустрічей та переговорів з клієнтами. Участь у виставках, днях поля компанії. Навчання менеджерів технологіям основного, передпосівного, припосівного, позакореневого живлення рослин. Технологічний супровід клієнтів компанії (агротехніка, система удобрення, система інтегрованого захисту) залежно від особливостей погодних умов року та регіону. Фітосанітарний моніторинг посівів (візуальні спостереження, функціональна діагностика рослин). Написання та редагування статей у спеціалізованих виданнях, редагування інформаційних матеріалів рекламної продукції. Підготовка презентаційних матеріалів, публічні виступи перед аудиторією. Закладання дослідів у господарствах і наукових закладах з метою вивчення ефективності дії продукції компанії.

2015 р. (червень–липень). Агроном – консультант компанії «Блексі фрут компані».
Фітосанітарний моніторинг плодового розсадника та інтенсивних насаджень яблуні, черешні, сливи, суниці. Коригування систем інтегрованого захисту, зрошення та удобрення плодово-ягідних рослин за результатами обстеження і особливостями ґрунтово-кліматичних умов. Підбір засобів захисту рослин.
Консультування агрономів із питань технології вирощування плодоягідних культур, інтегрованого захисту від шкідливих організмів, зберігання продукції; організації і вирішення пріоритетних завдань в максимально стислі строки. Навчання робочих бригад технології проведення зелених операцій в насадженнях плодово-ягідних культур і плодовому розсаднику.
Обґрунтування і усунення причин зараженості і загибелі плодових рослин.

2014 р. (жовтень–грудень). Фахівець першої категорії кафедри захисту і карантину рослин згідно договірної тематики з ТОВ «Байєр». Випробування лінійки ЗЗР компанії для подальшої реєстрації в чинний національний «Перелік пестицидів і агрохімікатів…».
2006 – 2014 рр. Викладач кафедри захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва.
Закладання і ведення польових дослідів. Обробка результатів, написання статей в профільних виданнях, підготовка звітів (документальні, презентаційні). Підготовка і написання методичних розробок.
Складання календарного плану проведення сільськогосподарських робіт залежно від ґрунтово-кліматичних умов регіону, технологічних карт.
Організація і проведення виробничих навчань (посів ярих і озимих культур, обприскування) на базі передових сільськогосподарських підприємств.
Оцінювання якості сівозмінної площі, своєчасність проведення, виконання та координація робіт із посіву, вирощування, захисту, збирання, зберігання насіння і культур.
Визначення видового складу шкідливих організмів в посівах і насадженнях, підбір засобів хімічного захисту для заходів регуляції їх чисельності.
Розробка і застосування систем інтегрованого захисту від шкідників, хвороб і бур’янів у агрофітоценозах польових, овочевих, плодових і ягідних культур за інтенсивних технологій їх вирощування.
Навчання студентів агрономічних спеціальностей інтенсивним технологіям вирощування польових, овочевих, плодових культур, захисту їх від шкідників, хвороб і бур’янів.

2002 – 2005 рр. Науково-дослідна лабораторія з оптимізації родючості ґрунту в плодоягідних насадженнях Уманського національного університету садівництва.
Визначення вмісту в ґрунті і рослинах макроелементів мінерального живлення та доведення їх до оптимальних рівнів шляхом ґрунтового й позакореневого внесення добрив. Визначення фізико-хімічних показників ґрунту.
Застосування інтенсивних технологій догляду за плодовими і ягідними насадженнями.
Застосування новітніх технологій збирання, зберігання плодово-ягідної продукції.

2002 р. (липень–вересень). КСП «Заповіт». Посада: агроном.
Організація збирання і зберігання зернових і зернобобових культур, обробітку ґрунту. Визначення показників якості зерна. Аналіз структури посівних площ господарства.

2001 р. (травень–жовтень). Виробнича практика в Шотландії.
Вирощування і збирання салату головчастого, малини.

Знання мов:
Українська – рідна, російська – вільно, англійська – intermediate.

Навички:
Досвідчений користувач ПК: MS Office, Internet, E-mail.

Водійські права категорій «В», «С».

Особисті якості:
Чесність, відповідальність, комунікабельність, цілеспрямованість.

Інтереси та захоплення:
Агрономія, розсадництво, художня і наукова література, спорт.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: