Резюме від 6 листопада 2018 PRO

Ковалевский Евгений

Адвокат

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
46 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Адвокат

з 03.1993 по нині (25 років 8 місяців)
адвокат, Киев (банки, суды)

Адвокат.
Представництво в судах усіх рівнів. Цивільні, адміністративні, господарчі спори. Робота з заборгованістю. Організація роботи підрозділів, регіональної мережі.

Працював в юридичному департаменті крупного системного банку, поєднуючи роботу в претензійно-позовному управління головного офісу, та в управлінні координації підрозділів макрорегіону.
Перший напрямок роботи: ведення судових справ по Києву і області (суди загальної юрисдикції, господарські , адміністративні, третейські), робота з установами виконавчої служби, прокуратури, оскарження актів перевірок фіскальних органів. Стягнення заборгованості (як проблемної, так й не проблемної, у т.ч не за кредитними операціями). Трудові спори.
Другий напрямок роботи: правова підтримка юристів та відділень по Україні, складання правових висновків в різних питань функціонування філіальної мережі, службова кореспонденція, розробка типових форм договорів, регламентів, положень, посадових інструкцій тошо. Переговори.
Почав працювати з офіційним працевлаштуванням з 1993 року, на 3 курсі університету, під час роботи отримав досвід супроводження банківських та господарських операцій. Кредитування, забезпечення кредитів (відзначений почесною грамотою і записом у трудовій книжці). Стягнення заборгованості (у т.ч. не проблемної). Захист інтересів у правоохоронних і фіскальних органах. Перевірка і аналіз договірної документації. Кореспонденція з контрагентами, органами держ.влади і управління, оскарження актів перевірок. Розробка договірної документації, внутришніх регламентів і положень, висновків з загально-правових питань, консультування. Розрахунково-касове обслуговування, депозитні операції, підтримка кадрової служби. Досвід з виявлення недоліків у роботі філіальної мережі, службові відрядження для участі у ревізіях відділень.
З березня 2016 року – робота в декількох фінансових компаніях, управління ризикових справ. Спори з оскарження рішень державних реєстраторів, нотаріальних дій, визнання недійсними договорів, негаторні та віндікаційні спори. тощо). Розробка стратегій роботи підрозділів, регіональної мережі, підтримка роботи адвокатів та юристів у регіонах по Україні.
Позитивна судова практика, у т.ч. в судах касаційних інстанцій.


Освіта

университет

Экономико-правовой факультет, Киев
Вища, з 09.1991 по 09.1996 (5 років)

специальность - правоведение


Додаткова освіта

английский язык (10 лет)


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: