Резюме від 19 жовтня 2018 PRO

Kharchevnyk Mykhaylo

Cімейний лікар, гістопатолог, патологоанатом, судово-медичний гістолог

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Вік:
57 років
Місто:
Херсон
Готовий до переїзду в:
Дніпро, Київ, Львів, Харків

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Завідуючий амбулаторієй, Сімейний лікар

з 01.2018 по нині (10 місяців)
Амбулаторія Загальної Практики Сімейної Медицини, Роздольне, Каланчацький район,Херсонська область (Охорона здоров'я)

Надання первинної медико-санітарної допомоги населенню відповідно до вимог кваліфікаційної характеристики й одержаного сертифіката.
Проведення санітарно-освітньої роботи з виховання населення в питаннях формування, збереження і зміцнення здоров'я членів сім'ї, само- і взаємодопомоги. Надання консультативної допомоги сім'ям з питань планування сім'ї, етики, психології, гігієни, соціальних аспектів сімейного життя, ведення "школи батьків".
Здійснення профілактичної роботи, спрямованої на оцінку ролі факторів навколишнього середовища, виявлення ранніх і прихованих форм захворювання і факторів ризику.
Здійснення динамічного спостереження за станом здоров'я членів сімей з проведенням необхідного обстеження і оздоровлення за індивідуальним комплексом лікувально-оздоровчих заходів.
Надання екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим при невідкладних станах незалежно від місця проживання. Своєчасні і в повному обсязі діагностика й лікування захворювань в амбулаторних умовах і на дому в межах компетенції лікаря загальної практики. Своєчасне цільове направлення хворих для одержання медичної допомоги у випадках, які виходять за рамки компетенції сімейного лікаря; госпіталізація планових і ургентних хворих у встановленому порядку. Проведення реабілітаційних заходів. Проведення експертизи тимчасової втрати працездатності пацієнтів відповідно до чинного законодавства і направлення на МСЕК. Здійснення своєчасної діагностики, раннього виявлення і відповідного лікування інфекційних захворювань, виконання протиепідемічних заходів. Проведення імунопрофілактики захворювань. Сприяння в організації медико-соціальної і побутової допомоги спільно з органами соціального захисту і службами милосердя самотнім, особам похилого віку, інвалідам, хронічно хворим.Участь у виконанні державних та регіональних цільових медичних програм. Аналіз стану здоров'я населення, яке обслуговується сімейним лікарем. Планування змісту та обсягів своєї роботи і діяльності своїх підлеглих. Проведення систематичної роботи щодо підвищення професійного рівня підлеглих медичних працівників. Систематичне підвищення рівня своєї професійної кваліфікації як шляхом самопідготовки, так і проходження курсів удосконалення лікарів. Ведення затверджених форм обліково-звітної документації.

Medical Doctor Histopathologist Consultant

з 03.2010 по 07.2015 (5 років 4 місяці)
El Tawra Hospital, Al Bayda, Libya (Halthcare)

Medical research


Освіта

Крымский Медицинский Институт

Педиатрический, Врач-патологоанатом, Симферополь
Вища, з 09.1979 по 06.1989 (9 років 9 місяців)


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: