Резюме от 2 декабря 2016

Сидловская Алла

Юрисконсульт

Полная занятость.

Дата рождения:
17 августа 1978 (38 лет)
Город:
Киев


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

СІДЛОВСЬКА Алла Володимирівна

Дата та місце народження:
17 серпня 1978 року, м. Київ

Сімейний стан:
заміжня, двоє дітей Адреса: м. Київ,
пр. Ватутіна, 10а, кв.60
Телефон домашній:
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Телефон мобільний:
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Освіта:
1995 - 2000, Національний педагогічний університет ім. М.П Драгоманова, спеціальність - викладач правознавства, юрист.

Досвід робити:

2016 по теперішній час Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Посада: головний спеціаліст відділу правового забезпечення та представництва в судах Департаменту нормативно-правового регулювання
•Основна робота: договірна, претензійно позовна робота; здійснення представництва інтересів міністерства в судах; робота з правоохоронними органами, органами державної виконавчої служби, розробка та аналіз проектів договорів та їх узгодження, надання правової допомоги підвідомчим підприємствам, перевірка стану правової роботи підвідомчих підприємств та інше.

2010 -2016 Управління Пенсійного фонду України у Дніпровському районі м. Києва.
Посада: начальник юридичного відділу
•Основна робота: договірна, претензійно позовна робота управління; здійснення представництва управління в суді; робота зі зверненнями громадян, підприємств, установ та організацій; робота з правоохоронними органами, органами державної виконавчої служби, прокуратури з метою вжиття заходів щодо зменшення заборгованість боржників перед управління зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; візування кадрової документації; господарських договорів (угод), інших нормативних актів перед поданням цих актів на підпис (візування) начальнику управління, підготовка тендерної документації, розробка положень, інструкцій управління фонду, розробка проектів господарських договорів та їх узгодження, розгляд скарг громадян з питань призначення та виплати пенсій, розгляд скарг страхувальників на рішення управління щодо накладання на них фінансових санкцій. Організаційна робота: розподіл обов’язків між підлеглими працівниками і координація їх роботи, формулювання завдань для співробітників, вирішення всіх проблемних ситуацій у роботі.
Кількість підлеглих: 6 осіб.

2005 – 2010, Закрите акціонерне товариство «Президент-Готель» Державного управління справами Президента України
Посада: провідний юрисконсульт договірно-правової служби
•Основна робота: договірна, претензійно позовна робота готелю; здійснення представництва установи в суді; укладання договорів надання послуг, надання юридичних послуг працівникам готелю, проведення процедури закупівлі товарів та послуг за державні коштів (тендер); спілкування з клієнтами готелю.
•Організаційна робота: управління співробітниками і координація їх роботи, формулювання завдань для співробітників, вирішення всіх проблемних ситуацій у роботі.

2000 – 2005, Управління Пенсійного фонду України у Дніпровському районі м. Києва.
Посада: головний спеціаліст – юрист, начальник юридичного відділу
•Основна робота: договірна, претензійно позовна робота управління; здійснення представництва управління в суді; візування кадрової документації, робота з правоохоронними органами, органами державної виконавчої служби, прокуратури з метою вжиття заходів щодо зменшення заборгованість боржників перед управління зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; розгляд скарг громадян з питань призначення та виплати пенсій, розгляд скарг страхувальників на рішення управління щодо накладання на них фінансових санкцій.
•Організаційна робота: розподіл обов’язків між підлеглими працівниками і координація їх роботи, формулювання завдань для співробітників, вирішення всіх проблемних ситуацій у роботі.
Кількість підлеглих: 5 осіб.

Навички та особисті дані:
Досвідчений користувач: MS Office (Word, Exсel, Access, Power Point, Outlook), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari) і E-mail (Outlook Express). Робота в електронних правових системах «Ліга», «НАУ». Знання мов: Українська – рідна; російська – вільно; англійська – зі словником. Особисті якості: старанність, комунікабельність, чесність , цілеспрямованість, відповідальність.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: