Резюме от 22 января 2018

Осадчий Андрей Владимирович

Начальник юридического отдела, юрисконсульт, 12 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
10 декабря 1982 (35 лет)
Город:
Полтава
Готов переехать в:
Днепр, Харьков


Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Р Е З Ю М Е
Осадчий Андрій Володимирович
10 грудня 1982 року народження
Моб. телефон [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Адреса: м. Полтава, вул. Європейська, 86, кв. 13

Освіта: вища юридична, 2004 року закінчив юридичний факультет Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста, освітній рівень – спеціаліст.
2006 року вступив до аспірантури кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, спеціальність «Трудове право, право соціального забезпечення».
2010 року закінчив з відзнакою навчання в аспірантурі, приступив до написання кандидатської дисертації за темою «Проблеми і особливості юридичної відповідальності роботодавця за порушення норм охорони праці».
Досвід роботи: загальний досвід роботи в галузі права 15 років (з 2002 року).
В січні 2002 року був призначений на посаду державного виконавця відділу державної виконавчої служби Лозівського міського управління юстиції (основна функція – примусове виконання рішень судів та інших органів).
В грудні 2002 року був призначений на посаду заступника начальника відділу державної виконавчої служби Лозівського міського управління юстиції (основна функція – адміністративно-господарське та методичне забезпечення роботи відділу).
З жовтня 2003 року по серпень 2004 року виконував обов’язки начальника відділу державної виконавчої служби Лозівського міського управління юстиції (основна функція – управління діяльністю відділу, в підпорядкуванні знаходилося 15 осіб особового складу).
З серпня 2004 року по січень 2008 року – юрисконсульт 1 категорії Комунального підприємства «Теплові мережі» Лозівської міської ради Харківської області (представництво інтересів підприємства в судах загальної та спеціальної юрисдикції у всіх інстанціях, правове забезпечення діяльності підприємства, надання юридичних висновків з проблемних питань).
З січня 2007 року по жовтень 2007 року участь у проекті розповсюдження досвіду реформування сфери комунальних послуг Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку) – досвід розробки планів стратегічного розвитку підприємств ЖКГ.
З січня 2008 року по серпень 2008 року – заступник директора ККП «Маріупольтепломережа» Маріупольської міської ради з правових питань (управління діяльністю юридичного відділу, в підпорядкуванні 12 осіб).
З серпня 2008 року по серпень 2016 року – заступник генерального директора – начальник юридичного відділу КП «Полтававодоканал» Полтавської обласної ради з юридичних питань (управління діяльністю юридичного відділу, в підпорядкуванні 8 осіб).
З серпня 2016 року по березень 2017 року - юрист ТОВ "Автосервіс-Альянс".
З квітня 2017 року по вересень 2017 року - заступник директора з юридичних та корпоративних питань АТ "Полтавський турбомеханічний завод".
З вересня 2017 року по теперішній час - викладацька діяльність в Полтавському юридичному коледжі НЮУ імені Ярослава Мудрого.
Свідоцтво про складання кваліфікаційного іспиту для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю серія ПТ № 000752 від 20.10.2017 року, видане КДКА Адвокатури Полтавської області.
Професійні навички: цивільне, трудове, господарське, фінансове, податкове право, законодавство про житлово-комунальні послуги, управління колективом.
Додаткова інформація: маю кандидатський мінімум з англійської мови, філософії, трудового права, аналітичний склад розуму, зосередженість, високу концентрацію, уважність, володію ПК на рівні користувача, навичками праці з системою «Ліга» та порталом rada.gov.ua


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: