Резюме от 2 декабря 2016

Омельченко Максим Романович

Економіст, 5 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
16 сентября 1984 (32 года)
Город:
Кривой Рог

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

ГДРІ

с 12.2006 по 03.2016 (9 лет 3 месяца)
СДПІ у м. Дніпропетровську МГУ ДФС, Кривий Ріг (Податки)

Проведення камеральних перевірок податкових декларацій з податку на прибуток підприємств та податкових декларацій з податку на додану вартість, проведення зустрічних звірок, аналіз доходів та витрат підприємств, організація та проведення документальних планових та позапланових перевірок суб’єктів господарської діяльності, аналіз та моніторинг реєстрації податкових накладних, виявлення ризикових та фіктивних фінансово-господарських операцій, контроль за веденням бухгалтерського та податкового обліку, оформлення результатів проведення перевірок, застосування штрафних санкцій до платників податків згідно чинного законодавства та взаємодія з правоохоронними органами.


Образование

КЕІ ДВЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»

Спеціальність - «Облік і аудит», Спеціалізація - «Контроль і ревізія», Кривий Ріг

Высшее, с 09.2001 по 06.2007 (5 лет 9 месяцев)


Дополнительная информация

Стаж державної служби з грудня 2006 року по березень 2016 рік (складає 9 років та 3 місяці).
З грудня 2006 року прийнятий на посаду державного податкового інспектора сектору адміністрування податку на прибуток відділу оподаткування юридичних осіб Південної МДПІ у м. Кривому Розі.
З березня 2012 року на посаді старшого державного податкового ревізора – інспектора відділу адміністрування податку на прибуток управління оподаткування юридичних осіб Криворізької південної МДПІ Дніпропетровської області ДПС.
З серпня 2012 року на посаді головного державного податкового ревізора – інспектора відділу податкового супроводження підприємств по видобутку руд чорних металів Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області ДПС.
З грудня 2013 року по березень 2016 року працював на посаді головного державного податкового ревізора – інспектора відділу податкового супроводження підприємств гірничо-металургійної галузі Криворізького управління Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у Дніпропетровську Міжрегіонального головного управління ДФС.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: