Резюме от 17 февраля 2017

Тюрнін Сергій Борисович

Слюсар-механік

Полная занятость.

Дата рождения:
19 ноября 1991 (25 лет)
Город:
Винница
Готов к переезду:
Житомир, Одесса, Хмельницкий

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Тюрнін Сергій Борисович
e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Відомості про
себе:Дата і місце народження: 19.11.1991 р., м. Одеса
Сімейний стан: одружений.
Готовий до переїзду в м. Вінницю.

Освіта: 2012-2017 рр. – Дніпропетровський хіміко-технологічний університет, кафедра хімічної технології палива (незакінчена вища).
2006-2010 рр. – Одеський технікум нафтової та газової промисловості, переробки нафти і газу, кваліфікація – технолог з переробки нафти та газу (молодший спеціаліст).
Курси, сертифікати та посвідчення:
2012 р – «Одесабуд» - навчання Законодавства України з питань охорони праці, Правил техніки безпеки та промислової санітарії про експлуатації нафтобаз і автозаправних станцій.
Водійські права: категорія В.
Досвід роботи: 01.2011 –2012 - ПАТ ''Одеснафтопродукт'', посада - слюсар по обслуговуванню теплових мереж (Ремонт технологiчних установок нафтобази, насосного та компресорного обладнання, ремонт котельного та парового обладнання для підігріву нафти та мазута, експлуатацiя насосного обладнання, досвiд роботи машинiстом насосної станції).

2012 –по цей час - ПАТ ''Одеснафтопродукт'', посада - механік паро-водо-каналізаційного цеху (в підпорядкуванні знаходиться 12 чол)., Організація безперебійної роботи насосного та котельного обладнання нафтобази, забезпечення постійного підвищення рівня технічної підготовки об'єктів, їх ефективності, скорочення матеріальних, фінансових і трудових витрат на експлуатацію нафтобази та устаткування. Контроль за своєчасністю і повнотою проведення планово-попереджувальних ремонтів, а також участь у комісіях з атестації і періодичної перевірки знань інженерно-технічних працівників і обслуговуючого персоналу. На період відпустки виконую обовязки начальника цеха.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: