Резюме от 23 мая 2018 PRO

Присяжнюк Софія Юріївна

Домашній вчитель, репетитор, помічник для мами та дитини

Неполная занятость.

Дата рождения:
2 июля 1983 (34 года)
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

вихователь

с 08.2008 по 06.2013 (4 года 10 месяцев)
ДНЗ №33, Львів (Дитячий дошкільний навчальний заклад)


Образование

ЛНУ ім. І. Франка

Іноземних мов, Львів

Высшее, с 06.2002 по 07.2007 (5 лет 1 месяц)


Дополнительная информация

Дорогі батьки! Надаю навчальні послуги для школярів молодших класів, а також для дошкільнят по підготовці до школи, у мене вдома, або у вас у зручний для вас час, так як зараз в декреті знаходжусь з 11-ти місячним синочком. Бажано франківський район, якщо у вас, або недалеко від вул. В. Великого.
Зазвичай година заняття коштує 50 грн, але так як незабаром розпочинаються новорічні та різдвяні свята, і усім малюкам потрібно готувати подарунки до свят, розпочинає діяти новорічна акція! А саме:

З 10 грудня по 10 січня година заняття по підготовці до школи коштує лише 40 грн! Не прогавте цей шанс щоб встигнути записатися на заняття зі знижкою! З радістю допоможу вашим діткам з виконанням домашніх завдань з письма, правопису, читання, математики, рідного краю, або навколишнього світу. З англійської мови, та з французької мови година заняття коштує 70 грн. Практикую з дитиною також і графічні диктанти, якщо потрібно. Допомагаю дітям з вивченням віршів, пісень до різних свят, або як варіант домашнього завдання. Недорого, якісно, доступно. Звертайтеся на усі ваші запитання радо відповім, бо діти для мене - це моє покликання! Викладач - вихователь французької та англійської мови та літератури, закінчила ЛНУ імені Івана Франка, факультет іноземних мов, пропоную цікаві індивідуальні заняття з французької та з англійської мови для дошкільнят та учнів молодших класів у формі гри та забави " Вчимося граючи", а також для дорослих з французької мови .Маю достатній досвід у роботі з дітьми віком 2-7 років, в тому числі з дітьми з Франції. У роботі застосовую французькі методики типу "Panorama", та "Accord". Використовую різноманітні розвивальні аудіо та відео матеріали. Цікавлюся різними методиками у формі гри та забави. Акцентую увагу на інтелектуальній та психологічній підготовці дитини до школи. Навчаю: читати, писати
писати міні диктанти,
розв'язувати різноманітні вправи на логіку,
математичні завдання.
використовую різноманітну літературу.
До кожної дитинки індивідуальний підхід. Допомагаю виконувати домашні завдання якщо дитина шкільного віку: математика, письмо, правопис, читання, рідний край, та ін. предмети. Використовую у навчанні графічні диктанти щоб дитина навчилася правильно тримати ручку, олівець, координувати моторику рук. За детальною інформацією звертайтеся за телефонами. Відповім на усі ваші запитання. Запити приймаю лише від приватних осіб! З агенцій типу "Ваш Репетитор" та ін. прошу не турбувати. Дякую за розуміння.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам