Резюме от 22 ноября 2017

Приходько Григорий Петрович

Инженер по охране труда, 18 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
21 июля 1968 (49 лет)
Город:
Киев

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник відділу охорони праці

с 12.2013 по 08.2016 (2 года 8 месяцев)
Національна телекомпанія України., Киев (телекомуникации)

Створення та управління ефективною системою охорони праці ( в Національну телекомпанію Україні входять 28 філій (обласні телерадіокомпанії) з загальною кількістю працюючих 7 128 осіб), що зменшує ризик виникнення виробничого травматизму, створення системи управління з охорони праці на підприємстві з "нуля", розробка та впровадження нормативно правових актів з питань охорони праці з урахуванням особистого досвіду, розслідування нещасних випадків виробничого та невиробничого характеру, захист інтересів роботодавця в контролюючих органах, що стосується питань охорони праці, складання річного бюджету на охорону праці, офіційна переписка з державними органами та комерційними структурами, складання звітів, планів, контроль за впровадженням екологічних норм на виробництві. Позитивний досвід роботи з контролюючими органами, отримання дозвільних документів.


Образование

Ніжинське СПТУ № 35, екскаваторник, рік закінчення 1986; Севастопольська школа прапорщиків, командир взводу, рік закінчення 1988; технічна; рік закінчення 1999 р.; учбовий заклад: Ніжинський агротехнічний коледж, Національного аграрного університету.

Механизация, Нежин

Среднее специальное, с 09.1997 по 11.1999 (2 года 2 месяца)

Ніжинський агротехнічний коледж, Національного аграрного університету


Дополнительное образование

  • SIC-Academy CM OHSAS18001/15-02; ISO 9001 :2015, OHSAS 18001; QMS ISO 19011/15-02; EMS ISO 19001/15-02 (2017 г.)

Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Уверенный пользователь

Дополнительная информация

Січень 2017 р. і по цей час – начальник служби охорони праці ТОВ «Структум». Компанія займається монтажем висиковольтних повітряних ліній електропередач та будівництвом електропідстанцій.

Грудень 2013 р. – серпень 2016 р. Національна телекомпанія України. Посада: начальник відділу охорони праці.

грудень 2012 – листопад 2013 р. ТОВ «БК «ГЕОС» . Посада; інженер з охорони праці. Функціональні обов’язки: створення системи управління охороною праці, введення в дію системи управління охороною праці, контроль за роботою системи управління охороною праці, продовження дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, робота з контролюючими органами, участь в підготовці договорів субпідряду, контроль дотриманням субпідрядними підприємствами нормативно – правових актів з охорони праці (52 субпідрядних підприємств) . Із записом в трудовій книжці.

лютий 2012 – серпень 2012 – ТОВ «БК «Будремсервіс». Посада: заступник директора з загальних питань та охорони праці. Функціональні обов’язки: створення системи управління охороною праці, введення в дію системи управління охороною праці, контроль за роботою системи управління охороною праці, отримання дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, організація атестації робочих місць, робота з контролюючими органами, створення системи управління персоналом, підготовка договорів субпідряду, договорів оренди. Із записом в трудовій книжці.
лютий 2011 – січень 2012 – Національна телекомпанія України. Посада: інженер першої категорії з охорони праці. Функціональні обов’язки: створення системи управління охороною праці, введення в дію системи управління охороною праці, контроль за роботою системи управління охороною праці, отримання дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, організація атестації робочих місць, робота з контролюючими органами, голова комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві, голова комісії нещасних випадків невиробничого характеру Із записом в трудовій книжці.

жовтень 2008 – вересень 2009 – ТОВ «Сучасні технології будівництва». Посада: інженер з охорони праці. Функціональні обов’язки: створення системи управління охороною праці, введення в дію системи управління охороною праці, контроль за роботою системи управління охороною праці, отримання дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, організація атестації робочих місць, робота з контролюючими органами, член комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві (смертельний випадок). Із записом в трудовій книжці.

лютий 2007 – жовтень 2008 – ТОВ «Вікна – Сервіс». Посада: інженер з охорони праці. Функціональні обов’язки: створення системи управління охороною праці, введення в дію системи управління охороною праці, контроль за роботою системи управління охороною праці, отримання дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, організація атестації робочих місць, робота з контролюючими органами, член комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві (смертельний випадок). Із записом в трудовій книжці.

вересень 2006 – грудень 2006 – ЗАТ «Інтербудмонтаж». Посада: інженер з охорони праці. Функціональні обов’язки: проведення вступних інструктажів, дотримання вимог нормативної документації з охорони праці працівниками, складення приписів, робота з контролюючими органами, проведення навчання персоналу з питань охорони праці Туркменістану. Із записом в трудовій книжці.

листопад 2004 – лютий 2006 – КБМП «Укренергобуд». Посада: інженер першої категорії служби охорони праці. Функціональні обов’язки: створення системи управління охороною праці, введення в дію системи управління охороною праці, контроль за роботою системи управління охороною праці, отримання дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, організація атестації робочих місць, робота з контролюючими органами, голова комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві. Роботи по стабілізації західної стіни об’єкту «Укриття» Чорнобильської АЕС, під спостереженням Американського проекту «SIP». Із записом в трудовій книжці.

серпень 1994 – листопад 2004 – Виробниче Об’єднання Чорнобильська Атомна Електростанція. Посада: майстер санпропускників зони сурового контролю. Функціональні обов’язки: забезпечення радіаційного контролю, нерозповсюдження іонізуючих випромінювань, забезпечення сан пропускного режиму, забезпечення дотримання радіаційної безпеки підлеглими, забезпечення дотримання нормативних актів з охорони праці, протипожежної безпеки, електробезпеки підлеглим персоналом та персоналом станції на території санпропускників. Із записом в трудовій книжці.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: