Резюме от 17 сентября 2017

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/3722853/

Менеджер з продажу будівельних матеріалів

Полная занятость.

Город:
Дрогобыч
Готов переехать в:
Львов

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ
Дідовського Юрія Богдановича
1977 р.н.,
проживаючого в м. Дрогобичі
Львівської області
по вул. Вагилевича 1/8
моб. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Я зацікавився вакансією менеджера з продажу будівельних матеріалів в м. Львові. Ця робота перш за все цікава для мене з огляду на те, що я володію достатньо вагомими знаннями, досвідом та навиками в сфері будівництва та проектування, в питаннях пропозиції та збуту будівельних матеріалів.

Коротко про себе:

Після закінчення в 1994р. СШ №5 м. Дрогобича я поступив до Державного університету “Львівська політехніка” на будівельний факультет. В 1999р. закінчив Державний університет “Львівська політехніка” і отримав спеціальність “Міське будівництво та господарство”.

По закінченні університету працював викладачем з спеціальних дисциплін у Вищому професійно-технічному училищі №19 в м. Дрогобичі Львівської області.

З 2001-2002р. працював в ТзОВ "Оріон" менеджером зі збуту будматеріалів.

З 2002р.-2003 працював в ПП “Інтербуд” інженером-будівельником консультантом з спеціальних будівельних матеріалів фірми "REMMERS".

З 2003р. працював в ПП “Фірма Аркада”, де займався організацією виконання спеціальних будівельних робіт, а також збутом будівельної хімії і добавок до бетонів та розчинів таких фірм як "REMMERS" та "DEITERMANN". Неодноразово виконував роботи по гідроізоляції фундаментів як в новому будівництві, так і в процесі ремонту та реконструкції будинків та споруд (гідроізоляція методом ін"єкцій, шлямування, гідроізоляція терасс, балконів, ванних кімнат).Також виконувались роботи по ремонту сходів і балконів спеціальними будівельними матеріалами.

З 2006р. працював в ТзОВ "Галбуд" інженером-конструктором, з 2007р. переведений на посаду Головного Інженера проекту. Виконував як проектні роботи, так і авторський нагляд та технагляд за будівництвом. Маю кваліфікаційний сертифікат інженера проектувальника у частині забезпечення механічного опору та стійкості.

З 2014 року займаюся експертизою з питань будівництва, оцінки та земельних питань. Маю кваліфікаційне свідоцтво експерта.
Маю права водія категорії "В" та "С".

Сподіваюся на Ваше позитивне рішення і продуктивну співпрацю з Вашою компанією.

З повагою Дідовський Юрій Богданович


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: