Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 24 апреля 2018

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/3722853/

Менеджер з продажу будівельних матеріалів

Полная занятость.

Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ
Дідовського Юрія Богдановича
1977 р.н.,
проживаючого в м.Львові
моб. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Я зацікавився вашою вакансією.

Коротко про себе:

Після закінчення в 1994р. СШ №5 м. Дрогобича я поступив до Державного університету “Львівська політехніка” на будівельний факультет. В 1999р. закінчив Державний університет “Львівська політехніка” і отримав спеціальність “Міське будівництво та господарство”.

По закінченні університету працював викладачем з спеціальних дисциплін у Вищому професійно-технічному училищі №19 в м. Дрогобичі Львівської області.

З 2001-2002р. працював в ТзОВ "Оріон" менеджером зі збуту будматеріалів.

З 2002р.-2003 працював в ПП “Інтербуд” інженером-будівельником консультантом з продажу спеціальних будівельних матеріалів фірми "REMMERS".

З 2003р. працював в ПП “Фірма Аркада”, де займався організацією виконання спеціальних будівельних робіт, а також збутом будівельної хімії і добавок до бетонів та розчинів таких фірм як "REMMERS" та "DEITERMANN". Неодноразово виконував роботи по гідроізоляції фундаментів як в новому будівництві, так і в процесі ремонту та реконструкції будинків та споруд (гідроізоляція методом ін"єкцій, шлямування, гідроізоляція терасс, балконів, ванних кімнат).Також виконувались роботи по ремонту сходів і балконів спеціальними будівельними матеріалами.

З 2006р. працював в ТзОВ "Галбуд" інженером-конструктором, з 2007р. переведений на посаду Головного Інженера проекту. Виконував як проектні роботи, так і авторський нагляд та технагляд за будівництвом. Маю кваліфікаційний сертифікат інженера проектувальника у частині забезпечення механічного опору та стійкості. Працюю в таких програмах, як AutoCAD, ArchiCAD, Будівельні технології кошторис, MS Office.

З 2014 року займаюся експертизою з питань будівництва, оцінки та земельних питань. Маю кваліфікаційне свідоцтво експерта.
Маю права водія категорії "В" та "С".Стаж водіння з 2003 року

Сподіваюся на Ваше позитивне рішення і продуктивну співпрацю з Вашою компанією.

З повагою Дідовський Юрій Богданович


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: