Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 17 июля 2018 PRO

Сологуб Вадим Леонідович

Адвокат

Полная занятость, неполная занятость.

Дата рождения:
25 августа 1983 (34 года)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Голова

с 05.2014 по наст. время (4 года 2 месяца)
Адвокатское бюро "Вадима Сологуба", Киев (Юриспруденция)


Образование

Киевский Международный Университет

Право, Киев

Высшее, с 09.2001 по 06.2007 (5 лет 9 месяцев)


Дополнительная информация

Юридичне обслуговування. Обслуговування являє собою юридичний аутсорсинг - виконання функцій юридичної служби. Юридичне обслуговування може бути повним або частковим.
Ведення договірної роботи, участь в переговорах на всіх стадіях договірних відносин. Юридичний аналіз проектів майбутніх і діючих договорів на предмет їх відповідності законодавству і виявлення ризиків для клієнта, а також розробка заходів щодо мінімізації таких ризиків.
Представлення інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій: вивчення документів та підготовка висновків з проблеми із зазначенням можливих шляхів подальших дій; підготовка претензій і листів; підготовка позовної заяви; представлення інтересів в суді; складання клопотань і заяв; підготовка касаційних скарг; супровід справи в порядку виконавчого провадження та процедур банкрутства.
Корпоративне право: комплекс послуг із супроводу створення нових юридичних осіб всіх організаційно-правових форм і форм власності «під ключ», їх реорганізації, відчуження або ліквідації.
Захист під час кримінальних проваджень, комплексний захист інтересів клієнта в різних процесуальних статусах на стадії досудового слідства; оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, прокурора або слідчого судді під час досудового розслідування; захист інтересів клієнта в процесі розгляду кримінальних проваджень судами усіх інстанцій.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: