Резюме від 14 листопада 2018 PRO

Сологуб Вадим Леонідович

Адвокат

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Вік:
35 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Голова

з 05.2014 по нині (4 роки 6 місяців)
Адвокатское бюро "Вадима Сологуба", Киев (Юриспруденция)


Освіта

Киевский Международный Университет

Право, Киев
Вища, з 09.2001 по 06.2007 (5 років 9 місяців)


Додаткова інформація

Юридичне обслуговування. Обслуговування являє собою юридичний аутсорсинг - виконання функцій юридичної служби. Юридичне обслуговування може бути повним або частковим.
Ведення договірної роботи, участь в переговорах на всіх стадіях договірних відносин. Юридичний аналіз проектів майбутніх і діючих договорів на предмет їх відповідності законодавству і виявлення ризиків для клієнта, а також розробка заходів щодо мінімізації таких ризиків.
Представлення інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій: вивчення документів та підготовка висновків з проблеми із зазначенням можливих шляхів подальших дій; підготовка претензій і листів; підготовка позовної заяви; представлення інтересів в суді; складання клопотань і заяв; підготовка касаційних скарг; супровід справи в порядку виконавчого провадження та процедур банкрутства.
Корпоративне право: комплекс послуг із супроводу створення нових юридичних осіб всіх організаційно-правових форм і форм власності «під ключ», їх реорганізації, відчуження або ліквідації.
Захист під час кримінальних проваджень, комплексний захист інтересів клієнта в різних процесуальних статусах на стадії досудового слідства; оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, прокурора або слідчого судді під час досудового розслідування; захист інтересів клієнта в процесі розгляду кримінальних проваджень судами усіх інстанцій.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: