Резюме от 17 сентября 2017

Миколець Роман Григорович

Начальник службы безопасности, 15 000 грн/мес.

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Дата рождения:
23 мая 1986 (31 год)
Город:
Березань
Готов к переезду:
Киев

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Образование

Киевский национальний торгово экономический университет

Правознавство,юрист, Киев

Высшее, с 01.2009 по 07.2010 (1 год 6 месяцев)


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ

Миколець Роман Григорович
Вік: 30
Одружений, маю двох дітей
Проживаю в м. Березань
конт. тел.: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).

Диплом за спеціальністю: юрист
Загальний стаж роботи - 10 років
Досвід роботи в юридичній сфері - 4 роки.

Досвід роботи
2006р. - 2008р.
ТОВ "Авеста Україна":
юридичний відділ

Посада: помічник юриста (колектор)

Посадові обов'язки:
Підготовка повного пакету документів до суду, проектів договорів, листів, складання претензій і позовів, цивільний процес, до судова робота з боржниками, представлення інтересів клієнта в суді, виконавчій службі, державних службах, робота зі страховими компаніями (регрес) та ін.2008р.-2009р.
Головне управління державного казначейства України в Київській області:
Відділ відомчого контролю

Посада: головний спеціаліст

Посадові обов'язки: проведення перевірок управлінь казначейства в Київській області, внутрішній фінансовий контроль і аудит, контроль за збереженням та використанням державного майна, ефективність використання матеріальних і фінансових ресурсів, підготовка наказів, відповідальність за діловодство у відділі, розробка програм перевірок і ін.
2009р -2011р.
ТОВ «Ікспоїнт»:
Відділ стягнення проблемної заборгованості

Посада: юрисконсульт

Посадові обов'язки:
представництво фізичних та юридичних осіб (кредитних організацій, банків, страхових компаній (регрес) по стягненню дебіторської заборгованості, робота з договорами, експертизами, пошук боржників (фіз. і юр. осіб), телефонні переговори з боржниками, особисті зустрічі з боржниками (виїзди по місцем проживання, перебування боржника), складання графіків погашення заборгованості, складання претензій.2012р.-2015р.
ТОВ "Андора ЛЛС"

Посада: Начальник відділу продажів / юрист

Робота з договорами (оренди, купівлі-продажу, надання послуг): складання, аналіз, написання протоколів розбіжностей і т.д., контроль дебіторський заборгованості, робота з дебіторами підприємства, підготовка посадових інструкцій, трудових договорів, договору матеріальної відповідальності, розробка різних внутрішніх документів і т.д. Отримання дозволів (СБУ, Укр. Радіочатоти і ін.), Сертифікація в Україні обладнання, ввезення обладнання РЕЗ (джпс обладнання) в Україні, розробка договорів для продажу РЕЗ в Україні, підбір персоналу, аналіз продажів, складання, аналіз і контроль бюджету відділу.


2015р.- по теперішній час
ТОВ «Фора»
Посада: Начальник служби безпеки
Безпосередні підлеглі : охорона 5 чоловік.
Виявлення, попередження і розслідування фактів які сприяють втрат на торговому об'єкті (участь і здійснення контролю за проведенням інвентаризації, проведення аналізу їх результатів, проведення службових розслідувань спільно з керівництвом торгового об'єкта (у випадках перевищення відсотків втрат або надлишків), здійснення контролю за дотриманням технології руху товарно-матеріальних цінностей, їх зберігання та складування, організація роботи Служби безпеки та співробітників охорони щодо виявлення та затримання осіб які здійснюють спроби розкрадання ТМЦ, проведення спільно з адміністрацією торговельного об'єкта нарад і зборів з персоналом з питань дотримання вимог безпеки та збереження матеріальних цінностей, організація і проведення заходів по виявленню розкрадань на об'єкті).
Виявлення фактів зловживань персоналом свого службового становища в особистих цілях (контроль за виконанням виробничої і трудовою дисципліною, а також виконання правил внутрішнього трудового розпорядку співробітниками торгового об'єкта, проведення необхідних інструктажів і співбесід з новоприйнятим персоналом, організація навчання, перевірка практичних навичок та теоретичних знань Працівників , що забезпечують охорону).
Підготовка необхідної звітної документації та своєчасне подання її безпосереднім керівникам.

Освіта:

2003р.-2007р.
Міжрегіональна академія управління персоналом
Факультет: правознавства
Рівень: Бакалавр
Форма навчання: Денна

2009р.-2010р.
Київський національний торговельно-економічний університет
Факультет: економіки, менеджменту і права
Рівень: Спеціаліст
Форма навчання: Заочна

Додаткова інформація
Користувач ПК - Word, Excel, Інтернет, Ліга і інші.

Володіння українською, російською мовою - вільно, англійська та французька - зі словником.

Особисті якості
комунікабельність, енергійність, акуратність, пунктуальність, високий рівень відповідальності, організаторські здібності, вміння працювати в команді та самостійно, порядність, без шкідливих звичок, вміння планувати свій робочий час


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: