Резюме от 24 марта 2017 PRO

Брика Євген Олегович

Юрист, юрисконсульт, 7 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
2 марта 1991 (26 лет)
Город:
Киев


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Юрист

с 09.2016 по наст. время (6 месяцев)
ТОВ «MLC», Киев (приватна юридична практика у сфері кримінального, кримінально-процесуального, господарського, адміністративного права.)

Надання юридичних роз'яснень, консультацій. Участь в судових процесах, представництво кліентів в судах, правоохоронних органах, державних установах, організаціях тощо. Розробка, аналіз та вдосконалення проектів договорів, контрактів. Складання процесуальних документів в кримінальному, цивільному та адміністративному процесах, переписка з правоохоронними та контролюючими органами. В інтересах кліента складання звернень, скарг, запитів до різноманітних державних та недержавних інстанцій та відповідно підготовка відповідей, роз’яснень на вхідні звернення, запити тощо. Співпраця з Міністерством юстиції України у частині аналізу, розробки, систематизації та внесення пропозицій щодо відповідності законів та підзаконних актів, постанов, розпоряджень та ін. Конституції України. Участь в юридичних конференціях, круглих столах тощо.

Провідний спеціаліст/юрисконсульт

с 03.2016 по 09.2016 (6 месяцев)
ПП «ЮСН», Киев (Візове діловодство з країнами Шенген, аналіз та прийом необхідного переліку документів від заявників, їх юридична оцінка, надання юридичних консультацій, співробітництво з консульствами тощо)

Міжнародно-правове співробітніцтво, візове діловодство з країнами Шенген, аналіз та прийом переліку документів, їх юридична оцінка, надання юридичних консультацій, співробітництво з консульствами тощо.

Прокурор прокуратури/прокурор відділу

с 09.2012 по 02.2016 (3 года 5 месяцев)
Прокуратура України, Киев (правоохоронна діяльність)

Контроль за дотриманням та виконнаням положень законодавства України (загальний напрямок), контроль за органами, що здійснюють досудове розслідування у формі процесуального керівництва над ними та підтримання державного обвинувачення в судах за результатами проведення досудового слідства. Аналіз, складання та погодження в інтересах слідчих ОВС процесуальних документів у кримінальних справах та надання вказівок щодо проведення слідства та окремих слідчих дій з метою їх якості та результативності. Складання апеляційних, касаційних скарг та участь у розгляді їх в суді. Особистий контроль за дотриманням Конституції, Закону України "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації", "Про державну таємницю" та ін. Розробка, складання та вдосконалення відомчих процесуальних документів, наказів, положень тощо. Організація та участь в перевірках підконтрольних державних та приватних органів, суб'єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, складання та внесення подань та інших документів реагування з вимогою усунення виявлених порушень закону, внесення відомостей до ЕРДР та відкриття кримінального провадження, винесення попереджень тощо. Надання роз'яснень, консультацій, прийняття законних обгрунтованих рішень в результаті особистого прийому громадян. Організація, проведення координаційних міжвідомчих нарад, конференцій, заслуховувань. Представництво громадян в суді, співпраця з учасниками кримінальних, адміністративних та цивільних проваджень! Робота зі зверненнями, скаргами громадян, адвокатськими та депутатськими запитами.
Ефективне та раціональне використання досвіду та теоретичних знань в практичній діяльності!

Юрисконсульт І категорії

с 08.2011 по 09.2012 (1 год 1 месяц)
ПАТ «Івано-Франківськоблгаз», Ивано-Франковск (Постачання та облік газу, технічне обслуговування газових мереж)

Правове та корпоративне забезпечення, юридичний супровід господарської діяльності, претензійно-позовна работа та ін


Образование

Національний університет "Одеська юридична академія"

Юриспруденція, Ивано-Франковск

Высшее, с 09.2012 по 06.2013 (9 месяцев)

Київський університет права при Національній академії наук України

Юриспруденція, Киев

Высшее, с 09.2010 по 06.2012 (1 год 9 месяцев)

Київський професійно-педагогічний коледж ім. А. Макаренка

Правознавство, Киев

Среднее специальное, с 09.2006 по 06.2010 (3 года 9 месяцев)


Дополнительное образование

 • Курси підвищення кваліфікації в Національній академії прокуратури України (2014, 2 месяца)
 • Навчальні курси інформатизації та програмування CBS Technologies (2016, 6 месяцев)
 • Вивчення англійської та німецької мови «Speak up» (2016-2017)

Профессиональные и другие навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Уверенный компьютерный пользователь. Знание основных офисных программ, текстовых и графических редакторов (Word, WordPad, PowerPoint, Access, Paint, Excel, Photoshop).
  Отличное знание Windows OS и Mac OS. Навыки работы в различных браузерах. Знание специализированного компьютерного софта, такого как Клиент-Банк, Лига-Закон, CMR и др. Также имею багаж знаний в сфере веб-дизайна, разработки и программирования: WordPress API, CSS, HTML (Sparkle, Adobe Muse, Adobe Animate).
 • КК, КПК, ГПК, ЦК, ЦПК, КУпап тощо. (6 лет опыта)
  Эксперт, использую в настоящее время.

Дополнительная информация

Вільне володіння державною мовою, російською, англійською (базова).

Хоббі & інтереси:
футбол, туризм/путешествия, спортивная рыбалка, bodybuilding


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: