Резюме від 7 грудня 2018

Феник Микола Романович

Фахівець з ремонту вагонів та організації залізничних перевезень

Повна зайнятість.

Вік:
31 рік
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Освіта

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту

Механічний, Інженер-механік, Дніпро (Дніпропетровськ)
Вища, з 09.2004 по 06.2009 (4 роки 9 місяців)


Знання мов

  • Польська — просунутий
  • Російська — вільно
  • Англійська — початковий

Додаткова інформація

Освіта


2004-2009 рр.
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна за спеціальністю «Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту».Здобув кваліфікацію – інженер-механік
Написав і захистив дипломну роботу на тему «Проект заводу з ремонту вантажних вагонів з поглибленою розробкою дільниці наплавлення елементів колісних пар»


Досвід роботи

2009 р.
Прийнятий бригадиром підприємства залізничного транспорту 5 розряду у ремонтно-механічний цех м. Львів згідно направлення №7.100501/7-В від університету.


2009 -2012 рр.

Переведений майстром вагонного депо у ремонтно-механічний цех. Там займався: оформленням матеріальних звітів, оформленням документів на перевезенням вантажів залізничним транспортом, розробкою нових технологічних процесів щодо виготовлення та ремонту деталей вагонів а також делегуванням робіт підлеглим, розробкою інструкцій з ОП та проведенням інструктажів.


2012 – 2013 рр.
Переведений майстром вагонного депо пункту технічного обслуговування вагонів з відчепленням.

2013 – 2014 рр.
Прийнятий старшим майстром вагонного депо пункту технічного обслуговування вагонів станції Львів. Там координував роботу по вчасному та якісному відправленню вантажних поїздів та швидкому усуненню виявлених несправленостей. Забезпечував працівників необхідними матеріалами, інструментом та запасними частинами. Вів необхідну документацію з бух. обліку, технологічних процесів та інструкцій з залізничного транспорту.
Визнаний кращим працівником депо за підсумками роботи 2012-2013 рр.

2014 – 2014 рр.
Переведений старшим майстром вагонного депо вагоноскладального цеху. Робота полягала в координації усіх ремонтних цехів для виконання планових завдань з ремонту вагонів, пошуку несправних вагонів у ремонт та під навантаження, розкредитуванні вагонів. Був членом комісії щодо розслідування причин сходу вагонів з рейок, був головою комісії по складанні дефектних актів при надходженні вагонів у ремонт.

2014 – 2016 рр.
Призначений заступником начальника «Ремонтно-експлуатаційного вагонного депо Клепарів». Пошук і залучення нових клієнтів, укладення договорів на постачання матеріалів та проведення ремонту, проводив остаточну перевірку та завіряв калькуляції щодо вартості виконаних робіт за надані послуги, був головою комісії з питань розслідувань та профілактики правопорушень, головою інвентаризаційної комісії та головою комісії з питань пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій.

2017 По теперішній час
Керівник виробництва ТзОВ «Топ Метал». Формування робочих змін для вчасного виконання запланованих замовлень, оптимізація виробничих потужностей, модернізація обладнання, контроль якості виконаних замовлень, розрахунок ефективності ліній, табелювання та розрахунок зарплати працівникам, часткове постачання матеріалів, організація роботи лабораторії та ремонтних бригад, впроваджнення системи обліку, підготовка виробництва до сертифікації ISO9001та отримання сертифікації. Збільшення продуктивності підприємства та зменшення собівартості виробництва, пошук та навчання персоналу, ведення документації з ОП.


Додаткова
Інформація

Права кетогорії: В
Курси з «Питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов’язками у галузі транспорту за класами небезпечного вантажу: 1,2,3,4,5,6,8,9.»
Курси з «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних механізмів.» 4-та група з електробезпеки.
Одружений.
Володіння іноземними мовами
Українська. Вільно російською, польською

Володіння комп’ютерними програмами: АС Клієнт УЗ, АС МЕСПЛАН, АРМ ПРО-Э, АСОРВ, Word, Excel, Access, СКЕДО, LOTUS NOTES, базові знання HTML
Є повсякденним користувачем мережі Інтернет.

Особисті якості
Відповідальний, наполегливий, комунікабельний, вмію
організувати свій час, маю здібності організатора.

ХобіРибалка


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: