Резюме от 15 апреля 2017 PRO

Отченко Андрій Анатолійович

Дизайнер интерьера, 9 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
13 декабря 1992 (24 года)
Город:
Жмеринка
Готов к переезду:
Винница


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Дизайнер куратор

с 09.2016 по 11.2016 (2 месяца)
Будівельна фірма "Діта", Хмельницький (Дизайн інтреєру, екстерєру і ландшафту будівель і споруд цивільного призначення)

Кураторство котеджного містечка Eurovillage, а саме зміна планування та розробка інтерєрів даного типу будівлі.

Бригадир бригади мулярів

с 08.2014 по 01.2017 (2 года 5 месяцев)
Будівельна фірма "Діта", Хмельницький (Будівництво новобудов.)

Бригадир бригади мулярів Житлового Комплексу Барбарис (1-а черга), і котеджного містечка Eurovillage (1-a черга). Під час роботи на будівництві більш детально освоїв навики і уміння читання креслень різної важкості. Доволі часто було потрібно приймати серйозні рішення. Серед навиків можу відзначити уміння користування оптикою (нівілірування) для більш правильного процесу роботи. Уміння і досягнення порузумінь в колективі. Знання і оформлення усіх документів ПВР, табелів і процентування робіт. Складання смет і інших розрахунків. Навиком який більш відкрився є відповідальність за людей в цілому. Уміння розраховувати на кількість людей певну кількість роботи з позитивнив в кінцевому випадку результатом.

Столяр будівельний

с 09.2012 по 11.2012 (2 месяца)
Сільський Будівельник, Жмеринка (Столярні вироби)

Виготовлення столярних виробів різної складності і конструкції. Навики роботи зі станками і ручними інструментами. Уміння читання креслень.


Образование

Київський Університет Культури

Дизайну і реклами, дизайнер, Київ

Неоконченное высшее, с 09.2011 по 06.2017 (5 лет 9 месяцев)

Навчаюсь і виконую дизайн інтерєрів приватних і цивільних споруд. Маю навики і детально вивчаю 3ds max, ArchiCAD, Adobe Photoshop, PRO100, Ассоль. Вивчаю і практикую ландшафтне проектування і екстерєр. Вивчаєм культуру різних часів і їх основні відзначення. Отримую навики роботи з компютором, це і базові і додаткоі програми.

Жмеринське Вище Професійне Училище

Столяр Будівельний, Жмеринка

Среднее специальное, с 09.2008 по 06.2011 (2 года 9 месяцев)

Столяр будівельний 4-го розряду. Майстер гіпсокартонних конструкцій. Маю досвід роботи з цінними породами деревини.Розробляю речі для інтреєру і не тільки.


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Маю досвід роботи з компютером а саме з Microsoft Office, 3ds max, Adobe Photoshop, ArchiCAD, CorelDraW, PRO100, Ассоль, програмами презентацій і запису звуку.
  • Креативність (10 лет опыта)
    Эксперт, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Английский — средний
  • Украинский — эксперт
  • Русский — средний

Дополнительная информация

Я молодий і енергійний, не люблю сидіти на місці. Часто в розробці дизайн проекту намагаюсь додати щось своє. В роботі з клієнтами жвавий і намагаюсь відтворити бажане їх побажань. Виконую з відповідальністю. За час свого дизайнерського досвіду було не мало проектів. Звичайно що більшість з них проектував професійний візуалізатор. Я ж шукав рішення і концепції, та шляхи їх рішень. Від недавну проектую сам і до свої праці відношусь дуже уважно. Найбільш вдалим проектом над яким і сьогодні працюю це ландшафтний дизайн храму О.Невського в м.Жмеринка. Розробляв дизайн інтерєру для будинку культури м.Бар. В роботі намагаюсь відкрити собі щось нове і донести це клієнту. Так як маю офіційну роботу що має значне відношення до будівництва. Працював мулярем і маю повне розуміння як і з чого воно все складається. Був бригадиром і майстром на будвництві багатоповерхівок. Виконував обовязки виконроба в період реконструкцій і оздоблення одного з готелів м.Хмельницький. Проектую не тільки інтреєри і ландшафт, також займаюсь повноцінним проеткуванням будинків. Освоюю знання ПЦБ. В деяких Дизайн проекта частину декоративних речей виконую особисто. Розробляю креслення меблів і виготовляю їх. Час від часу відвідую виставки і намагаюсь відшукати щось нове для саморозвитку.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: