Резюме від 21 липня 2019 PRO

Сінний Дмитро Анатолійович

Юрист, 12 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
55 років
Місто:
Полтава

Контактна інформація

Шукач вказав ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Представник в суді за довіреністю

з 06.2007 по нині (13 років 2 місяці)
обслуговування юридичних осіб, підприємців, громадян за договорами, Полтава та Полтавська область (представництво інтересів в судах)

Останні роки захищаю інтереси юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, фізичних осіб в судових органах України на підставі договору доручення та відповідної довіреності, оскільки не являюся адвокатом. Гарантую не допущення мною помилок в правовому захисті інтересів в договорі, шляхом встановлення штрафу. В резултаті цього до мене звертаються за послугами по рекомендації моїх колишніх клієнтів, оскільки офісу я не маю і реклами не даю. Крім того, ставлюсь до будь якого клієнта, як до керівника-роботодавця, який дає можливість прогодувати мою сім'ю, і тому навіть, якщо клієнт неправий, або не розуміє чогось, я прикладу максимум зусиль та свого 27-ти річного досвіду, щоб якомога краще все уладнати для клієнта.
Захищаю інтереси клієнтів до кінця і в складних правових ситуаціях. Так, наприклад, успішно закінчив справу №1-9/2003 в Конституційному Суді України (рішення від 10.04.2003) за конституційним зверненням полтавського підприємця Сердюка Валерія Анатолійовича. Про це в програмі новин на 1-му Національному телеканалі був відео сюжет з інтерв'ю і його відео копія збереглася у мене на USB флеш - накопичувачі (надам його для перегляду на співбесіді).
Успішно брав участь в захисті інтересів Федорова Володимира Георгійовича по одному з його позовів, який розглядався в Октябрському районному суді м. Полтави, що в результаті стало підставою для успіху в Європейському Суді з прав людини (справа "Федоров і Федорова проти України", постанова ЕСПЛ від 07.07.11, скарга N39229/03, інтереси в ЄСПЛ представляв відомий харківський адвокат А.П. Бущенко).
Є докази також успішного захисту прав та інтересів в касаційних, апеляційних судах.
Необхідність зараз шукати роботу по трудовому договору обумовлена тим, що згідно з підпункту 11 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України передбачено:
«Представництво відповідно до пункту 3 частини першої статті 1311 та статті 1312 цієї Конституції виключно прокурорами або адвокатами у Верховному Суді та судах касаційної інстанції здійснюється з 1 січня 2017 року; у судах апеляційної інстанції - з 1 січня 2018 року; у судах першої інстанції - з 1 січня 2019 року". Але представляти надалі інтереси можно і не адвокатам у справах, де ціна позову не перевищує 100 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1921,00грн. х 100 = 192100грн. з 01.12.18);
2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує п’ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (ч.6 ст.19 ЦПК України). Спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ, що виникають з трудових відносин, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи (ч.4 ст.19 ЦПК України).

Юрисконсульт

з 06.2006 по 05.2007 (11 місяців)
Полтавська міська профспілка "Солідарність", Полтава (профспілкова діяльність)

Прийнятий на роботу юрисконсультом по строковому трудовому договору на 1 рік та відповідно звільнений у зв'язку із закінченням дії договору. До речі, після мене ця профспілка не укладала більше договорів з юристом, оскільки, кошти на мою зарплату були фінансовані завдяки тому, що профспілка виграла для цього грант, а в подальшому фінансування для оплати роботі юриста не було.

Юрисконсульт

з 09.1997 по 11.1999 (2 роки 2 місяці)
Полтавський акціонерний банк "Полтава-банк", Полтава (банківські послуги)

В банк працевлаштувався після того, як працюючи заступником директора з правових питань заробив в Москві гроші для купівлі трьохкімнатної квартири в Полтаві, де став проживати з дружиною та дітьми.

В банку займався спорами з податковими органами, стягненням кредитної заборгованості та іншими справами за друченням керівника відділу.

Звільнений по скороченню чисельності штатів (у мене був найменший стаж роботи в банку), хоча на моєму утриманні було двоє малолітніх дітей (Ілля - 28.03.95р.н., Олена - 21.08.96р.н.) та не працююча дружина, і тому згідно п.1 ч.2 ст.42 КЗоТ України я мав переважне право залишитися на роботі при скороченні. Але я не скористався цим, оскільки клієнт (роботодавець) завжди правий.

Старший юрисконсульт

з 04.1997 по 06.2000 (3 роки 2 місяці)
Спільне підприємство "АВІС", Полтава (Оптова торгівля, транспортні послуги, посередництво в сфері фінансових послуг.)

Спочатку я працював в СП "АВІС" за основним місцем роботи до того, як працевлаштувався в АБ "Полтава-банк" на основне місце роботи. Після цього я продовжив працювати в СП "АВІС", але вже за сумісництвом, одночасно з роботою в АБ "Полтава-банк", оскільки в останньому обслуговувалося СП "АВІС".

Звільнився за згодою сторін, хоча в дійсності керівнику підприємства необхідно було скоротити одну посаду юриста, оскільки, роботи для двох стало не вистачати. І хоча я обіймав посаду старшого юрисконсульта (що зазначено в моїй трудовій книжці і в моєму підпорядкуванні знаходився юрист Плеханов Ігор Борисович) і на моєму утриманні було двоє малолітніх дітей, я не став говорити про те, що згідно п.1 ч.2 ст.42 КЗоТ України маю переважне право залишитися на роботові при скороченні.

Річ у тому, що Плеханов Ігор Борисович - син, працюючого в той час, арбітра Плеханової Лариси Борисівни і це мало вирішальне значення для керівника, з чим важко не погодитися. Вказані обставини може підтвердити генеральний директор СП "АВІС" Виганний Андрій Іванович (його телефон вказаний у розділі "Рекомендації").

Після звільнення, я почав знову представляти в судах інтереси фізичних та юридичних осіб за довіреністю, у т.ч. ТОВ СП "АВІС" в декількох судових справах, але без працевлаштування, оскільки, в штатному розписі СП "АВІС" вже не було посади юрисконсульта.

Юрист

з 08.1994 по 09.1996 (2 роки 1 місяць)
"Полтавське мостобудівельне управління №8", Полтава (будівництво мостів)

Це четверте місце роботи від початку моєї трудової діяльності.
В Полтавське мостобудівне управління №8 я був прийнятий на робототу по переводу (п.5 ст.36 КЗОТ України) із Полтавського електромеханічного заводу "Єлектромотор". Зарплата стала більша, приблизно, на 30%. Моїм завданням на новій роботі було забезпечити правовий супровід процесу приватизації і акціонування вказаного управління.

Після акціонування управління, роботи для юриста стало дуже мало, щоб оплачувати хоча б половину ставки юриста. Тому 01.09.1995г. я на прохання керівника звільнився за власним бажанням, а не по скороченню посади.

Після звільнення я продовжив захищати представляти інтереси юридичних і фізичних осіб в судах за довіреністю. І так як це приносило більший дохід, ніж мої колишні місця роботи, то пошуком роботи я не займався.

Начальник юридичного бюро

з 08.1992 по 08.1994 (2 роки)
Полтавський електромеханічний завод "Электромотор", Полтава (виробництво електродвигунів для промислових підприємств)

В круг моїх обов'язків входили всі правові питання, які виникали на підприємстві, оскільки посада керівника юридичного бюро зобов'язала до цього. Завдяки дружньому колективу юристів значно покращилася робота по стягненню дебіторської заборгованості, своєчасному поверненню заводської тари та якості продукції, що зменшило претензії з цього приводу.
Звільнився по переводу (п.5 ст.36 КЗОТ України) в Полтавське мостобудівне управління №8 на більш оплачувану роботу.

Юрисконсульт

з 02.1992 по 08.1992 (6 місяців)
Полтавська бавовнопрядильна фабрика, Полтава (Виготовляла чисту бавовняну пряжу,суміші бавовни з синтетичними і віскозними волокнамими, ватину для меблів, пряжу, щоб в'язати.)

Це друге місце роботи від початку моєї трудової діяльності юристом. На Полтавську бавовнопрядильну фабрику я був прийнятий по переводу у відповідності до п.5 ст.36 КЗпП України з Полтавського обласного оптово-роздрібного об'єднання "Укрторгбудматеріали". В мої обов'язки входили всі правові питання, які виникали на підприємстві, оскільки, я був єдиним на той час юрисконсультом.

Приблизно через 6-ть місяців роботи, голова Арбітражного суду Полтавської області (з яким я познайомився завдяки арбітру Циленко Валерію Анатолійовичу в минулому юрисконсульту Полтавського обласного оптово-роздрібного об'єднання "Укрторгбудматеріали", де я вперше почав працювати юристом) порадив мені і більш того - рекомендував мене на працевлаштування начальником юридичного бюро на Полтавському електромеханічному заводі.

Я домовився з директором фабрики про звільнення по переводу взамін чого відпрацював більше ніж два тижні, а після свого звільнення, ще по дружньому допомагав юристу, якого прийняли на роботу замість мене.

Юристконсульт II категорії.

з 08.1991 по 02.1992 (6 місяців)
Полтавське обласне оптово-роздрібне об'єднання "Укрторгбудматеріали", Полтава (Оптово-роздрібна торгівля будівельними матеріалами.)

Це перше місце моєї роботи юристом. В мої обов'язки входили усі правові питання, оскільки я був єдиним юристом на підприємстві. До речі, на цьому підприємстві до мене працював і передав мені справи теперішній голова Господарського суду Полтавської області, з яким залишилися добрі стосунки. Вирішував спірні правові питання обімовлені оптово-роздрібною торгівлею, в т.ч. імпортними товарами на підставі зовнішньоекономічних договорів.


Освіта

Свердловський юридичний інститут

Судово - прокурорський факультет, спеціальність - правознавсвто., Свердловськ
Вища, з 09.1986 по 06.1991 (4 роки 9 місяців)

Закінчив успішно і тому був направлений в розпорядження Управління юстиції Свердловського обласного виконавчого комітету для визначення місця роботи суддею. До речі, і досі збереглося направлення мене на роботу, як молодого спеціаліста, яке надам при співбесіді.


Додаткова освіта

 • Національна академия державного управління при Президенті України Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів (2014рік, 1 місяць, маю свідоцтво)
 • Національна академия державного управління при Предиденті України Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів (2008 рік, 1 місяць, маю свідоцтво.)
 • Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка (2016 рік, 2 місяця, маю свідоцтво.)
 • Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів та спеціалістів житлово-комунального господарства (з питань приватизації) (1993 рік, тиждень, маю свідоцтво)
 • Починаючи з 27.05.2000 і до цього часу, маю статус арбітра по вирішенню колективних трудових спорів (2000-2017)

Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Достатньо досвідчений для успішного виконання будь-якої роботи, яку слід виконати юристу за допомогою комп'ютера.
 • Ведення переговорів, Медіація (мистецтво примиряти). (16 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.

Знання мов

 • Англійська — початковий
 • Українська — вільно
 • Російська — вільно

Рекомендації

Виганний Андрій Іванович,
Директор, Спільного підприємтва "АВІС", 095-496-76-21, 096-047-58-45


Додаткова інформація

У мене троє дітей: Ілля та Олена дорослі і живуть самостійно. Найменша Дар'я 25.12.2010 року народження. Маю вигляд молодше своїх років і вказую це, оскільки, вже неодноразово дізнався від працівника кадрів про існування вікового цензу для кандидатів на посаду юрисконсульта. Між іншим, вік активно практикуючого юриста в 45-50 роки, можна скоріше за усе вважати плюсом, а не мінусом. І до речі, в Раді адвокатів Полтавської області та кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Полтавської області абсолютна більшість адвокатів має вік понад 50 роки, в чому легко переконатися на їх офіційному сайті (дані про членів вказаних органів мають дані про їх вік). Справа в тім, що в практичній діяльності правознавця переважне значення має досвід, якщо він щоденно застосовується та поповнюється в т.ч. шляхом вивчення оновленого законодавства.

Подобається заматися спортом і досі граю із друзями у футбол, настільний теніс, волейбол, більярд, шахи. Мене на роботі вважали трудоголіком. Люблю допомогти друзям і проводити з ними час на відпочинку. За темпераментом сангвінік. Можу гарантувати, що прийнявши мене на роботові, в т.ч. з випробувальним терміном, працедавець не пошкодує, оскільки гарантую відданість, професіоналізм, комунікабельність, дипломатичність. До речі, навики, сприяючі придбанню комунікабельності, дипломатичності, притаманні медіації (мистецтву примирення) отримуються мною, починаючи з 2000 року, не лише на вище вказаних курсах підвищення кваліфікації, але і самостійно. Це пов'язано з необхідністю підготовки мене, як арбітра по розгляду колективних трудових суперечок. Адже моїм завданням, як арбітра, в першу чергу, є примирення сторін шляхом знаходження компромісу і терплячого обґрунтування перспективи кожної сторони суперечки з аналізом зважування всіх "за і проти", в чому і полягає принципова відмінність від функції суду.

Тривалий період часу, крім роботи за трудовими договорами з оформленням запису в трудовій книжці, я успішно (тому відповідно і тривалий час) займався приватною практикою, представляючи по довіреності інтереси в судових органах, чому є підтвердження в паперовій та електронній формі в т.ч. в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Особисті якості: вірність і відданість в командній роботі, аналітичне мислення, уміння швидко орієнтуватися в ситуації та брати на себе ініціативу і відповідальність; самостійно приймати рішення на базі аналізу запропонованих та існуючих варіантів вирішення питань; здібність швидко навчатися, цілеспрямованість, наполегливість, прагнення до професійного зростання


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: