Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 8 апреля 2018 PRO

Розбіцький Володимир Вацлавович

Менеджер по кредитованию и инвестированию, 20 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
30 января 1984 (34 года)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Менеджер по кредитованию и нвестированию

с 04.2012 по наст. время (6 лет 3 месяца)
ГК DeVision, Киев (Недвижимость и девелопмент)

Кредити/кредитні операції: підготовка пакету документів для отримання кредиту, розрахунок фінансових моделей для отримання кредитів/залучення інвесторів, супроводження кредитів, контроль за виконанням умов кредитних договорів, подання та розшифровка фінансової звітності, контроль за погашенням кредитної заборгованості, робота в 1С, робота з нотаріусами, робота з аудиторськими компаніями, робота з оціночними компаніями. Облігації - Підготовка та написання проспекту облігацій; координація з банком та юристами, щодо випуску облігацій та фінансування арени.

Відкриття рахунків: підготовка пакету документів та відкриття поточних/депозитних рахунків; підготовка пакету документів та відкриття рахунків в цінних паперах.

Еквайринг: моніторинг ринку банківських послуг; робота з POS-терміналами, організація встановлення/розміщення, за потреби навчання персоналу.

Страхування: проведення тендерів, щодо страхування рухомих/нерухомих об’єктів, страхування життя, відповідальності перед третіми особами; вичитка договорів страхування; комунікації з юридичним відділом, страховою компанією/страховим брокером та за потреби з Банком; комунікації з страховими компаніями та відповідальними співробітниками у випадку настання страхових випадків; контроль оплат за договором страхування.
Робота з програмами: 1С підприємство, Microsoft office; Почтові клієнти; Система автоматизації діловодства та електронного документообігу;

В.о финансового директора.


Образование

Житомирский государственный технологический университет

Экономики и менеджмента, менеджер на рынке товаров и услуг, Житомир

Высшее, с 09.2001 по 07.2006 (4 года 10 месяцев)


Дополнительная информация

Додаткова інформація:

Вільно володію персональним комп’ютером як користувач, сертифікований користувач Microsoft Office 2010.

Іноземна мова - англійська (pre intermediate).

Досягнення:

За період роботи на відділенні мною було сформовано найбільший кредитний портфель в місті, внаслідок чого мене було переведено до обласної дирекції, а пізніше було запрошено до центрального офісу на посаду Радника департаменту малого та мікробізнесу, з подальшими рекомендаціями на підвищення до старшого Радника.

Особисті якості:

Аналітичний склад розуму, роботоздатність, самоорганізованість, здатність до навчання, ціленаправленість, відповідальність, комунікабельність, пунктуальність, рішучість, об’єктивність, вимогливий до себе та до оточуючих мене людей, прагну до постійного росту та вдосконалення.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: