Резюме от 26 сентября 2018

Ванжула Ярослав Владимирович

Юрист, 25 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
37 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Образование

Киевский институт внутренних дел при Национальной академии внутренних дел Украины

Правоведение, Киев
Высшее, с 09.1999 по 07.2003 (3 года 10 месяцев)


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ ЮРИСТА

П.І.Б.: Ванжула Ярослав Володимирович.

Дата народження: 02 вересня 1981 року.

Сімейний стан: одружений.

Контактний телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).

E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Вакансія: юрист, адвокат, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор).

Освіта: закінчив у 2003 році Київський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

Додаткова освіта: у листопаді 2006 року успішно склав іспит за програмою підготовки арбітражних керуючих і рішенням екзаменаційної комісії присвоєно кваліфікацію арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), маю свідоцтво та ліцензію. У квітні 2007 року за рішенням Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката.

Досвід роботи за фахом: 13 років.

По закінченню інституту у вересні 2003 року почав працювати в київській юридичній фірмі ТОВ «АДВОКАТ-ЗАХИСТ» (код ЄДРПОУ [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)) на посаді юриста, у січні 2006 року був переведений на посаду головного юрисконсульта.

З вересня 2003 року і по теперішній час веду активну діяльність з представництва інтересів клієнтів фірми в судових, державних та правоохоронних органах (в якості захисника). Приймаю участь в судових процесах в господарських судах м. Києва, Київської, Харківської Житомирської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Львівської областях, судах апеляційної та касаційної інстанцій, а також в судах загальної юрисдикції.

Маю досвід із стягнення дебіторської заборгованості через господарські суди в тому числі в процедурах банкрутства боржників. Практика взаємовідносин з судовими органами, органами державної виконавчої служби та податковими органами.

В зв’язку з тим, що в юридичну фірму, звертається необмежене коло клієнтів, мається досвід у вирішенні питань з наступних галузей:
- корпоративного права (внесення змін до установчих документів, реєстрація та перереєстрація підприємств);
- господарського права;
- вексельного права (процедура пред’явлення векселя до сплати, стягнення заборгованості за векселями, розробка схем роботи підприємств із використанням векселів);
- договірного права (розробка договорів, юридична експертиза договорів, дача рекомендацій з виконання договірних зобов’язань).

Основні обов’язки:
- участь у процедурах банкрутства та реорганізації (ліквідації) підприємств (в якості арбітражного керуючого);
- супровід господарської діяльності підприємств;
- представництво інтересів підприємств у відносинах з контрагентами, проведення переговорів;
- підготовка та оформлення господарських договорів, угод та контрактів;
- досудова підготовка документації;
- претензійно-позовна та правова робота;
- розробка юридичної документації та схем;
- підготовка проектів документів і внутрішніх нормативних актів підприємств;
- питання з інших галузей права.

Професійні навички:
ПК – користувач (Microsoft Windows, Microsoft Word, E-mail, Internet, інформаційно-правові бази: НАУ, ЛІГА), робота з офіційними правовими порталами державних установ та організацій, Єдиним державним реєстром судових рішень, ДП «Інформаційно-ресурсний центр», професійний машинопис, володіння оргтехнікою.
Володіння мовами: українська та російська – вільно.

Особисті та ділові якості: порядність, відповідальність, дипломатичність, надійність, серйозність комунікабельність, пунктуальність, тактовність, акуратність, спрямованість на результат, бажання самореалізації та підвищення професійного рівня, використання зв’язків при вирішенні професійних питань, швидка адаптація, витримка в екстремальних ситуаціях, здатність працювати в команді.

Додаткові відомості: водійське посвідчення (категорії «В»), власне авто, ноутбук, закордонний паспорт, свідоцтво та ліцензія арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), свідоцтво та посвідчення про право на заняття адвокатською діяльністю.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: