Резюме от 13 октября 2017

Тимошенко Сергей Анатольевич

Юрист

Полная занятость.

Дата рождения:
30 ноября 1978 (38 лет)
Город:
Бородянка
Готов к переезду:
Буча, Ворзель, Ирпень, Киев, Макаров


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ

Тимошенко Сергій Анатолійович

Особисті дані:
30.11.1978 року народження, громадянин України, освіта вища, одружений.

Адреса проживання:
07801, Київська обл.,
Бородянський р-н,
смт. Бородянка
тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Мета:
Працевлаштування.
Освіта:

07.1996 – 08.2001
Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, факультет підготовки слідчих для Служби безпеки України, спеціальність ”Правознавство”, диплом спеціаліста.
Досвід роботи:

08.2001 – 06.2002
Управління Служби безпеки України в Київській області. Посада – оперуповноважений

Основні функції:попередження, виявлення, припинення й розкриття злочинів проти миру та безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління та економіки, інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.
07.2002 – 11.2002
Макарівське районне управління Пенсійного фонду України. Посада – головний спеціаліст – адміністратор комп’ютерної мережі .

Основні функції: забезпечення діяльності інформаційної системи управління шляхом впровадження сучасних засобів комп’ютерної техніки, обробки інформації та телекомунікації.

03.2003 – 07.2011
Макарівський РВ ГУМВС України в Київській області. Посади – слідчий, старший слідчий, заступник начальника слідчого відділення, заступник начальника РВ – начальник слідчого відділення.

Основні функції: розслідування кримінальних справ про злочини, які згідно з кримінально-процесуальним законодавством України відносяться до підслідності слідчих органів внутрішніх справ, спеціалізувався на розслідуванні злочинів у сфері економічної та банківської діяльності. Виконання обов’язків начальника слідчого відділення згідно Кримінально-процесуального кодексу України, аналітична робота по вивченню оперативної обстановки в районі, стану роботи з розслідування злочинів, результати діяльності слідчого відділення і кожного слідчого окремо. Складання та забезпечення своєчасного надання щомісячної звітності про роботу до слідчого управління.

08.2012 - 02.2013
Приватне підприємство “Сфера Плюс” м.Київ вул. Жукова, 30 кв. 107. Діяльність: виконання робіт з монтажу, налагодження, ремонту обладнання та лінійних частин газопроводів систем газопостачання. Посада – юрист.

Основні функції: надання правової допомоги підприємству при здійсненні підприємницької діяльності, претензійно-позовна робота.

07.2013 - 04.2015
ПАТ “КБ”НАДРА” м. Київ вул. Артема, 15.
Радник, старший радник відділу аналізу та координування роботи підрозділів банківської безпеки Управління організації роботи з територіальними підрозділами банківської безпеки та взаємодії з правоохоронними органами Департаменту банківскої безпеки.

Основні функції: проведення службових розслідувань, призначених Головою Правління Банку, з приводу зловживань співробітниками Банку різних рівнів під час виконання своїх посадових обов’язків, виявлення та усунення потенційних загроз безпеці Банку як ззовні, так і в середині. Супроводження роботи по взаємодії з правоохорронними органами під час проведення надання тимчасового доступу до інформації та документів, що містять банківську таємницю.

07.2015 - 07.2017
Повне товариство “Ломбард “585” ПП “ДНК-777 і компанія” м. Київ
вул. Рейтарська, 26/14.
Директор.
Основні функції: управління фінансовою компанією, складання звітної документації та подання до Нацкомфінпослуг, юридичне супроводження діяльності фінансової компанії.

Навички:
Упевнений користувач MSO Word, MSO Exel, MSO Power Point, MSO Outlook, The Bat, Ліга-закон, Internet Explorer та ін.;
Посвідчення водія категорії «В»;
Ділове спілкування з клієнтами, контрагентами та посадовими особами.

Особисті якості:
Відповідальний, пунктуальний, принциповий, добре розвинені комунікатівні якості, маю аналітичний склад мислення, швидке пристосування до нових умов праці, готовність до ненормованого робочого часу, націленість на позитивний результат у всіх починаннях, помірно ініціативний, коректний та виважений у спілкуванні, без шкідливих звичок.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: