Резюме от 21 августа 2017

Семочко Игор Васильевич

Інженер-теплоенергетик, технічний директор

Полная занятость.

Дата рождения:
20 июля 1986 (31 год)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Р Е З Ю М Е

Прізвище, ім’я, по батькові: Семочко Ігор Васильович
Дата й місце народження: 20 липня 1986 року, м. Кузнецовськ.
Родинний стан: одружений.
Домашня адреса: с.Софіївська Борщагівка, вул. Калинова 5,
Телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Навчання: 1992 – 2003 рр. – ЗОШ №2 м.Кузнецовськ.


2003 – 2008 рр. – Національний університет водного господарства та природокористування м. Рівне (отримав вищу освіту за напрямком підготовки „Енергетика”) та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень “спеціаліста” та спеціальність: „ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК”.
2008 - 2010 рр. - Національний університет водного господарства та природокористування м. Рівне (отримав вищу освіту за напрямком підготовки „Економіка підприємства”) та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень “спеціаліст” та спеціальність: „ЕКОНОМІСТ”.
Досвід роботи:
З травня 2008р. по серпень 2010р. ТОВ «Гольфстрім» Інженер-проектувальник. Основний напрямок роботи - проектування систем опалення, водопостачання, водовідведення.
З берзня 2011р. по квітень 2013р. ТОВ «Ретра» Інженер-конструктор. Основний вид роботи – розробка конструкцій та розкрою твердопаливних котлів, написання програм для станка АртПлазма, здійснення авторського нагляду за виготовленням твердопаливних котлів.
З квітня 2013р. по грудень 2015р. ТОВ «СЕТ» Головний конструктор. Основний вид роботи – розрахунок, розробка конструкцій та розкрою твердопаливних котлів, систем для автоматизованої подачі та спалювання палива, написання програм для станка АртПлазма, роботи по автоматизації управлінням та роботою котлів, розробка технічної документації, авторський нагляд за виготовленням котлів.
З січня 2016р. ТОВ «Укртепло» Головний інженер. Основний вид роботи – контроль, аналіз та підвищення ефективності роботи твердопаливних котелень. Організація роботи аварійно ремонтної бригади. Запус котелень та вивід на зазначений режим роботи. Робота з проектними та монтажними організаціями.
Додаткова інформація:
• Водійські права категорії "ВС";
• Вільне володіння українською і російською мовами;
• Автор патенту твердопаливного котла.
• Знання програм AutoCAD, Danfoss, Ozc Oventrop, WinCAPS. Компас.
Особисті якості :
Аналітичне мислення, товариський, відповідальний, ініціативний, комунікабельний, цілеспрямований, стресостійкий. Вважаю що вихід є із будь-якої ситуації.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: