Резюме от 17 февраля 2017

Булак Юлія Миколаївна

Адміністратор, офіс-менеджер, помічник керівника, бухгалтер, 5 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
12 марта 1986 (30 лет)
Город:
Ровно

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Шукаю роботу адміністратора, офіс-менеджера, помічника керівника, бухгалтера в офісі (можливі виїзди за межі офісу), з п”ятиденним робочим тижнем, з нормованим (або ненормованим) графіком роботи. Заробітна плата від 4500 грн.
Народилася 12 березня 1986 року.
Під час навчання в загальноосвітній школі № 22 здобула професію оператора комп”ютерного набору. Після школи навчалася в Рівненському Державному технікумі економіки та підприємництва за спеціальністю “Банківська справа”, який закінчила у 2004 році. Після технікуму вступила на 3 курс Тернопільської академії народного господарства. Під час навчання академію перейменували на Тернопільський державний економічний університет, з якого я випустилася у 2007 році і здобула кваліфікацію магістра з оподаткування.
В даний час я домогосподарка, виховую двох дітей, займаюся домашніми справами.
Останні півроку (з липня 2016р. по лютий 2017р. ) працювала торговим представником на Фірмі ТОВ “Форвард-СВ”, яка являється дистрибютором побутової хімії і косметики в Рівному та Рівненській області. В мої обов”язки входило регулярне відвідування торгових точок, згідно із затвердженим маршрутом, виконання плану продаж, розширення клієнтської бази, а також співпраця з існуючою базою клієнтів, укладання договорів, виконання стандартів представленості торгових марок. Звільнилася через фізичне навантаження (понад 10 год на “ногах”). Саме тому зараз шукаю роботу в офісі.
Перед цим майже 3 роки пропрацювала бухгалтером-касиром в магазині автозапчастин “Strans” (з листопада 2012р. по жовтень 2015р.) Основними обов”язками було ведення первинної документації, готівковий і безготівковий розрахунок клієнтів, виписка чеків, заключення договорів,оформлення документів, обзвін клієнтів з питань кредиторської заборгованості. Також виконувала обов”язки адміністратора, слідкувала за безперебійною роботою магазину ( оплата рахунків від постачальників, вчасна заправка картриджів, ремонт обладнання, замовлення питної води, вирішення поточних питань і т.д.). Причиною звільнення стала зміна робочого графіку з п”яти днів в тиждень до шести (субота стала робочим днем).
Також працювала лаборантом кабінету “Банківська справа” у Рівненському державному технікумі економіки та підприємництва (з квітня 2007р. по січень 2012р.), де в основному виконувала доручення керівника, готувала матеріали для нього, набирала тексти, талиці. Причиною звільнення був перехід на кращу, більш оплачувану роботу.
Під час навчання на заочній формі в університеті працювала мерчендайзером на ЗАТ “Волинська фондова компанія” (з лютого 2006р. по січень 2007р.), яка на той час була дистибютором побутової хімії і косметики в Рівному та Рівненській області. Я займалася викладкою та розміщенням ассортименту продукції на полицях в торгових точках, заповняла звіти, виконувала доручення керівника.
Перша моя робота була на ЗАТ “ПАККО”, куди я пішла працювати одразу після закінчення технікуму (з вересня 2004р. по січень 2006р.). Працювала я кассиром-оператором, виконувала готівковий і безготівковий розрахунок з клієнтами, виписувала накладні, заповняла касовий журнал. Інода заміняла старшого кассира, коли той був у відпустці чи на лікарняному.
До своїх професійних навичок можу віднести швидкий набір тексту, володію ПК на рівні досвідченого користувача (Word, Excel, інтернет), легко знахожу спільну мову з людьми, швидко засвоюю нову інформацію і вивчаю нові програми, знання програми TerraSoft.
До особистих якостей, якими володію, я б віднесла чесність,порядність, комунікабельність, пунктуальність (майже завжди), маю гарне почуття гумору, вмію посміятися як з колег, так і з себе. Я відповідальна, організована, цілеспрямована, старанно і сумлінно відношуся до будь-якої роботи, вмію працювати як самостійно, так і в команді, неконфліктна.
Не маю шкідливих звичок.
Одружена, мама двох чудових дітей.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: