Резюме від 24 травня 2020 PRO

Кашуба Олександр Валерійович

Консультант, науковий експерт, редактор, фахівець з клінічної фармакології, 60 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
45 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Клінічний ординатор, науковий співробітник, експерт

з 09.2000 по нині (19 років 8 місяців)
НМАПО ім. П.Л. Шупика, Інститут кардіології НАМНУ, ДП "Державний експертний центр" МОЗ України, Київ (терапія, клінічна фармакологія, фармаконагляд)

наукові дослідження з ефективності та безпеки лікарських засобів, отримання наукового ступеня кандидата медичних наук зі спеціальності "клінічна фармакологія", аналіз та оцінка інформації про користь/ризик лікарських засобів.


Освіта

НМУ ім. О.О. Богомольця, НМАПО ім. П.Л. Шупика

Медичний, терапевтичний факультети. Лікувальна справа, терапія, Київ
Вища, з 09.1993 по 09.2002 (9 років)

Отримання диплома з фаху "лікувальна справа" (6 років навчання); післядипломна освіта: 1 рік інтернатури та 2 роки клінічної ординатури з фаху "терапія".


Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Є досвід роботи в Microsoft Word, Excel, Power Point. Усі тексти авторських наукових робіт особисто набирав в Microsoft Word, статистичну обробку наукових результатів - в Excel.
  Досвід створення поштових скриньок, пошуку інформації в Інтернеті.
 • Досвід написання авторських статей, редагування наукових текстів (19 років досвіду)
  Вище середнього, використовую в даний час.

Знання мов

 • Українська — вільно
 • Російська — вільно
 • Англійська — просунутий
 • Шведська — початковий

Додаткова інформація

Автор понад 20 наукових праць, присвячених проблемам ефективності та безпеки лікарських засобів (публікується з 2001 року). З 2004 року активний учасник та доповідач під час проведення науково-практичних конференцій та конгресів. Дійсний член Асоціації фармакологів України та Міжнародної Спілки фундаментальної та клінічної фармакології, а також є дійсним членом Європейської Асоціації з клінічної фармакології та терапії. Кандидат медичних наук зі спеціальності "клінічна фармакологія": дисертацію за темою "Фармакоепідеміологічні підходи до вивчення побічних реакцій при медичному застосуванні диклофенаку та німесуліду (порівняльне дослідження)" було успішно захищено 30 травня 2012 року(одностайне схвалення членами Спеціалізованої Вченої ради ДУ "Інститут фармакології та токсикології НАМН України") та 26 вересня 2012 року Міністерством науки та освіти України присуджено науковий ступінь.
З 2013 року по сьогоднішній день працює на посаді експерта Управління фармаконагляду Державного підприємства "Державний експертний центр МОЗ України". В процесі роботи проводить аналіз інформації з безпеки, в тому числі звітів з оцінки співвідношення "користь-ризик" лікарських засобів, працює з англомовною базою MedDRA - класифікатором системних порушень.
Крім того, бере участь в науково-практичних заходах, присвячених проблемам фармакотерапії.
У повсякденній практиці працює з реєстром лікарських засобів.
Наукові інтереси: базисна та клінічна фармакологія, в тому числі ефективність та безпека лікарських засобів, зокрема побічні ефекти, фармаконагляд (проводить моніторинг інформації щодо клініко-фармакологічних основ безпеки та ефективності парацетамолу, ібупрофену, метамізолу натрію, ацетилсаліцилової кислоти та мефенамінової кислоти).
Вважає, що повинен очолювати науково-дослідний напрям і працювати на посаді керівника самостійного структурного підрозділу. На заробітну платню нижче 60000 гривень або ж нижче 2,5 тисяч ЄВРО на місяць не погодиться.
Особливо гостро відчуває несправедливість та непрофесіоналізм з боку колег та керівництва. Не дозволяє на свою адресу дії та висловлювання, що принижують людську гідність.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: