Резюме от 22 апреля 2017

Норец Вероника Олеговна

Інспектор з кадрів, начальник кадрового відділу, 6 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
7 сентября 1991 (25 лет)
Город:
Полтава


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Досвід роботи :

Березень 2015р. – по Теперішній час. ТОВ «Сільські традиції» - свинокомплекс з потужністю близько 50 000 голів. Штат - 150 чоловік.
Посада : Старший інспектор з кадрів.
Посадові обов’язки : В.о. начальника відділу кадрів. Підбір кандидатів за вакантними посадами. Робота з базою 1 С. Ведення обліку особового складу працівників підприємства, оформлення прийому, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства, створення , ведення та супровід особових справ працівників , розробка перспективних і поточних планів з праці і кадрів та військового обліку працівників. Заповнення, облік і зберігання трудових книжок, визначення трудового стажу, облік, заповнення листів непрацездатності,складання протоколів комісії соц.страху підприємства, видача довідок про трудову діяльність працівників. Складання графіку відпусток, облік надання відпусток працівникам, контроль за додержанням графу чергових відпусток. Вкладання номенклатури справ. Ведення архіву особових справ , після закінчення встановлених строків поточного зберігання, підготовка документів для здавання їх до архіву. Контроль за станом трудової дисципліни в підрозділах підприємства і додержанням працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку. Облік,складання, контроль, перевірка табелів обліку робочого часу персоналу. Контроль, ведення стану обліку військовозобов’язаних працівників на підприємстві. Оформлення, складання договорів ЦПХ, контрактів, дог.про матеріальну відповідальність працівників. Складання та подача звітності до контролюючих органів.
Травень 2014р. – грудень 2014р. МК «Цукерня» - мережа кондитерських магазинів.
Посада: помічник генерального директора мережі.
Посадові обов'язки: Ціноутворення, ціноведення, контроль цін,формування звітів дохідності, маржинальності, вирішення маркетингових питань,робота зі СМІ,Інтернетом,ведення та подання комунальних відомостей,зв’язок , переговори,вирішення робочих питань з компаніями-партнерами, робота з кадрами,підбір кадрів,формування кадрового резерву, розробка інструкцій для персоналу,ревізійна робота з питань дотримання та виконання працівниками посадових інструкцій,ревізійна робота на ТТ.

Грудень 2013р. – квітень 2014р. ПрАТ СК «Саламандра-Україна» - страхова компанія
Посада: спеціаліст відділу по взаємовідносинами з клієнтами ПрАТ СК «Саламандра-Україна»
Посадові обов'язки: Клієтоорієнтованість по продуктам, автострахування, залучення, обслуговування,клієнтів.

Жовтень 2013р- листопад 2013р.. АТ «Фінанси і кредит»
Посада : Спеціаліст з продажів підприємствам - партнерам .
Посадові обов’язки : Робота з підприємствами-партнерами ,виконання планів продажу банківських продуктів, побудова плану роботи.

Березень 2011р.- жовтень 2013р. АТ «ЄВРОГАЗБАНК».
Посада : Економіст по роботі з фізичними особами Полтавського відділення № 1
АТ «ЄВРОГАЗБАНК».
Посадові обов’язки : Робота з клієнтами банку, їх супровід та обслуговування паралельно по всім послугам і продуктам протягом усього періоду співпраці з ними. Заведення,обслуговування,фінансовий моніторинг,закриття карти контрагента - клієнта банку. Відкриття, ведення, закриття поточних рахунків. Продаж депозитних продуктів, відкриття ,операції,закриття депозитних рахунків. Відкриття ,обслуговування карткових рахунків та формування ,ведення ,моніторинг справ по СПЗ , документарне оформлення всіх операцій та бухгалтерських проводок. Перекази фізичних осіб. Оформлення, ведення документів дня .Обслуговування юридичних осіб.

Освіта :
2008р.-лютий 2014р. Вищий Навчальний Заклад Укоопспілки
«ПОЛТАВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ТОРГІВЛІ»
Спеціальність : «Фінанси і кредит», спеціаліст.

Додаткові знання :
Робота з ПК. Вільне володіння українською, російською,зі словником - німецькою, англійською мовами. Проходження тренінгів SPRING Group.,техніки підбору персоналу, техніки еф.продажів, управління , м. Київ 2013 р., навчання по підвищенню кваліфікації у проф..центрі «Стрельникових» м.Київ 2016 р.
Безпосередня робота в системі ОДБ, а саме, «Б2», «Far». , «С1»

Особисті якості :
Цілеспрямованість, відповідальність, здатність приймати нестандартні рішення з практичними і обґрунтованими прорахунками проблемності і перспективності подальшого, націлена будувати ефективні у той же час, щирі та дружні, системи комунікацій в колективі підприємства.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: