Резюме від 14 листопада 2018

Попова Ирина Ивановна

Бухгалтер

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
48 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Резюме


Попова Ірина Іванівна

Особисті дані:Вимогливість, ввічливість, порядність, пунктуальність, комунікабельність ,відповідальність ,чесність .досягнення поставлених цілей . працювати на результат.
Дата і місце народження:31 травня 1970 р . Рівненська обл.. Зарічненський р-н с. Храпин
Вік :46 років
Сімейне положення:розлучена ( одна дитина – 12 років)
Адреса:м. Львів, вул. Зубрівська буд. 11 кв. 69
Тел. Мобільний:[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Електронна адреса[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта:Вища
1985-1988Пінський обліково-кредитний технікум ( республіка Білорусь)
2000-2003
Спеціальність -економістЛьвівський національний університет ім.. І. Франка Факультет :облік і аудит
Досвід роботи:
З 2010року по сьогоднішній час - Головний бухгалтер Львівського ЦПКіВ ім. Б. Хмельницького: (п-во госпрозрахункове,загальна система оподаткування)
Обов»язки- складання бухгалтерської та податковоїї звітності, складання фінансових планів та аналіз їх виконання.,складання калькуляції про надання послуг, контроль за нарахуванням ФОП, лікарняних та ЄСВ , ведення бухгалтерського і податкового обліку, формування пакету документів по реалізації послуг(Рахункт. акти .под.накладні), визначення доходу , контроль за оприбуткуванням та списанням ТМЦ, ведення підзвітних осіб, формування витрат по податковому і бухгалтерському обліку Ведення всіх журналів ордерів по підприємству . Контроль по взаєморозрахунках з постачальниками та інше. Аналіз фінансових результатів установи та складання плану для покращення діяльності підприємства Робота з казначейськими операціями.Складання всіж форм звітності ..Знання всіх участків роботи. Інше.

2003 -2009рр
З 2006 року - керівник групи по впровадженню змін ВАТ КБ «Надра» по Західному регіону .
Обов’язки - заключення договорів з клінінговими ,будівельними , меблевими та іінш. Компаніями,складання і аналіз бізнес плану,аналіз фінансового результату відділень, аналіз доходів та витрат відділень,проведення ребрендінгу - підбір приміщення , складання техніко-економічного обґрунтування, складання логістики . захист логістики , складання і замовлення реклами, складання об»ємів рем-будівельних робіт та контроль за фактичним виконанням РБР,складання графіків роботи по РБР. контроль за проведенням рем-будівельних робіт, контроль та аналіз форми КБ 2,запуск Площадок Продаж в новому бренді, проведення семінарів по продуктах для персоналу на брендових відділеннях. Аналіз та перевірка актів по ремонтних роботах.
З 2003 року -радник з розвитку мережі ВАТ КБ «Надра» Західного міжрегіонального управління , обов’язки - відкриття площадок продаж (пошук приміщення , складання техніко-економічного обґрунтування, контроль за проведенням ремонтних робіт ,введення штатного розпису ,нарахування зарплати ,підготовка наказів про зміни до штатного розпису, підбір персоналу.)
2000-2002ррГоловний бухгалтер приватного підприємства « Аерозольні технології». Обов’язки -складання головної книги,складання кошторисів –розрахунків про визначення вартості продукції ,складання всіх форм звітності у відповідні державні органи ,ведення бухгалтерського і податкового обліку і т.д.., ведення кадрової роботи
1996-1999рр Головний бухгалтер Управляння державної служби охорони:
В обов’язки входило-складання головної книги,складання кошторисів –розрахунків про визначення вартості години/охорони,складання всіх форм звітності у відповідні державні органи, ведення бухгалтерського і податкового обліку і т.д.
1993-1995ррЕкономіст Управляння державної служби охорони
1988-1993рр Контролер і завідуюча в Ощадній касі

Знання мов - українська, англійська (вивчаю)

Комп»ютерні навички- -MS Offise:Word,EXSEL Internet..1c бухгалтерія-8,3 версія
Додаткові дані - права водія категорія В, стаж водіння 10 років, власний автомобіль


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: