Резюме від 16 листопада 2018 PRO

Наливайко Лариса Николаевна

Юрисконсульт, начальник юридического, договорно-правового отдела

Повна зайнятість.

Вік:
56 років
Місто:
Запоріжжя

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Начальник юридичного відділу Управління Національного банку України в Запорізькій області

з 08.1996 по 04.2016 (19 років 8 місяців)
Національний банк України, Запорожье (регулювання банківської діяльності в державі, центральний банк держави)

Посадові обов’язки: організація, забезпечення та здійснення представництва інтересів Національного банку України в усіх судових інстанціях по цивільних, господарських, трудових , корпоративних, адміністративних спорах, в органах державної реєстрації та виконавчій службі, правоохоронних органах.
Організація, забезпечення та здійснення комплексного правового обслуговування діяльності Управління Національного банку України в Запорізькій області ( в тому числі договірна та кадрова робота, здійснення закупівель за державні кошти, забезпечення здійснення господарської діяльності, складання будь-яких правових (в т.ч. процесуальних) документів, надання кредитів банкам, валютне регулювання, виконання контрольних та регулятивних функцій центрального банку держави на території Запорізького регіону).
Розробка проектів різноманітних договорів, правовий аналіз документів, необхідних для укладення угод (купівля-продаж товарів, нерухомості, цінних паперів, корпоративних прав, оренда, підряд, комісія, застава, іпотека, позика, державні закупівлі (тендера), (участь у будівництві, реконструкція, тощо), здійснення юридичної експертизи договорів.
Розгляд справ про адміністративні правопорушення, підготовка проектів постанов.
Надання правової допомоги структурним підрозділам, клієнтам.
Підготовка висновків з правових питань у сфері цивільного, господарського, банківського, адміністративного, валютного, трудового, земельного та іншого законодавства.
Участь у переговорах.
Взаємодія з державними органами (правоохоронні, контролюючі, місцевого самоврядування, державні реєстратори, виконавча служба).
Розгляд звернень та запитів народних депутатів, звернень громадян.
Участь в роботі та прийнятті рішень в колегіальних органах, що діяли в Управлінні Національного банку України в Запорізькій області (в тому числі з питань нагляду за діяльністю комерційних банків), забезпечення дотримання ними вимог чинного законодавства при прийнятті рішень.
Діловодство ( посадові інструкції, положення, накази, протоколи, службові та доповідні записки, документообіг, листування українською, російською мовами, архівна справа).

Досягнення: відсутність судових спорів, вирішених не на користь Національного банку України, відсутність порушень вимог чинного законодавства в діяльності Управління Національного банку України в Запорізькій області.
Для відома: Національний банк є центральним банком держави, який не займається банківською діяльністю. Виконуючи свої функції, він задіяний у всіх сферах діяльності, як то господарська, проведення конкурсних торгів, фінансовий моніторинг, регулювання валютної діяльності, участь в судових процесах щодо адміністративних, кримінальних, господарських, трудових, цивільних справ. Тому, моя діяльність була повязана з різноманітним родом документації, надання їй правової оцінки, розроблення різного виду правових документів тощо.


Освіта

Одеський державний університет імені І.І.Мечнікова

Юридичний, правознавство, Одесса
Вища, з 09.1982 по 06.1987 (4 роки 9 місяців)

спеціальність – правознавство, кваліфікація - юрист.
Додаткова освіта: 2005-2015 – Щорічні семінари та тренінги з питань застосування чинного законодавства (цивільне, господарське, адміністративне, трудове, державні закупівлі, банківське, валютне тощо) та за програмою державного управління в Банківській академії Національного банку України.


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Досвідчений користувач: MS Office (Word, Outlook), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox) і E-mail (Outlook Express), ЛІГА.
  • Володіння в законодавчій базі, складання правових документів (20 років досвіду)
    Просунутий, використовую в даний час.

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно

Рекомендації

Абдулін Євгеній Миколайович
Представник Національного банку України в Запорізькій області, Національний банк України, 061 7642092


Додаткова інформація

Ціль: одержання посади юрисконсульта (начальника юридичного, договорно-правового) відділу

Бажаний рівень оплати: в залежності від обсягу робіт, але не менше 8 000 грн.

Вік: 56 років

Сімейний стан: не заміжня, є дитина 15 років

E-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Досвід роботи:
2015 – по 31.03.2016, Національий банк України.
Посада: Головний юрисконсульт відділу правового забезпечення східного регіону Юридичного департаменту.

1997-2015, Національий банк України.
Посада: Начальник юридичного відділу Управління Національного банку України в Запорізькій області

З 1987 по 1996 працювала головним юрисконсультом в Запорізькій облспоживспілці, начальником договірно-правового відділу АТ «Запоріжхімгуртстрой».

Знання мов: українська – рідна; російська – вільно.

Досконале володіння в законодавчій базі та складання будь-яких правових документів на українській та російській мовах, в тому числі щодо представництва в судах та інших державних органах.
Здатність до формулювання та обгрунтування доказів з застосуванням правових засобів по спірним питанням.

Особисті якості: комунікабельність стресостійкість, відповідальність, ініціативність, пунктуальність, організаторські здібності, вміння та бажання навчити співробітників застосовувати законодавство та дотримуватися його вимог, принциповість, порядність, професійна здатність працювати в команді.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: