Резюме от 16 января 2018 PRO

Наливайко Лариса Николаевна

Юрисконсульт, начальник юридического, договорно-правового отдела

Полная занятость.

Дата рождения:
28 декабря 1961 (56 лет)
Город:
Запорожье

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник юридичного відділу Управління Національного банку України в Запорізькій області

с 08.1996 по 04.2016 (19 лет 8 месяцев)
Національний банк України, Запорожье (регулювання банківської діяльності в державі, центральний банк держави)

Посадові обов’язки: організація, забезпечення та здійснення представництва інтересів Національного банку України в усіх судових інстанціях по цивільних, господарських, трудових , корпоративних, адміністративних спорах, в органах державної реєстрації та виконавчій службі, правоохоронних органах.
Організація, забезпечення та здійснення комплексного правового обслуговування діяльності Управління Національного банку України в Запорізькій області ( в тому числі договірна та кадрова робота, здійснення закупівель за державні кошти, забезпечення здійснення господарської діяльності, складання будь-яких правових (в т.ч. процесуальних) документів, надання кредитів банкам, валютне регулювання, виконання контрольних та регулятивних функцій центрального банку держави на території Запорізького регіону).
Розробка проектів різноманітних договорів, правовий аналіз документів, необхідних для укладення угод (купівля-продаж товарів, нерухомості, цінних паперів, корпоративних прав, оренда, підряд, комісія, застава, іпотека, позика, державні закупівлі (тендера), (участь у будівництві, реконструкція, тощо), здійснення юридичної експертизи договорів.
Розгляд справ про адміністративні правопорушення, підготовка проектів постанов.
Надання правової допомоги структурним підрозділам, клієнтам.
Підготовка висновків з правових питань у сфері цивільного, господарського, банківського, адміністративного, валютного, трудового, земельного та іншого законодавства.
Участь у переговорах.
Взаємодія з державними органами (правоохоронні, контролюючі, місцевого самоврядування, державні реєстратори, виконавча служба).
Розгляд звернень та запитів народних депутатів, звернень громадян.
Участь в роботі та прийнятті рішень в колегіальних органах, що діяли в Управлінні Національного банку України в Запорізькій області (в тому числі з питань нагляду за діяльністю комерційних банків), забезпечення дотримання ними вимог чинного законодавства при прийнятті рішень.
Діловодство ( посадові інструкції, положення, накази, протоколи, службові та доповідні записки, документообіг, листування українською, російською мовами, архівна справа).

Досягнення: відсутність судових спорів, вирішених не на користь Національного банку України, відсутність порушень вимог чинного законодавства в діяльності Управління Національного банку України в Запорізькій області.
Для відома: Національний банк є центральним банком держави, який не займається банківською діяльністю. Виконуючи свої функції, він задіяний у всіх сферах діяльності, як то господарська, проведення конкурсних торгів, фінансовий моніторинг, регулювання валютної діяльності, участь в судових процесах щодо адміністративних, кримінальних, господарських, трудових, цивільних справ. Тому, моя діяльність була повязана з різноманітним родом документації, надання їй правової оцінки, розроблення різного виду правових документів тощо.


Образование

Одеський державний університет імені І.І.Мечнікова

Юридичний, правознавство, Одесса

Высшее, с 09.1982 по 06.1987 (4 года 9 месяцев)

спеціальність – правознавство, кваліфікація - юрист.
Додаткова освіта: 2005-2015 – Щорічні семінари та тренінги з питань застосування чинного законодавства (цивільне, господарське, адміністративне, трудове, державні закупівлі, банківське, валютне тощо) та за програмою державного управління в Банківській академії Національного банку України.


Профессиональные навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Досвідчений користувач: MS Office (Word, Outlook), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox) і E-mail (Outlook Express), ЛІГА.
 • Володіння в законодавчій базі, складання правових документів (20 лет опыта)
  Эксперт, использую в настоящее время.

Знание языков

 • Украинский — эксперт
 • Русский — эксперт

Рекомендации

 • Абдулін Євгеній Миколайович
  Представник Національного банку України в Запорізькій області, Національний банк України, 061 7642092

Дополнительная информация

Ціль: одержання посади юрисконсульта (начальника юридичного, договорно-правового) відділу

Бажаний рівень оплати: в залежності від обсягу робіт, але не менше 8 000 грн.

Вік: 56 років

Сімейний стан: не заміжня, є дитина 15 років

E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Досвід роботи:
2015 – по 31.03.2016, Національий банк України.
Посада: Головний юрисконсульт відділу правового забезпечення східного регіону Юридичного департаменту.

1997-2015, Національий банк України.
Посада: Начальник юридичного відділу Управління Національного банку України в Запорізькій області

З 1987 по 1996 працювала головним юрисконсультом в Запорізькій облспоживспілці, начальником договірно-правового відділу АТ «Запоріжхімгуртстрой».

Знання мов: українська – рідна; російська – вільно.

Досконале володіння в законодавчій базі та складання будь-яких правових документів на українській та російській мовах, в тому числі щодо представництва в судах та інших державних органах.
Здатність до формулювання та обгрунтування доказів з застосуванням правових засобів по спірним питанням.

Особисті якості: комунікабельність стресостійкість, відповідальність, ініціативність, пунктуальність, організаторські здібності, вміння та бажання навчити співробітників застосовувати законодавство та дотримуватися його вимог, принциповість, порядність, професійна здатність працювати в команді.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: