Резюме від 13 листопада 2018

Гайдук Сергей Виталиевич

Директор филиала

Повна зайнятість.

Вік:
55 років
Місто:
Рівне

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

РЕЗЮМЕ

Прізвище, ім’я, по батькові: ГАЙДУК СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
Дата народження: 5 серпня 1963 р.
Місце проживання: м. Рівне
Телефон: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
E-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Посада: керівник (директор) представництва, директор філіалу, заступник директора по напрямку

Мета пошуку нової роботи – стабільна робота, можливість застосування набутого досвіду.

Кваліфікація: на керівній роботі – 19 років, маю досвід керівництва підрозділами та створення нових, здійснення державних закупівель, підтримки у належному стані матеріальної бази.

Особисті якості: здібний організатор, відповідальний, стресостійкий, комунікабельний, цілеспрямований, вмію знаходити компроміси у конфліктних ситуаціях, здатний самостійно приймати рішення у форс-мажорних ситуаціях, маю досвід ведення переговорів.

Освіта: вища технічна (Львівський політехнічний інститут радіотехнічний факультет (1980-1985), диплом з відзнакою за спеціальністю “Конструювання та технологія виробництва радіоапаратури”)

Трудова діяльність:
З 03.2011 – директор навчально-виробничого центру з інформаційно-технічного та редакційно-видавничого забезпечення Рівненського державного гуманітарного університету.
Протягом роботи створив та технічно оснастив три нових структурних підрозділи, 17 комп’ютерних класів, побудував територіальну комп’ютерну мережу на 540 користувачів.
Обов’язки: Визначення інформаційно-технічної політики університету, побудова та підтримка територіальної комп’ютерної інформаційної мережі, проведення державних закупівель в частині матеріального і технічного забезпечення навчального та адміністративного процесу.
Представлення інтересів установи у взаємовідносинах з організаціями та органами державної влади.
Розроблення перспективних і річних планів закупівлі та впровадження нової техніки і новітніх технологій, контроль їх виконання.
Здійснення закупівлі та розподілу наявного матерільно-технічного ресурсу серед структурних підрозділів.
Організація обслуговування та ремонту матеріальної бази.
Кількість підлеглих: 31 чоловік.

з 07.2005 р. – 03.2011 – помічник ректора з інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення (Рівненський державний гуманітарний університет).
Обов’язки: такі ж, як у директора центру.
Організація роботи служби інформаційно-технічного забезпечення, до складу якої входять 3 відділи: інформаційних технологій, мережевих технологій та редакційно-видавничий відділ у складі 3 зав. відділами і 24 співробітників у тому числі 4 за угодами.
Результат діяльності: Створення служби від початку: підбір персоналу, технічне оснащення, ремонт, обладнання та умеблювання приміщень.
Кількість підлеглих: 27 чоловік.

З 2002 р. – голова тендерного комітету, надалі - керівник робочої групи із закупівлі комп’ютерної техніки, меблів та витратних матеріалів (розробка тендерної документації, проведення торгів).

05.1997 – 06.2005 рр. – начальник редакційно-видавничого відділу Рівненського державного гуманітарного університету
Обов’язки: керівництво підрозділом (сектор додрукарської підготовки, редакторська група, сектор друку та множення).
Кількість підлеглих: 16 чоловік.
Результат діяльності: Створив новий підрозділ від початку: підбір персоналу, технічне оснащення, ремонт та обладнання приміщень тощо, паралельно з видавничою роботою здійснював комплексну автоматизацію навчального закладу.

09.1995-2001 рр. – старший викладач РДІК.

08.1985 – 07.1995 рр. працював на Львівському об’єднанні ім. Леніна (в подальшому Львівське об’єднання радіотехнічної апаратури ЛОРТА) на посаді провідного інженера-конструктора відділу пуско-наладки спеціальної техніки. При проведенні пуско-налагоджувальних робіт здійснював керівництво бригадою монтажників та інженерів 8-15 чоловік в якості повноважного представника виконавця.
Причина звільнення: ліквідація підприємства.

Знання ПК: досвідчений користувач

Знання мов: українська, російська – вільно.

Сімейний стан: одружений, син 6 років.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: