Резюме от 10 апреля 2018

Полищук Татьяна Ивановна

Заведующий хозяйством, 5 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
30 декабря 1959 (58 лет)
Город:
Николаев (Николаевская обл.)

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Уверенный пользователь КП,

Дополнительная информация

Поліщук Тетяна Іванівна
30.12.1959
м. Миколаїв вул. Потьомкінська, 131-В к. 107
Одружена
Контактний телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») Посада: адміністратор
Мета: розкрити свій професійний потенціал. Досвід роботи;
1977-1992 - Баштанський Райагробуд - майстер участку, норміровщик, інженер по праці та заробітної платі, інженер виробничо-технічного відділу.
1992 -1995 - Баштанський Пенсійний фонд –спеціаліст 1 категорії, згідно конкурсу.
1995-1997 - Баштанський РАЙНО- бухгалтер-касир.
2008-2012 - Департамент житлово-комунального господарства м. Миколаїв - головний спеціаліст відділу з контролю за експлуатацією житлового господарства та роботою житлово-експлуатаційних підприємств управління з експлуатації та реформування житлового господарства згідно конкурсом.
2009-2013 - Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. Призначена переведенням на посаду спеціаліста I- категорії відділу з впровадження нових форм управління ЖКГ та роботи ОСББ управління інвестицій, координаційної роботи з ОСББ, ОСН та перспективного розвитку ЖКГ. .
2013-2017 - Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна –начальник технічного відділу,
провідний інженер.
2017- Призначена головним спеціалістом управління житлово-комунального господарства
відділу з надання послуг та реформування ЖКГ, на конкурсній основі.
Обов’язки: технічний контроль в сфері будівництва, вела контроль щодо підготовки до зимового періоду житлового фонду міста, за експлуатацією житлового господарства та роботою житлово-експлуатаційних підприємств управління, проведення капітальних та поточних ремонтів, впровадження і розробка інвестиційних проектів, звітна інформація,
координаційна робота з ОСББ, ОСН та їх створення.
Набула навики: своєчасного і якісного відпрацювання документів, заключення договорів, розробка іноваційних проектів, координація роботи технічних працівників, навчилася виявляти та усувати проблеми пов’язані з роботою комунальних служб, освоїла нові форми управління та роботи в команді. Освіта: 01.09.1975-01.03.1978 - Миколаївський сільськогосподарський технікум, факультет ПГС - промислове та цивільне будівництво, здобула спеціальність технік-будівельник. Одеський ІБІ факультет ПГС –інженер будівельник.
2009 - Міністерство промполітики України Південна академія підвищення кваліфікації кадрів м. Миколаїв. Кваліфікація за курсом "Ефективне сучасне управління в галузі житлово-комунального господарства"- управитель.
Вміння та навики: досвідчений користувач ПК, (Ekcel, Word, Skype, Microsoft Office, Microsoft Рower poi, інтернету, програми 1С Бухгалтерія. Знання оргтехніки (міні-атс, ксерокс, факс, принтер, сканер), української, російської та англійської мови зі словарем. Додаткова інформація: впевнена в собі, комунікабельна, відповідальна.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: