Резюме від 4 вересня 2023PRO

Виталий

Водитель кат. B, установщик жалюзи, металлопластиковых окон, дверей, роллет, мебели, 17 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
51 рік
Місто:
Чернівці

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

таксист

з 07.2008 по 10.2016 (8 років 3 місяці)
Такси"Браво", Черновцы (Транспорт, логистика)


Освіта

школа N35 №20 СПТУ №14

Черновцы
Середня, з 1979 по 1988 (9 років)

з 13-ти років займався авто-мотоспортом,автокросом,мотокросом авто мото ралли!. С 12-ти занимался фото-кино кружок, работал фотограф-лаборант цветной фото-печяти , и выездной фотограф атэлье гор.быткомбинат с 01.08.1989. по 07.12.1990г. Работал сборщиком мебели, установкой жалюзи, ролеты, металопластиковых окон, и дверей! Разгляну нормальные предложения о работе, ставка, нормальной оплатой учитывая что цены всегда и постоянно растут вверх а у меня двое маленьких детей..! ( И не занимайтесь дискриминацией , я тоже человек..! ) Сперва пишите!


Знання і навички

Першокласний водій

Додаткова інформація

Відповідальний ,відвертий,комунікабельний,цілеспрамований,з бажання розвиватися та рости як особистість,чесно заробляти на життя.Мати стабільну заробітню плату,зростаючу.Справу буду мати лише з відповідальними людьми та серьйозними організаціями. ( И не занимайтесь дискриминацией! ) У МЕНЯ ТОЖЕ ЕСТЬ МАЛЕНЬКИЕ ДЕТИ!


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Кандидати у категорії
Кандидати за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: