Резюме от 8 октября 2018 PRO

Бондар Лариса Володимирівна

Начальник відділу якості і сертифікації, 10 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
35 лет
Город:
Хмельницкий

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник бюро управління якістю і сертифікації

с 11.2006 по наст. время (11 лет 11 месяцев)
ДП "Новатор", Хмельницький (Державне підприємство "Новатор" є сучасним підприємством з виробництвом високого технічного рівня і сучасними технологіями, що випускає продукцію в галузі авіаційного, військового, медичного та загальнотехнічного призначення)

з 11.2006 р. по сьогодні працюю на ДП "Новатор", Хмельницький (Державне підприємство "Новатор" є сучасним підприємством з виробництвом високого технічного рівня і сучасними технологіями, що випускає продукцію в галузі авіаційного, військового, медичного та загальнотехнічного призначення).
З 2006 по 2015 рік працювала інженером з якості. Протягом даного періоду неодноразово була нагороджена грамотами за сумлінну та плідну працю. Знання і навики вдосконалювала, беручи участь у навчальних семінарах (Хмельницький, Київ). Отримала свідоцтво внутрішнього аудитора систем менеджменту якості (ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 13485).
Завдяки лідерським якостям та активній участі у роботі під час проведення підготовок до зовнішніх аудитів підприємства у 2015 р. була призначена на посаду начальника бюро управління якості і сертифікації.
Також неодноразово приймала участь в навчальних семінарах у якості викладача на базі Українсько-польського центру (м. Хмельницький), на тему: "Проведення внутрішніх аудитів у відповідності до вимог стандартів серії ISO 9000.
У 2009-2012 рр. проводила роботи, пов’язані із впровадженням на підприємстві авіаційних правил України (АПУ-21, Part-21) для отримання свідоцтва відповідності процесів випуску складових виробів для цивільної авіації.
У 2016 р. проводила роботи пов'язані із підтвердженням відповідності Європейським стандартам косметологічних приладів в лабораторії Республіки Польща.
У 2017- 2018 проводила підготовчі та сертифікаційні роботи, пов’язані із підтвердженням відповідності вимогам євродирективи 93/43/ЕЕС на медичні вироби для виходу на європейські ринки медичної продукції ДП "Новатор". Завдяки злагодженій координуючій роботі під моїм безпосереднім керівництвом, було підтверджено відповідність системи управління якістю виробництва медичних виробів вимогам EN ISO 13485 в нотифікованому європейському сертифікаційному органі TUV Nord Polska в березні 2018 р. та отримано СЕ-сертифікати відповідності на 4 вироби медичні електротерапевтичного призначення.
Основна робота на підприємстві пов’язана із супроводом функціонування систем управління якості та пов’язані із цим підготовчі роботи до сертифікаційних, ре сертифікаційних, аудитів нагляду.


Образование

НУ "Львівська політехніка"

Магістр управління якістю, спеціаліст з якості, стандартизації та сертифікації, Львів
Высшее, с 09.2000 по 12.2005 (5 лет 3 месяца)

Отримані знання та навики під час навчання в унівеситеті дали можливість початкового поштовху до реалізації як спеціаліста безпосередньо на робочому місці.


Дополнительное образование

  • "Ризик-орієнтоване мислення у вимогах стандартів ISO 9001:2015" (8 год, 16, грудні 2015 р.)
  • "Нові вимоги до системи управління якістю згідно з ДСТУ ISO 9001:2015. Ризик -орієнтований менеджмент" (22-24 березні 2016 рю)
  • "Приведення систем управління підприємтсвом у відповідність до стандарту ISO 9001:2015" (14-15 березня 2017 р.)
  • "Ринковий нагляд та включення медичних виробів до Реєстру за підсумками ІІ кварталу 2017 року: висновки, практика, очікування" (14 вересня. 2017 р.)
  • "Внутрішній аудит систем управління якістю" (5-6 грудня 2017 р.)

Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Є активним користувачем ПК.


Знание языков

  • Английский — начинающий
  • Русский — эксперт
  • Польский — начинающий
  • Украинский — эксперт

Дополнительная информация

Маю навики по впровадженню законодавчих вимог у галузі медтехніки (ISO 13485) та авіаціної техніки (Авіаційні правила України, частина 21 Part -21), так як брала беспосередню участь у розробці нормативньої документації підприємтсва на відповідність данних вимог.
Можу надавати консультативні послуги з впровадження та підтримки систем якості на відповідність вимог стандартів ISO 9001, ISO 13485
Стараюсь вдосконалювати знання польскої мови.
Лідер по житті, умію спілкувати з людьми і стараюсь знаходити індивідуальний підхід до кожного як до підлеглих працівників так і просто колег по роботі.
Не зупиняюся перед поставленими завданнями і завжди шукаю виходи вирішення проблемних питань.
До роботи ставлюся відповідально і прискіпливо. Дотримуюсь тези - "Коли кожний виконую свою частину роботу, тоді можна отримати очікуваний результат!"
Ціную сімейні цінності - моя сім'я для мене головна ціність!
У вільний час люблю подорожувати з сім'єю; переглядати фільми; займатись спортом.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: