Резюме от 14 января 2018 PRO

Бондар Лариса Володимирівна

Начальник відділу якості і сертифікації, 8 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
19 апреля 1983 (34 года)
Город:
Хмельницкий


Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник бюро управління якістю і сертифікації

с 11.2006 по наст. время (11 лет 3 месяца)
ДП "Новатор", Хмельницький (Державне підприємство "Новатор" є сучасним підприємством з виробництвом високого технічного рівня і сучасними технологіями, що випускає продукцію в галузі авіаційного, військового, медичного та загальнотехнічного призначення)

З 2006 по 2015 рік працювала інженером з якості. Протягом даного періоду неодноразово була нагороджена грамотами за сумлінну та плідну працю. Знання і навики вдосконалюю беручи участь у навчальних семінарах (Хмельницький, Київ). Отримала свідодцтво внутрішнього аудитора систем менеджменту якості (ISO 9001). Завдяки лідерським якостям та активній участі у роботі під час проведення різного рівня перевірок підприємтсва зовнішніми аудиторами у 2015 р. отримала посаду начальника бюро управління якості і сертифікації. Була неодноразово запрошена у якості викладача для проведення семінарів на базі Українсько-польського центру (м. Хмельницький), на тему: "Проведення внутрішніх аудитів у відповідності до вимог стандартів серії ISO 9000".У 2016 р. проводила роботи пов'язані із підтвердженням відповідності Европейським стандартам косметологічних приладів в Республіці Польща.З 2017 р. координую роботи пов'язані із виходом медичних виробів виробництва ДП "Новатор" на ринки ЄС.


Образование

НУ "Львівська політехніка"

Магістр управління якістю, спеціаліст з якості, стандартизації та сертифікації, Львів

Высшее, с 09.2000 по 12.2005 (5 лет 3 месяца)

Отримані знання та навики під час навчання в унівеситеті дали можливість початкового поштовху до реалізації як спеціаліста безпосередньо на робочому місці.


Дополнительная информация

Всі роботи проводжу за допомогою ПК
Маю навики по впровадженню законодавчих вимог у галузі медтехніки (ISO 13485) та авіаціної техніки (Авіаційні правила України, частина 21 Part -21), так як брала беспосередню участь у розробці нормативньої документації підприємтсва на відповідність данних вимог.
Стараюсь вдосконалювати знання ангійської та польскої мови.
Лідер по житті, умію спілкувати з людьми і стараюсь знаходити індивідуальний підхід до кожного як до підлеглих працівників так і просто колег по роботі.
Не зупиняюся перед поставленими завданнями і завжди шукаю виходи вирішення проблемних питань.
До роботи ставлюся відповідально і прискіпливо. Дотримуюсь тези - "Коли кожний виконую свою частину роботу, тоді можна отримати очікуваний результат!"
Ціную сімейні цінності - моя сім'я для мене головна ціність!
У вільний час люблю подорожувати з сім'єю; переглядати фільми; займатись спортом.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: