Резюме от 15 ноября 2017

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/4215475/

Програміст 1С

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Город:
Черновцы

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Програміст 1С

с 05.2010 по наст. время (7 лет 6 месяцев)
Автоматизація роздрібної торгівлі

Тут мною було переведено бек-офіс з системи 1С7.7 "ТІС" на 1С8.2 "Астор". Дороблено ряд додаткових документів обробок та звітів на 1С8.2. Також на АРМ касирів були установлені та налаштовані програми Маркет+. У моєму підпорядкуванні є системний адміністратор. Зараз мої завдання - це контроль роботи серверів, автоматизованих робочих місць. Розробка нових обробок, довідників, документів та звітів на 1С7.7 та 1С8. Установка, налаштування та супровід програмного забезпечення: 1С, Windows, MS Office, MeDoc, антивіруси. Підключення та налаштування торговельного обладнання: касові апарати, фіскальні реєстратори, ваги з друком етикеток та без.

Інженер-програміст

с 02.2008 по 05.2010 (2 года 3 месяца)
ТОВ Класік КООП, Чернівці (автоматизація роздрібної торгівлі)

Автоматизація роздрібних магазинів. установка та налаштування торговельного обладнання. У моєму підпорядкуванні був системний адміністратор. Тут мною була розроблена конфігурація з нуля для роботи на АРМ касирів на базі 1С7.7. Функції: дружелюбний, зручний інтерфейс касира; друк чеків на принтерах чеків та фіскальних реєстраторах; обмін даними з бек-офісом. Конфігрурація працює до тепер. Також модернізував конфігурацію Бухоблік для України під управлінський облік. Було дороблено багато регістрів та звітів для аналізу управлінського обліку товарів: звіти по обороту та залишках товарів, звіти по аналізу продаж у різних розрізах. Добавлені фільтри по роздрібних точках у журнали докуентів.

Інженер-програміст

с 02.2006 по 02.2008 (2 года)
Приватний підприємець, Чернівці (автоматизація бізнесу)

Автоматизація малого та середнього бізнесу (бухгалтерія, роздрібна та оптова торгібля, виробництво, послуги). Установка та налаштування серверів, робочих місць бухгалтерів, менеджерів, касирів, операторів. Супровід 1С 7.7. Установка на оновлення типових конфігурацій. Дописання додаткових звітів, обробок, документів, довідників за запитом клієнтів.


Образование

Чернівецькай національний університет ім. Ю.Федьковича

Економічний, Економічна кібернетика, Чернівці

Высшее, с 09.2003 по 05.2008 (4 года 8 месяцев)


Дополнительная информация

Люблю рішати складні і нові задачі. Займаюсь саморозвитком. Швидко вчусь. Зараз є бажання працювати у нових сферах. Дуже цікаво попрацювати керівником проектів.


Сохранить в отклики Уже в откликах
Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: