Резюме від 21 січня 2019

Плакута Екатерина Юрьевна

Помощник руководителя

Повна зайнятість.

Вік:
27 років
Місто:
Харків

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

МЕТА
Влаштуватися на цікаву роботу з гідною оплатою та перспективою кар'єрного росту, використовуючи існуючі знання, вміння та здобуваючи нові. Заробітна плата договірна .

ОСВІТА
•У 2008 році закінчила Горлівську загальноосвітню школу I-III ступенів №85 Горлівської міської ради Донецької області. (З 2006 р. по 2008 р. навчалася в нвчально-виховному комплексі «ЗОШ № 85 – МЕДУЧИЛИЩЕ» де здобула кваліфікацію – молодша медсестра)
•З 2008р. по 2013 р. навчалася у Державному вищому навчальному закладі «Донецькій національний технічний університет» і отримала повну вищу освіту(диплом спеціаліста) за спеціальністю «Автомобільні дороги та аеродроми» та здобула кваліфікацію інженера-будівельника.
Форма навчання: очна.
Тема письмово-кваліфікаційної роботи: «Проект реконструкції ділянки автомобільної дороги М 04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине км 414+046-км 415+446 в Донецькій області» (оцінка: «відмінно»).
• 2016 р. Професійний тренінг для адміністраторів та власників медичних центрів та салонів краси "Как продавать не продавая" ART MEDI Consult ( м. Санкт-Пітербург)

ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД
1) З 12.05.2015 по 10.08.2016 року - адміністратор Медично-косметологічного центру "Галатея" м. Смоленськ. Робота з клієнтами та виконання доручень генерального дирактора щодо покращення сервісу роботи центру. Консультація клієнтів щодо послуг, які пропонує центр; списання та облік матеріалів, що використовуються у процедурах; допомога у написанні статей та реклами для сайту компанії та для особистої телевезійноїї програми "Мир красоты с Галатеей"; контролювання роботи персоналу.
2) З 03.02.2014 по 30.09. 2014 року - інженер з охорони праці на Станції швидкої медичної допомоги м. Горлівки - ВСП КЛПУ "ОЦЕМД та МК". (стажування на посаді з 05.01.2014 по 01.02.2014 р.). Робота з нормативними документами, складання інструкцій та проведення інструктажів з персоналом, розслідування нещасних випадків виробничого та не виробничого характеру (голова комісії); складання актів, наказів, протоколів.
3)Проходження переддипломної практики та двох технологічних практик тривалістю 4, 3 та 4 тиж. відповідно, у ДП «Донецький облавтодор» (при проходженні практик показала відповідальний підхід до роботи, здобула навички роботи з проектною документацією).

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ
•ПК- впевнений користувач: Windows, MS Office, Internet, Компас-3D, Adobe Photoshop.
•Знання мов: російська – рідна, українська – вільно, англійська – володіння повсякденною тематикою, участь у розмовах та сприйняття на слух на гарному рівні; швидке читання; переклад технічних текстів зі словником.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
Комунікабельність, стійкість до стресів, відповідальність, пунктуальність, урівноваженість, креативність, здатність швидко навчатися. Шкідливих звичок не маю.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: