Резюме от 21 октября 2017 PRO

Коваленко Анна Віталіївна

Юрист, юрисконсульт, помощник адвоката, 6 000 грн/мес.

Полная занятость.

Дата рождения:
1 июля 1991 (26 лет)
Город:
Одесса

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Старший юрисконсульт

с 01.2016 по наст. время (1 год 9 месяцев)
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області, Одесса (договірна робота)

погодження наказів, складання відповідей на звернення,заяви та скарги фізичних осіб, склала та зареєструвала колективний договір юридичної особи, вносила зміни доповнила вид діяльності юридичної особи, вносила зміни до Статуту юридичної особи, приймаю участь у веденні договірної роботи (складала/вносила зміни): договори надання послуг, договори на відшкодування витрат пов’язаних з певною діяльністю, договори поставки


Образование

Одеський державний університет внутрішніх справ

Науково-навчальний інститут права, Одесса

Высшее, с 08.2012 по 08.2013 (1 год)

Отримала диплом магістра з відзнакою освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» спеціальність «правознавство».
За час навчання в університеті відвідувала юридичну клініку, де надавала юридичні консультації в різних галузях правах та складала проекти різних документів.


Дополнительная информация

Коваленко Анна (1991 р.н.)

Бажаний рівень оплати: від 6000 грн.
місце народження: м. Одеса
Вік: 26 років
Сімейний стан: не заміжня, є наречений
Телефон мобільний: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Розглядаю можливість укладання контракту на проходження служби грошове забезпечення (заробітна плата) у розмірі від 8 000 грн. з урахуванням вищої освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ (коли буде погоджуватися питання щодо присвоєння звання).

Вища освіта:

Упродовж вересня 2008 року по червень 2012 року навчалася на бакалавраті в Національному університеті «Одеська юридична академія», в серпні 2011 року проходила навчальну практику при Господарському суді в Одеській області. Ходила на спеціальний курс Кримінального права, який читали іноземні фахівці (на англійській та німецькій мовах).
На магістратуру вступила у серпні 2012 року до Одеського державного університету внутрішніх справ (Науково-навчальний інститут права) де навчалась до липня 2013 року. Отримала диплом магістра з відзнакою освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» спеціальність «правознавство».
За час навчання в університеті відвідувала юридичну клініку, де надавала юридичні консультації в різних галузях правах та складала проекти різних документів.

Знання мов:
англійська – ближче до середнього, німецька – початковий, арабська – знаю лише алфавіт та деякі граматичні правила.

Досвід роботи:

З серпня 2013 року по лютий 2014 року займалася приватною юридичною практикою.

З червня 2014 року по 03 березня 2015 року працювала секретарем судового засідання в Малиновському районному суді м. Одеси (перші чотири місяці працювала з суддями з кримінальної колегії суддів, наступні з суддею з цивільної колегії).

17 квітня по 12 травня 2015 року стажувалася в Департаменті економічного розвитку і торгівлі при Одеській обласній державній адміністрації.

08 липня 2015 по 07 серпня 2015 року пройшла стажування на посаду провідного спеціаліста судової практики та міжнародних відносин в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області. У зв’язку із успішним складанням іспиту була зарахована до кадрового резерву.

З 02 вересня 2015 року до 18 січня 2016 року наказом призначена на посаду провідного фахівця юридичного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області (ГУ ДСНС України в Одеській області) та згодом у зв’язку із скороченням штатної чисельності працівників переведена (напрям претензійно-позовна робота, представництво інтересів у судових органах та органах виконавчої служби).

З 19 січня 2016 року по теперішній час переведена на посаду старшого юрисконсульта Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області (погодження наказів, складання відповідей на звернення,заяви та скарги фізичних осіб, склала та зареєструвала колективний договір юридичної особи, вносила зміни доповнила вид діяльності юридичної особи, вносила зміни до Статуту юридичної особи, приймаю участь у веденні договірної роботи (складала/вносила зміни): договори надання послуг, договори на відшкодування витрат пов’язаних з певною діяльністю, договори поставки).

Підвищення кваліфікації:
Пройшла курси підготовки для секретарів судових засідань у листопаді 2014 року.
Пройшла курси підвищення кваліфікації для працівників державних органів виконавчої влади в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області у березні 2016 року (маю відповідний сертифікат).
24 червня 2016 року нагороджена грамотою ГУ ДСНС України в Одеській області за сумлінне виконання службових обов’язків.

Особисті якості:
Бажання вдосконалюватися, комунікабельність, дисциплінованість, ввічливість, відповідальність, пунктуальність, толерантність, доброзичливість, працьовитість.

У разі позитивної відповіді на резюме та запрошенні на співбесіду прошу прийняти до уваги, що досі працюю графік з 8.00 до 17.00 (але закінчую роботу не раніше 17.30 години).


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: