Резюме от 29 августа 2018

Андрієнко Тетяна Віталіївна

Юрисконсульт, 28 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
43 года
Город:
Кременчуг
Готов переехать в:
Днепр, Киев, Одесса, Полтава

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Я, Андрієнко Тетяна Віталіївна, народилась 21 вересня 1975 року в м. Кременчук, Полтавська область.
У 1998 році закінчила факультет менеджменту Кременчуцького державного політехнічного інституту за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері», отримавши диплом менеджера-економіста.
У 2001 році закінчила факультет міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Міжнародне приватне право», отримавши диплом магістра міжнародного права з відзнакою.
З червня 2001 року по квітень 2002 року працювала юрисконсультом юридичного відділу ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод».
З квітня 2002 року по листопад 2010 року працювала старшим викладачем правових дисциплін Кременчуцького державного університету ім. М. Остроградського (цивільне, господарське, трудове, фінансове, митне та міжнародне право).
З листопада 2011 року по жовтень 2017 року працювала юрисконсультом другої категорії юридичного відділу ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».
З жовтня 2017 року по теперішній час працюю начальником відділу по обслуговуванню ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та підприємств, в яких ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» є засновником.
Основні навички:
-знання господарського, цивільного, трудового, митного, адміністративного, житлового права;
-знання господарського, адміністративного і цивільного процесу;
-досвід представлення інтересів підприємства в судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах першої, апеляційної та касаційної інстанції;
-досвід складання юридичних, процесуальних документів;
-практичні навички супроводу угод;
-досвід роботи з програмами та ресурсами: MS Office, Zakon.rada.gov.ua, ЛІГА:ЗАКОН, Державними реєстрами (судових рішень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо).
Функціональні обов’язки:
-здійснення аналізу та контролю за відповідністю вимогам законодавства проектів наказів, інструкцій, положень та інших актів правового характеру, котрі готуються на підприємстві;
-підготовка висновків з правових питань, котрі виникають у процесі діяльності підприємства;
-моніторинг чинного законодавства та підготовка інформаційних довідок щодо змін у законодавстві котрі стосуються діяльності підприємства;
-складання й оформлення довіреностей керівникам підприємства на право підпису договорів (контрактів) та працівникам для представлення інтересів підприємства в усіх державних (недержавних) підприємствах, установах, організаціях та органах місцевого самоврядування;
-аналіз проектів різних категорій договорів і зовнішньоекономічних контрактів, підготовка висновків про їх доцільність та юридичну обґрунтованість;
-ведення претензійної роботи під час досудового врегулювання спорів (складання і пред’явлення претензій та підготовка обґрунтованих відповідей на пред’явлені претензії);
-представництво та захист інтересів підприємства в місцевих загальних, господарських і адміністративних судах усіх інстанцій, в державних (недержавних) підприємствах, установах, організаціях та органах місцевого самоврядування.
Також в мої обов’язки входить проведення щорічного навчання керівників структурних підрозділів, спеціалістів з договірної та претензійної роботи підприємства порядку укладення, виконання, контролю виконання договорів (контрактів) та порядку ведення претензійної роботи з контрагентами під час виникнення суперечок щодо виконання договорів (контрактів).
У лютому 2018 року склала кваліфікаційний іспит для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю (свідоцтво про складення кваліфікаційного іспиту № 975 від 23.02.18, видане КДКА Полтавської області).
З 1 березня 2018 року по 1 вересня 2018 року проходжу стажування для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
Відповідно до плану стажування у вересні 2018 року заплановано отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: