Резюме от 15 ноября 2017 PRO

Будник Кирилл Александрович

Sales-менеджер, 15 000 грн/мес.

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Дата рождения:
24 сентября 1982 (35 лет)
Город:
Запорожье


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Sales manager/project manager

с 09.2016 по наст. время (1 год 2 месяца)
ТОВ "Keram Building Groupe, Запорожье (працюю менеджером проектів в IT- сфері на різних біржах. Працюю сам без компанії.)

В мене було декілька проектів у сфері дизайну, відео продукції, анімації, розробки ігро-вого сайту, який зараз ще в процесі розробки (тут окрема розмова, тому що довелося шукати нового full stack розробника на цей проект), проект по розробці модулей для американської компанії з українським корінням.


Образование

ЗГИА

Будівельний факультет, Запорожье

Высшее, с 09.2000 по 05.2005 (4 года 8 месяцев)


Дополнительная информация

Я дуже радий подати свою кандидатуру на посаду sales manager или project manager.
За час роботи я зрозумів принцип роботи в пошуках проектів, ведення переговорів, ведення проекту. Зрозумів, що це дуже важка та важлива справа, що необхідний постійний контроль над роботою і над самим розробником.
В мене було декілька проектів у сфері дизайну, відео продукції, анімації, розробки ігрового сайту, який зараз ще в процесі розробки (тут окрема розмова, тому що довелося шукати нового full stack розробника на цей проект), проект по розробці модулей для американської компанії з українським корінням.
Зараз я бачу, що це великий труд і відповідальність перед клієнтом в першу чергу. Треба завжди бути уважним, слухати клієнта, тому що працюючи з компаніями і фрілансе-рами бачив те що у ціх людей не було бажання, досвіду ділових відносин та відповідальності, що роботу треба завжди доводити до кінця і головне це відгук та по-дяка від клієнта.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: