Зберегти підхожі вакансії стало простіше та зручніше

Резюме від 13 грудня 2017

Костенко Елена Алексеевна

Химик, технолог, менеджер систем качества, 6 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
37 років
Місто:
Полтава

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Химик по сырью и материалам

з 08.2000 по нині (18 років 5 місяців)
ЧАО Доминик, Полтава (изготовление кондитерских изделий)

30.08. 2000 -2004р.р.
ВАТ «Полтавакондитер» м. Полтава Підсобний робітник шоколадного цеху
Робота на лінії по виробництву шоколадних цукерок та шоколаду; розфасовка цукерок в коробки;обкатка цукерок в какао-порошок; робота на машині для целофанізації коробок в плівку ПВХ; маркування продукції,
2004-2005р.р.
ВАТ «Полтавакондитер» м. Полтава Переведена на посаду вагаря по етикету шоколадного цеху
Прийомка етикету по кількості згідно вхідної документації. Контроль етикету на різних стадіях його використання під час виробництва цукерок та шоколаду. Складання заявок на поставки етикету для безперебійної роботи цеху. Проведення інвентаризації етикету, визначення норм витрат різних найменувань етикету на різноманітну продукцію.
Переведена на посаду комірника по сировині та матеріалам шоколадного цеху
Прийомка сировини та матеріалів по кількості згідно вхідної документації. Оформлення необхідної документації щодо контролю сировини в цеху, організація своєчасної подачі сировини та матеріалів в цех, ведення лімітно-забірної книги.
2005р.- ВАТ «Полтавакондитер» м. Полтава Переведена до центральної лабораторії на посаду інженера-хіміка борошняного цеху
Повсякденний і оперативний контроль точності дозувань окремих видів сировини й інших компонентів рецептур. Проведення лабораторних випробувань. Контроль за дотриманням рецептур, технологічних інструкцій та санітарних норм та правил на всіх стадіях виготовлення продукції. Оформлення документації, що засвідчують якість продукції.
Переведена на посаду інженера - хіміка по сировині та матеріалам
Прийомка сировини по якості згідно нормативної документації. Контроль якості сировини, що знаходиться в складах та виробничих цехах. Контроль санітарного стану, температури та відносної вологості складу, де зберігається сировина. Проведення лабораторних випробувань сировини на відповідність НД. Участь у розмитненні імпортованої сировини, складання заявок для оформлення сертифікату відповідності та висновку держаної санітарно-епідеміологічної експертизи. Вирішення питання щодо неякісної сировини, яка була виявлена при поставках та в процесі виробництва, складання необхідної документації.
2012р.- Переведена (на час декретної відпустки співробітника) на посаду інженера по стандартизації
Складання необхідної документації щодо забезпечення і безперебійної роботи системи якості та безпеки продукції. Участь в групі НАССР, Оформлення документації, організація проведення мікробіологічних досліджень води, змивів з обладнання, повітря, проведення верифікацій, запис протоколів, складання діаграм,схем тощо.
2013р.- Переведена на посаду інженера - хіміка по сировині та матеріалам
Працюю на даний час


Освіта

ПУСКУ,Полтавський університет споживчої кооперації України

Магістр з харчової технології та інженерії, Полтава
Вища, з 09.2004 по 02.2008 (3 роки 5 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Работа с программами Word, Exsel


Додаткова інформація

Работа с компьютером, знание украинского, русского языков, английский язык - школьная база, со словарем, добрая, порядочная, стремлюсь к саморазвитию, коммуникабельная, неконфликтная, пунктуальная, честная, замужем, ребенку- 9 лет


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: