Резюме от 14 сентября 2018 PRO

Коваленко Анна Віталіївна

Помічник адвоката, юрисконсульт, 8 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
27 лет
Город:
Одесса

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Старший юрисконсульт

с 01.2016 по 01.2018 (2 года)
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області, Одеса (державний орган)

погодження наказів, складання відповідей на звернення,заяви та скарги фізичних осіб, склала та зареєструвала колективний договір юридичної особи, вносила зміни доповнила вид діяльності юридичної особи, вносила зміни до Статуту юридичної особи, приймаю участь у веденні договірної роботи (складала/вносила зміни): договори надання послуг, договори на відшкодування витрат пов’язаних з певною діяльністю, договори поставки


Образование

Одеський державний університет внутрішніх справ

Науково-навчальний інститут права, Одесса
Высшее, с 08.2012 по 08.2013 (1 год)

На магістратуру вступила у серпні 2012 року до Одеського державного університету внутрішніх справ (Науково-навчальний інститут права) де навчалась до 28 липня 2013 року. Отримала диплом магістра з відзнакою освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» спеціальність «правознавство».
За час навчання в університеті відвідувала юридичну клініку, де надавала юридичні консультації в різних галузях правах та складала проекти різних документів.


Дополнительная информация

Досвід роботи:

З серпня 2013 року по лютий 2014 року займалася приватною юридичною практикою.

З червня 2014 року по 03 березня 2015 року працювала секретарем судового засідання в Малиновському районному суді м. Одеси.

17 квітня по 12 травня 2015 року стажувалася в Департаменті економічного розвитку і торгівлі при Одеській обласній державній адміністрації.

08 липня 2015 по 07 серпня 2015 року пройшла стажування на посаду провідного спеціаліста судової практики та міжнародних відносин в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області. У зв’язку із складанням іспиту була зарахована до кадрового резерву.

З 02 вересня 2015 року до 18 січня 2016 року наказом призначена на посаду провідного фахівця юридичного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області та згодом у зв’язку із скороченням штатної чисельності працівників переведена (напрям претензійно-позовна робота, представництво інтересів у судових органах та органах виконавчої служби).

З 19 січня 2016 року по 19 січня 2018 року переведена на посаду старшого юрисконсульта Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області (погодження наказів, складання відповідей на звернення,заяви та скарги фізичних осіб, склала та зареєструвала колективний договір юридичної особи, вносила зміни доповнила вид діяльності юридичної особи, вносила зміни до Статуту юридичної особи, приймаю участь у веденні договірної роботи (складала/вносила зміни): договори надання послуг, договори на відшкодування витрат пов’язаних з певною діяльністю, договори поставки).

з 12.03.2018 по теперішній час працюю головним спеціалістом сектору правового забезпечення.

Підвищення кваліфікації:
Пройшла курси підготовки для секретарів судових засідань у листопаді 2014 року.

Пройшла курси підвищення кваліфікації для працівників державних органів виконавчої влади в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області у березні 2016 року (маю відповідний сертифікат).

24 червня 2016 року нагороджена грамотою ГУ ДСНС України в Одеській області за сумлінне виконання службових обов’язків.Особисті якості:
Бажання вдосконалюватися, комунікабельність, дисциплінованість, ввічливість, відповідальність, пунктуальність, толерантність, доброзичливість, працьовитість.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: