Резюме от 27 мая 2018 PRO

Максимова Тетяна Петрівна

Бухгалтер

Неполная занятость.

Дата рождения:
18 февраля 1959 (59 лет)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

головний бухгалтер

с 01.1989 по 12.2014 (25 лет 11 месяцев)
С 1989-1995 рр- головний бухгалтер кінокмпанії (6 р. С1995-2007 рр –головний бухгалтер ТОВ “АВІ” ,оптова та роздрібна торгівля а, Київ (оптова торгівля та послуги)

Забезпечувала організацію бухгалтерського обліку на підприємстві та контроль за раціональним, ощадливим використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів. Складала достовірну бухгалтерську звітність на основі первинних документів і бухгалтерських записів, представляла її у встановлений термін відповідним органам,робила правильне нарахування і своєчасне перерахування платежів у державний бюджет, внесків на державне соціальне страхування, коштів на фінансування капітальних вкладень;проводила участь у роботі юридичних служб з оформлення матеріалів щодо нестач і розкрадання коштів і товарно-матеріальних цінностей і контроль за передачею в належних випадках цих матеріалів у судові і слідчі органи, а за відсутності юридичних служб - безпосереднє здійснення цих функцій; повний облік надходження грошових коштів, товарно- матеріальних цінностей і основних засобів, а також своєчасне відображення в бухгалтерському обліку операцій, пов'язаних з їхнім рухом. Проводила повний податковий облік підприємства. Реєстрацію податкових накладних і подачу податкової звітності в ДПІ і ДФСУ.
Здійснювала контроль за веденням касових операцій, раціональним та ефективним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.
Брала участь у проведенні інвентаризаційної роботи на підприємстві, оформленні матеріалів, пов'язаних з нестачею та відшкодуванням втрат від нестачі. За погодженням з керівником підприємства забезпечувала перерахування податків і зборів, передбачених законодавством, проводила розрахунки з іншими кредиторами відповідно до договірних зобов'язань.
Здійснювала заходи щодо надання повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух коштів підприємства.


Образование

Київський технікум торгвлі

Бухгалтерський , бухгалтер, Київ

Высшее, с 09.1977 по 05.1980 (2 года 8 месяцев)

бухгалтер


Дополнительная информация

Професійні навики:
Організація та ведення бухгалтерського і податкового обліку.
Складання і своєчасна здача фінансової, статистичної та податкової звітності;
Впевненний користувач 1С Бухгалтерія, М.E.Doc, Клієнт-банк;Excel, Word
звірка взаєморозрахунків з клієнтами; нарахування з/пл, ведення кадрового обліку

Знання мов: російська,українська ,базова англійска


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: