Резюме від 9 січня 2019 PRO

Максимова Тетяна Петрівна

Бухгалтер

Неповна зайнятість.

Вік:
59 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний бухгалтер

з 01.1989 по нині (30 років)
С 1989-1995 рр- головний бухгалтер кінокомпанії (6 р. С1995-2007 рр –головний бухгалтер ТОВ “АВІ” торгівля автрозапчастинами, Київ (оптова торгівля та послуги ведення ФОП)

Забезпечувала організацію бухгалтерського обліку на підприємстві та контроль за раціональним, ощадливим використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів. Складала достовірну бухгалтерську звітність на основі первинних документів і бухгалтерських записів, представляла її у встановлений термін відповідним органам,робила правильне нарахування і своєчасне перерахування платежів у державний бюджет, внесків на державне соціальне страхування, коштів на фінансування капітальних вкладень;проводила участь у роботі юридичних служб з оформлення матеріалів щодо нестач і розкрадання коштів і товарно-матеріальних цінностей і контроль за передачею в належних випадках цих матеріалів у судові і слідчі органи, а за відсутності юридичних служб - безпосереднє здійснення цих функцій; повний облік надходження грошових коштів, товарно- матеріальних цінностей і основних засобів, а також своєчасне відображення в бухгалтерському обліку операцій, пов'язаних з їхнім рухом. Проводила повний податковий облік підприємства. Реєстрацію податкових накладних і подачу податкової звітності в ДПІ і ДФСУ.
Здійснювала контроль за веденням касових операцій, раціональним та ефективним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.
Брала участь у проведенні інвентаризаційної роботи на підприємстві, оформленні матеріалів, пов'язаних з нестачею та відшкодуванням втрат від нестачі. За погодженням з керівником підприємства забезпечувала перерахування податків і зборів, передбачених законодавством, проводила розрахунки з іншими кредиторами відповідно до договірних зобов'язань.
Здійснювала заходи щодо надання повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух коштів підприємства.


Освіта

КТР торгівлі

Бухгалтерський , бухгалтер, Київ
Вища, з 09.1977 по 05.1982 (4 роки 8 місяців)

бухгалтер


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
уверенный пользователь ПК (1С, Word, Excel, Клиент-Банк, «M.E.Doc» Соната , MSOffice;)


Знання мов

  • Англійська — початковий
  • Українська — вільно

Додаткова інформація

Професійні навики:
Організація та ведення бухгалтерського і податкового обліку.
Складання і своєчасна здача фінансової, статистичної та податкової звітності;
Впевненний користувач 1С Бухгалтерія, М.E.Doc, Клієнт-банк;Excel, Word
звірка взаєморозрахунків з клієнтами; нарахування з/пл, ведення кадрового обліку

Знання мов: російська,українська ,базова англійска


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: