Резюме от 22 сентября 2018 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/4527184/

Kierownik ds. Sprzedaży to Warszawa

Полная занятость.

Город:
Другие страны

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Kierownik ds. Sprzedaży

с 11.2014 по 06.2018 (3 года 7 месяцев)
Spółka Sp. z o.o., Ukraina (Zakres działalności firmy handel, oferowaliśmy klientom materiały budowlane (m.in. farby i emalie, chemię budowlaną, narzędzie budowlane, materiały spawalnicze, materiały i artykuły ścierne).)

Wśród kluczowych klientów:
•Firmy Budowlane
•Przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej (m.in. gospodarki wodnej, usług technicznych, transportu publicznego, podmioty oraz firmy zewnętrzne)
•Regionalna Spółka Gazownictwa - dystrybutor gazu ziemnego

Zakres obowiązków:

1. Organizacja pracy działu handlowego:
- brałem udział w tworzeniu i realizowaniu planów miesięcznych oraz budżetów rocznych
- poszukiwałem i wdrażałem nowe rozwiązania odpowiadające na potrzeby klientów
- negocjowałem warunki współpracy i budowałem relację z istotnymi klientami
- odpowiadałem za stałe poszukiwanie nowych możliwości w biznesie
- oceniałem raporty według otoczenia rynkowego w celu weryfikacji potencjalnego rynku i konkurencji
- raportowałem Dyrektorowi Generalnemu o wynikach i rezultatach

2. Zarządzałem sprzedażą i zespołem 9 pracowników na stanowiskach KAM, Specjalistów ds. sprzedaży, Specjalistów ds. logistyki, Starszego kupca, Kierownika magazynu:
- stawiłem cele okresowe i angażowałem współpracowników w ich realizację, a także w rozwój sprzedaży
- oceniałem i motywowałem podległy zespół, a także dbałem o rozwój kompetencji
- wspierałem działania handlowców w zakresie budowania i utrzymywania relacji z klientami
- sprawowałem nadzór nad sprawami związanymi z dokonywaniem zakupów
- analizowałem warunki współpracy z dostawcami w celu optymalizacji działalności i wzrostu rentowności

Dyrektor Handlowy

с 02.2007 по 10.2014 (7 лет 8 месяцев)
Spółka z o.o., Ukraina (Zakres działalności firmy handel B2B oferowaliśmy klientom farby i emalie, narzędzia budowlane, wyroby hutnicze (profile stalowe, rury i kształtowniki, kątowniki i pręty), produkty do pokryć dachów płaskich i skośnych, materiały termo i hydroizolacyjne)

Współpracowaliśmy z wieloma producentami Ukrainy, Rosji, Białorusi i Polski.

•Huta miasta, dwie fabryki a także kombinat metalurgiczny
•Przedsiębiorstwa i zakłady produkujące konstrukcji i hale stalowe
•Przedsiębiorstwa dystrybucji energii elektrycznej, węgla i gazu ziemnego

Zakres moich obowiązków operacyjne zarządzanie firmą - koordynacja procesów w obszarach sprzedaży, zakupów i gospodarki magazynowej:

1. Zarządzałem całym zespołem 85 pracownikami (m.in. na stanowiskach kierowniczych - Kierownik ds. sprzedaży, Kierownik ds. zakupów, Kierownik magazynu, Kierownik ds. Produkcji):
- odpowiadałem za tworzenie i rozliczanie krótkookresowego budżetu działu handlowego, za monitorowanie potrzeb klientów i rynku
- wyznaczałem zadania i dbałem o realizację krótko i długookresowych planów sprzedaży
- planowałem i wdrażałem w życie strategię rozwoju firmy (otwarte zostały dwie filie i dział produkcji)
- koordynowałem i zarządzałem pracą zespołu z bezpośrednim delegowaniem zadań i kontrolą pracy podwładnych, dbałem o rozwój kompetencji podległych pracowników
- odpowiadałem za tworzenie i realizowanie strategii rozwoju sprzedaży w zakresie pozyskiwania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientami, wyznaczałem zasady współpracy
- pracowałem w terenie z podległymi handlowcami (jeden-dwa dni w tygodniu) w celu pozyskiwania klientów, negocjowania warunków współpracy i zawierania umów z nowymi klientami
- kontrolowałem prowadzenie analizy rynku i monitoring działań konkurencji, a także sporządzenie analiz handlowych i raportów wyników sprzedaży

2. Budowałem relacje i kontakty z otoczeniem zewnętrznym/ wewnętrznym organizacji:
- odpowiadałem za przygotowanie umów i innych dokumentów umownych, za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem
- współpracowałem z pozostałymi działami (księgowym, prawnym i informatyki)
- tworzyłem raporty z bieżącej aktywności handlowej
- planowałem udziały, uczestniczyłem w wybranych imprezach targowych i delegacjach służbowych
- odbywałem wizyty w instytucjach administracyjnych, współpracowałem z podmiotami zewnętrznymi

Образование

Uniwersytet Narodowy

Zarządzanie Przedsiębiorstwem, Ukraina
Высшее, с 09.2013 по 05.2015 (1 год 8 месяцев)

Kierunek: Zarządzanie Przedsiębiorstwem
Studia Podyplomowe

Uniwersytet Narodowy Gospodarki

Ekonomia, Ukraina
Высшее, с 10.2004 по 03.2010 (5 лет 5 месяцев)

Studia Magisterskie

Дополнительное образование

  • Prometheus | Kijowsko-Mohylańska Szkoła Biznesu / Zarządzanie finansami (2017)
  • Prometheus | Kijowsko-Mohylańska Szkoła Biznesu / Teoria Ograniczeń. Marketing: Oferta nie do odrzucenia (2017)

Профессиональные и другие навыки

  • Zarządzanie zespołem oraz planowanie i organizacja pracy podwład (12 лет опыта)
    Эксперт, использую в настоящее время.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów z podległymi handlowcami (12 лет опыта)
  • Budowanie relacji B2B (12 лет опыта)
  • Negocjacja i współpraca z klientem biznesowym i indywidualnym (12 лет опыта)
  • Wsparcie sprzedaży (12 лет опыта)

Знание языков

  • Английский — средний
  • Украинский — средний
  • Русский — эксперт
  • Польский — эксперт

Дополнительная информация

Mam ponad 12 letnie i poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w firmach handlowych, współpracowałem z podmiotami gospodarczymi Ukrainy, Rosji, Białorusi i Polski. Szybko nawiązuję nowe kontakty, posiadam umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych.

Jestem bardzo zainteresowany w rozszerzeniu wiedzy i rozwinięciu umiejętności w zakresie budowania i utrzymywania relacji biznesowych w międzynarodowym środowisku. Chciałbym mieć szansę rozwijać się wspólnie z dynamicznym rozwojem znanej firmy i jednocześnie wykonać krok na przód w swojej karierze zawodowej na terenie Polski.

Сохранить в отклики Уже в откликах
Резюме в категории
Резюме по городам