Резюме от 19 мая 2018 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/4527184/

Руководитель отдела продаж, Kierownik działu handlowego

Полная занятость.

Город:
Киев
Готов переехать в:
Другие страны

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Kierownik działu handlowego

с 01.2015 по 05.2018 (3 года 4 месяца)
Spółka Sp. z o.o., Ukraina (Hurtownia, dostawca materiałów (Ukraina))

Zakres działalności firmy – handel Internetowy B2C: materiałami spawalniczymi, materiałami i artykułami ściernymi oraz metalowymi, chemią budowlaną, farbami.

Zakres obowiązków:
1. Organizacja pracy działu handlowego.
2. Zarządzam sprzedażą i zespołem 18 pracowników na stanowiskach - KAMów, Specjalistów ds. sprzedaży internetowej, Specjalistów ds. logistyki, Starszego kupca.

Dyrektor Handlowy

с 02.2007 по 12.2014 (7 лет 10 месяцев)
Hurtownia, dostawca materiałów, Ukraina (Hurtownia, dostawca materiałów)

Zakres działalności firmy – handel B2B: wyrobami hutniczymi, artykułami metalowymi, farbami, materiałami termo i hydroizolacyjnymi. Współpracowaliśmy z wieloma producentami Ukrainy, a także Rosji i Białorusi.

Zakres moich obowiązków - operacyjne zarządzanie firmą i koordynacja procesów w obszarach sprzedaży, zakupów i gospodarki magazynowej:

1. Zarządzałem działem handlowym 85 pracownikami na stanowiskach - Kierownika ds. sprzedaży, KAMów, Specjalistów ds. sprzedaży, Kierownika ds. zakupów, Specjalistów ds. logistyki i zakupów, Kierownika magazynu i Kierownika ds. Produkcji.
2. Budowałem relacje i kontakty z otoczeniem zewnętrznym/ wewnętrznym organizacji.

Образование

Uniwersytet Narodowy

Zarządzanie Przedsiębiorstwem, Ukraina

Высшее, с 09.2013 по 05.2015 (1 год 8 месяцев)

Kierunek: Zarządzanie Przedsiębiorstwem
Studia Podyplomowe (dostałem stypendium w ramach realizacji państwowego programu „Ukraińska Inicjatywa” pod honorowym patronatem Prezydenta i Rządu Ukrainy)

Uniwersytet Narodowy Gospodarki i Handlu

Ekonomia Międzynarodowa / Studia Magisterskie, Ukraina

Высшее, с 10.2004 по 03.2010 (5 лет 5 месяцев)

Дополнительное образование

  • Prometheus | Kijowsko-Mohylańska Szkoła Biznesu / Zarządzanie finansami (2017)
  • Prometheus | Kijowsko-Mohylańska Szkoła Biznesu / Teoria Ograniczeń. Marketing: Oferta nie do odrzucenia (2017)

Профессиональные навыки

  • Zarządzanie zespołem oraz planowanie i organizacja pracy podwład (12 лет опыта)
    Эксперт, использую в настоящее время.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów z podległymi handlowcami (12 лет опыта)
  • Budowanie relacji B2B (12 лет опыта)
  • Negocjacja i współpraca z klientem biznesowym i indywidualnym (12 лет опыта)
  • Wsparcie sprzedaży (12 лет опыта)

Знание языков

  • Английский — средний
  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт
  • Польский — эксперт

Дополнительная информация

Mam ponad 12-letnie i poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą podległego zespołu handlowego. Wśród istotnych sukcesów jest to, że w dwóch kolejnych latach całość działań podległego zespołu handlowego została wyróżniona przez Ogólnopaństwowy Biznes Ranking „TOP-50 Przedsiębiorstw Ukrainy” w nominacji „Złoto Rankingu”. Wiem, jak trafić do klientów grupy docelowej z przygotowaną ofertą według ich potrzeb i oczekiwań.

Szybko nawiązuję nowe kontakty, posiadam umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami. Chcę pracować dla dużych marek w obszarze sprzedaży.

Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: